10 / 08 / 2022

Erpay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er

Erpay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er

Yeni yatırımlar ve konut projeleri ile yabancı yatırımcıların ilgisini çekmeye devam eden İstanbul'da yabancılara konut satışı hızla artıyor.

Ali Er: Seçimlerden sonra Arnavutköy'de arsa fiyatları yüzde 10 arttı!

Erpay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er,30 Mart yerel seçim sonucunda halkın istikrar ve stabiliteden yana tavır koyması nedeniyle bir hafta içerisinde özellikle Arnavutköy bölgesinde arsa fiyatlarının yüzde 10 artırdı...

Nuri Akın, yeniden Edip Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Edip Gayrimenkul tarafından alınan kararla Nuri Akın yeniden Edip Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı olurken, İsmail Koç ve Ahmet Akın da Yönetim Kurulu Üyesi oldu. 

Eon Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eon Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli'de Yalçın Kılınçarslan tarafından kuruldu.

Dap Gayrimenkul Yönetim Kurulu Komitelerini belirledi!

DAP Gayrimenkul, alınan Yönetim Kurulu Kararı ile Riskin Erken Saptanması Komitesi, Denetim Komitesi ve Kurumsal Yönetim Komitesi kurdu. 

Wonder Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Wonder Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Ve Sanayi Limited  Şirketi Beyoğlu’nda 10  bin TL sermaye bedeli ile Bülent İşyar tarafından kuruldu.

Kirazlı Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Kirazlı Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi Üsküdar’da  50 bin TL sermaye bedeli ile Nesip Mustafa Merter tarafından kuruldu.

Bkt Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Bkt Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Bahçelievler’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Berke Merter ortaklığında kuruldu.

Nazım Özdemir, Kuyumcukent Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Kuyumcukent Gayrimenkul'ün 5 Ağustos 2021 tarihli genel kurul toplantısında yönetim kurulu üyesi olarak seçilenler kendi aralarında yaptıkları görev taksimi sonucunda 1 yıl süre ile Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Nazım Özdemir'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına ve Ceo - Genel Müdür Evren Sarıçice

Türker Proje Gayrimenkul yönetim kurulu komite üyelerini seçti!

Türker Proje Gayrimenkul yönetim kurulu komiteleri üyelerini seçti. İşteTürker Proje Gayrimenkul'ün yönetim kurulu komiteleri üyeleri...

Türker Proje Gayrimenkul yönetim kurulu üye adaylarını seçti!

Türker Proje Gayrimenkul, ortakların onayına sunulmak üzere Sezai Bekgöz ve Cemal Mutlu'nun Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliklerine aday gösterilmelerine karar verdi. 

Ali Ercan, SKY Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

SKY Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş.'nin 2 Haziran 2021 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla görev dağılımı yapıldı. 

İhlas Gayrimenkul yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul'ün 28 Nisan 2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda, yönetim kurulu üyeleri seçildi. 

Nuri Akın, Edip Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Edip Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Akın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ise Ragıp Akın oldu. 

İhlas Gayrimenkul yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul, yönetim kurulu üye seçimi ve bağımsız yönetim kurulu üye adaylarının 2020 yılına ait 2021 yılında yapılacak Genel Kurul toplantısında ortakların onayına sunulmasına karar verildi. 

Erpay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er Haberi

Erpay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er


Yeni yatırımlar ve konut projeleri ile yabancı yatırımcıların ilgisini çekmeye devam eden İstanbul'da yabancılara konut satışı hızla artıyor.


TÜİK Ağustos 2016 konut satış istatistiklerine göre İstanbul’da Ağustos 2016'da 17 bin 503 konutun satışı yapıldı. Bu konutların 390'ı yabancılara satıldı.


Yabancı yatırımcılar bu ilçelere yöneliyor


Yeni yatırımlar ile birlikte İstanbul'a yabancı yatırımcı ilgisinin her geçen gün arttığına dikkat çeken Erpay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er, "Yeni ulaşım projeleri konut fiyatlarını ciddi anlamda etkiliyor. Ulaşım projelerine ev sahipliği yapan her yer kısa sürede prim yapıyor. 3. havalimanı, Marmaray, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. köprü gibi dev yatırımların yer aldığı ilçeler ve bu ilçelere komşu olan yerlerde fiyatlar son birkaç yılda hızla yükseldi. Konut projelerinin yakınına açılan AVM, otel, hastane, adalet sarayı, üniversite gibi...