eSelim Gökdemir

eSelim Gökdemir

Bu yılın ilk üç ayında yapılan konut satışları; geçen yılın aynı dönemine göre İstanbul'da yüzde 1, Ankara'da yüzde 7 düştü, İzmir'de ise 6 puan arttı. Türkiye ortalaması ise yüzde 2'de kaldı.

Laks Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Laks Mimarlık Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Şengöz, Erhan Vardar ve Muahmmet Safa Gökdemir tarafından kuruldu.

Quattro Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!     

Quattro Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Şahin,Cihat Gökdemir, Fehmi Öztürk ve İbrahim Kılıçer ortaklığıyla kuruldu.

Ebru Gündeş'in yalı davasında son durum!

Kanlıca'da yer alan yalılarında kanuna aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla Ebru Gündeş ve inşaat mühendisi Hakkı Süha Gökdemir'in üçer yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.

Megapol'den İzmir'e 330 metrelik cadde!

İzmir’in ‘yeni kent merkezi’ olarak tanımlanan bölgesi Halkapınar’da 3 kule ve 330 metre uzunluğunda caddeden oluşan Megapol İzmir projesini başlatan Gökdemir, “İnsanlar İzmir’e hayatını daha iyi yaşamaya geliyor” diyor.

Yabancıya konut satışı piyasayı hareketlendirdi!

Megopol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Gökdemir, Türkiye'den 250 bin dolarlık taşınmaz alan yabancılara Türk vatandaşlığı hakkı verilmesinin sektörü canlandırdığını anlattı. 

Gökdemirler Grup Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Gökdemirler Grup Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Gökdemir tarafından kuruldu. 

Wetek Proje Ve Müşavirlik Limited Şirketi kuruldu!

Wetek Proje Ve Müşavirlik Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Biçeryen ve Levent Gökdemir ortaklığında kuruldu.

Gökdemir Teknik Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gökdemir Teknik Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yunus Emre Gökdemir ve Beşir Gökdemir ortaklığında kuruldu. 

Eg Gökdemir İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eg Gökdemir İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 400 bin TL sermaye bedeli ile Enser Gök tarafından kuruldu. 

Yalı davasında Ebru Gündeş'in yargılanmasına devam edildi!

Yalı davasında dosyalarının ayrılmasına karar verilen sanıklar Ebru Gündeş Sarraf ve inşaat mühendisi Hakkı Süha Gökdemir'in üçer yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi..

Gökdemir Hafriyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gökdemir Hafriyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Selçuk Gökdemir tarafından kuruldu.

Selim Gökdemir: Doğal güzelliği olmayan sahillere hayat verelim!

Ekonomik değeri düşük atıl kıyıların değerlendirilmediğini belirten Gökdemir, "Doğal güzelliği olmayan sahilleri mühendislik metotlarıyla çok güzel bir hale getirebiliriz" dedi.

Reza Zarrab ve Ebru Gündeş Kanlıca yalı davasında son durum!

Beykoz Kanlıca’daki yalılarında tadilat yaptıkları iddiasıyla Reza Zarrab ile dosyası ayrılan Ebru Gündeş ve Hakkı Süha Gökdemir hakkında 3’er yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davalara devam edildi.

eSelim Gökdemir

eSelim Gökdemir eSelim Gökdemir

Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yayınladığı "İllere ve Yıllara Göre Konut Satış Rakamları", inşaat sektöründe İzmir'e olan ilginin artarak devam ettiğini gösterdi. Bu yılın ilk üç ayında yapılan konut satışları; geçen yılın aynı dönemine göre İstanbul'da yüzde 1, Ankara'da yüzde 7 düştü, İzmir'de ise 6 puan arttı. Türkiye ortalaması ise yüzde 2'de kaldı. 


EN GÖZDE KENTEmlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, emlak sektöründe Türkiye'de şu anda en gözde ve en ucuz kentin İzmir olduğunu söyledi. Konut satışlarında diğer büyük şehirlere göre yaşanan artışın bunun en büyük göstergesi olduğunu belirten Güleroğlu, "İzmir'de gayrimenkul almak için en uygun zaman. Faiz oranları düşerse konut satışları daha da hızlanacaktır" dedi. 


'7 YIL BÖYLE 'Megapol Group Yönetim Kurulu Başkanı Selim Gökdemir, inşaat sektöründe İzmir'e olan...