erol ulu kimdir

erol ulu kimdir

Ucuz Para Transferi (UPT) Genel Müdürü Erol Ulu, İstanbul Finans Merkezi'nin bahtını kurması için marka olması, marka olması için de teşvik verilmesinin şart olduğunu açıkladı.

Erol Çarmıklı kimdir?

Nurol Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Çarmıklı kim? Erol Çarmıklı daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Erol Çarmıklı'nın biyografisi...

Ahmet Ender Erol kimdir?

Demir İnşaat’ın Genel Müdürlüğü’ne, İnşaat sektöründe 27 yıllık deneyime sahip olan Ahmet Ender Erol atandı. Peki, Ahmet Ender Erol kimdir?

Ebru Ulu kimdir?

Haziran 2014’ten beri PIN Mimarlık’ta çalışan Mimar Ebru Ulu kimdir? Ebru Ulu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Ebru Ulu..

Orhan Erdil kimdir?

Türkiye'nin ilk 45 katlı projesini Erol Simavi ile yapmaya çalışan ve 1984 yılında Türkiye'nin ilk lagün projelerini, İzmir Atakent ve Mavişehir projelerini yapan Yüksek Mimar Orhan Erdil kimdir?

Erol Demir kimdir?

Sultanbeyli Müteahhitler Derneği Başkanı Erol Demir kimdir? Erol Demir, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Erol Demir, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Müteahhit Erol Demir..

Murat Uluğ kimdir?

Ağaoğlu İcra Kurulu üyesi ve Ağaoğlu Mali İşler Başkanı Murat Uluğ kimdir? Murat Uluğ, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Murat Uluğ, ne zamandan beri Ağaoğlu şirketi bünyesinde çalışmalarına devam ediyor? İşte Murat Uluğ..

İstanbul Finans Merkezi'ne teşvik verilmeli!

Ucuz Para Transferi (UPT) Genel Müdürü Erol Ulu, İstanbul Finans Merkezi'nin bahtını kurması için marka olması, marka olması için de teşvik verilmesinin şart olduğunu açıkladı.

Semih Erol kimdir?

İnşaat Mühendisi Semih Erol kimdir? İnşaat Mühendisi Semih Erol, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mimar Semih Erol, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Semih Erol...

Erol Sevimlisoy kimdir?

Mimar Erol Sevimlisoy kimdir? Erol Sevimlisoy, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Erol Sevimlisoy, bugün çalışmalarına hangi mimarlık firmasında devam ediyor? İşte Mimar Erol Sevimlisoy...

Erol Civelekoğlu kimdir?

Isparta Senirkent Belediye Başkanı Erol Civelekoğlu kimdir? Erol Civelekoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Erol Civelekoğlu, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Erol Civelekoğlu..

Erol Bayraktar kimdir?

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar kimdir? Erol Bayraktar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Erol Bayraktar, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Erol Bayraktar...

Erol Aydın kimdir?

Çizgi Gayrimenkul Değerleme Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Sorumlu Değerleme Uzmanlığı görevine sahip Erol Aydın kimdir? Erol Aydın, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Erol Aydın...

Nevzat Erol kimdir?

İstanbul Belediye Sarayı'nın mimarı Nevzat Erol kimdir? Mimar Nevzat Erol, yaşamı boyunca hangi işlere imza attı? Mimar Nevzat Erol, ne zaman vefat etti? İşte Nevzat Erol'un biyografisi..

erol ulu kimdir Haberi

erol ulu kimdir

UPT Genel Müdürü Erol Ulu, "Önemli bir tüketim ve cazibe merkezi olan İstanbul’un finans merkezi olmasından daha doğal bir sonuç beklenemez. İstanbul Finans Merkezinin de bahtını kurmak için marka olması, marka olmak için de teşvik verilmesi şart” dedi.


Yıllık 600 milyon dolar büyüklüğündeki global para transferi sektöründe Türkiye’nin önemli bir payı var. Ülkemizin ilk yerli ve global para transferi ve ödeme platformu olan Ucuz Para Transferi de (UPT) bu açıdan çok önemli...


Aktif Bank’m bünyesinde faaliyet gösteren UPT, şu an Türkiye'de başta PTT şubeleri olmak üzere, 222 ülkedeki 400 bin hizmet noktası ile faaliyetini sürdürüyor.


UPT Genel Müdürü Erol Ulu, ‘UPT’nin diğer para transfer sistemlerinden farkı müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı bir hizmet sistemi üzerine kurulmuş farklı bir teknik altyapısının olmasıdır” diyerek...