19 / 08 / 2022

Erzurum Palandöken arsa ihalesi

Erzurum Palandöken arsa ihalesi

Erzurum'da Palandöken'e bağlı Osmangazi Mahallesinde yer alan arsa ihale usulü ile satılıyor. İhale 8 Aralık'ta gerçekleşecek..

Palandöken'de 8 milyon TL'ye 3 arsa satılıyor!

Palandöken İlçe Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından 3 arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor..

Erzurum Palandöken'de 23.3 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Erzurum Palandöken Belediye Başkanlığı, Erzurum ili, Palandöken ilçesinde yer alan 4 arsayı toplam 23 milyon 343 bin 705 TL muhammen bedelle satıyor.

Erzurum Palandöken Belediyesi'nden 76 milyon TL'ye satılık 12 arsa!

Erzurum Palandöken Belediyesi, Erzurum ili, Palandöken ve Yakutiye ilçelerinde yer alan 12 gayrimenkulü 75 milyon 975 bin 685 TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Erzurum Palandöken'de 50 yeni konut inşa edecek! 

Dar gelirli aileleri düşük peşinat bede taksitlerle ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzurum Palandöken'de 50 yeni konut hayata geçirecek.

Erzurum Palandöken'de 9.3 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Palandöken İlçe Belediye Başkanlığı, Erzurum Palandöken'de yer alan 4 adet arsayı 9 milyon 346 bin 392 TL bedelle satışa çıkardı.

Erzurum Palandöken'de 45 milyon TL'ye satılık akaryakıt istasyonu ve arsası!

Erzurum Enerji Üretim Dağıtım Doğalgaz Petrol Metal Taş. San.Tic.A.Ş., Erzurum ili, Palandöken ilçesi, Şehit İsmail Aksu Mahallesi, 1421 ada 6 parselde yer alan akaryakıt istasyonu ve arsasını 45 milyon TL'ye satıyor...

Halk GYO Palandöken arsaları revize değerleme raporu!

Halk GYO'nun portföyünde bulunan ve tapuda 12476 ada 5-6-7-8-9 parsel olmak üzere toplam 5 parsel olarak kayıtlı bulunan Erzurum Palandöken merkezli arsalar, imar uygulaması sonrası 7 adet parsel olarak tescillendi. Arsaların revize değerleme raporu yayınlandı. 

Erzurum Palandöken'de kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Erzurum Palandöken'de bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Erzurum Palandöken 642 konut ihalesi yarın!

Erzurum İli Palandöken İlçesi Osmangazi Mahallesi 642 Konut 1 er Adet Cami ve Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

Halk GYO Palandöken arsalarının 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Halk GYO, portföyünde yer alan Erzurum merkezli 12476 ada kayıtlı "Palandöken Arsalar"a ait 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Halk GYO'nun Palandöken'deki arsalarının yıl sonu değerleme raporu!

Halk GYO'nun portföyünde yer alan Erzurum Palandöken merkezli arsalara ait 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınlandı. 

Erzurum'da 13.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Erzurum İli Palandöken Belediye Başkanlığı, Erzurum Palandöken'de yer alan arsayı 13 milyon 687 bin 800 TL bedelle satışa çıkardı.

Palandöken'de 8.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Palandöken İlçe Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Palandöken M. Solakzade Mahallesi'nde yer alan arsayı 8 milyon 969 bin 120 TL bedelle satışa çıkardı.

Halk GYO Erzurum Palandöken arsası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Erzurum merkezli "Palandöken Arsası"nın 2019 yılsonu değerleme raporu yayınlandı...

Erzurum Palandöken arsa ihalesi Haberi

Erzurum Palandöken arsa ihalesi

Erzurum Yakutiye İlçe Belediye Başkanlığı tarafından Erzurum İli Palandöken İlçesi Osmangazi Mahallesinde bulunan arsa ihale usulü ile satılıyor. Toplam muhammen bedeli 3 milyon 766 bin 743 lira olarak belirlenen arsanın ihalesi 8 Aralık'ta yapılacak.


ARSA SATILACAKTIR
Erzurum Yakutiye İlçe Belediye Başkanlığından:

1 - Mülkiyeti Belediyemize ait olan Erzurum İli Palandöken İlçesi Osmangazi Mahallesinde bulunan ada, pafta ve parsel numarası ile alanı, muhammen bedeli ve geçici teminatı aşağıda yazılı arsa, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine istinaden kapalı teklif usulü ile satışa çıkarılmıştır.


2 - İhale, yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde Belediyemiz Hizmet Binasının 3. kattaki Meclis salonunda Encümenimiz (İhale Komisyonu) huzurunda yapılacaktır.
3 - Bu ihaleye ait arsa için İdari Şartname Belediyemiz İhale Hazırlık Servisinden 250,00 TL karşılığında...