Esenler elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 süresi

Esenler elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 süresi

9 Kasım 2015 tarihinde " Planlı Elektrik Kesintisi Programı " kapsamında İstanbul'da yer alan bazı ilçelere enerji verilemeyecek. İşte İstanbul elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 son durum...

Günbak Yapı Malzemeleri İnşaat Elektrik Ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Günbak Yapı Malzemeleri İnşaat Elektrik Ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Ünal tarafından kuruldu.

Neon İnşaat Nakliye Elektrik Elektronik Bilişim Lojistik Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Neon İnşaat Nakliye Elektrik Elektronik Bilişim Lojistik Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 750 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Bakar tarafından kuruldu.

Northlight Elektrik Arge Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Northlight Elektrik Arge Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Toprak ve Aydan Çılgın ortaklığında kuruldu. 

Netra Mimarlık Elektrik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Netra Mimarlık Elektrik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile İlyas Toprak tarafından kuruldu.

Steeldekor İnşaat Mobilya Elektrik Elektronik Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Steeldekor İnşaat Mobilya Elektrik Elektronik Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Senayi Güneş tarafından kuruldu. 

Aynur Yapı İnşaat Elektrik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aynur Yapı İnşaat Elektrik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Aynur Deniz tarafından 10 bin TL sermaye ile 8 Eylül'de Esenler'de kuruldu.

Karine Hırdavat İnşaat Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karine Hırdavat İnşaat Elektrik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şemsettin Aktan tarafından 10 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Esenler, Oruçreis Mahallesi, Giyimkent 4.Sokak'ta kuruldu.

CDR Mühendislik Makina İnşaat Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CDR Mühendislik Makina İnşaat Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Cemil Demir ve Recep Demir ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 18 Ocak'ta Esenler, Oruçreis Mahallesi'nde kuruldu.

İstanbul'da elektrik kesintisi 26 Aralık 2015!

Bağcılar, Güngören, Sultangazi, Kağıthane, Esenyurt, Beyoğlu, Küçükçekmece, Şişli, Kağıthane, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenler, Bahçelievler ve Sarıyer'in bazı mahallelerine, 26 Aralık Cumartesi günü elektrik verilemeyecek.

RL İzolasyon İnşaat Malzemeleri Hırdavat Elektrik Bilişim Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

RL İzolasyon İnşaat Malzemeleri Hırdavat Elektrik Bilişim Ticaret Limited Şirketi, Erol Doğan tarafından 10 bin TL sermaye ile 16 Aralık'ta Esenler, Havaalanı Mahallesi, Forum Sokak'ta kuruldu.

KLF İzolasyon İnşaat Malzemeleri Hırdavat Elektrik Bilişim Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

KLF İzolasyon İnşaat Malzemeleri Hırdavat Elektrik Bilişim Ticaret Limited Şirketi, Zülkif Avcı tarafından 10 bin TL sermaye ile 11 Aralık'ta Esenler, Havaalanı Mahallesi, Forum Sokak'ta kuruldu.

Güler İzolasyon İnşaat Malzemeleri Hırdavat Elektrik Bilişim Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güler İzolasyon İnşaat Malzemeleri Hırdavat Elektrik Bilişim Ticaret Limited Şirketi, Tuncay Güler tarafından 10 bin TL sermaye ile 30 Kasım'da Esenler, Havaalanı Mahallesi, Forum Sokak'ta kuruldu.

Gölkar Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gölkar Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 13 Şubat 2015'te, 50 bin TL sermaye ile Esenler Turgut Reis Mahallesi'nde, Fahrettin Çayır Müdürlüğü'nde kuruldu.

Esenler elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 süresi Haberi

Esenler elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 süresi


9 Kasım 2015 tarihinde " Planlı Elektrik Kesintisi Programı " kapsamında İstanbul'da yer alan bazı ilçelere enerji verilemeyecek. 


Beylikdüzü elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 son durum

Kesinti Saatleri: 09:00 - 14:00

Kesinti Tarihi: 09.11.2015

Kesinti Nedeni: Bakım Onarım Çalışması

Kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler:Adnan Kahveci Mahallesinin;Osmanlı Caddesi,Yavuz Sultan Selim Bulvarı,Eylül,Beygen Sokakları ve civarı


Avcılar  elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 saatleri

Kesinti Saatleri: 12:30 - 15:30

Kesinti Tarihi: 09.11.2015

Kesinti Nedeni: Bakım Onarım Çalışması

Kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler:Ambarlı Mahallesinin;İskele Caddesi,Ihlamur Yolu,Plaj Yolu,İhsan Bey Sokakları ve civarı


Esenler  elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 süresi

Kesinti Saatleri: 08:30 - 18:00

Kesinti Tarihi: 09.11.2015

Kesinti Nedeni: Bakım Onarım Çalışması

Kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler:Mimar Sinan,Fevzi Çakmak Mahallelerinin;İstanbul Caddesi,78,79,81,82,83,84,89,90,91 Sokakları,Opet Benzinlik ve civarı

Avcılar elektrik kesintisi 9 Kasım 2015 son durum

Kesinti Saatleri: 12:30 - 17:30

Kesinti Tarihi: 09.11.2015

Kesinti Nedeni: Bakım...