30 / 06 / 2022

Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi

Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi

Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda kura çekimi gerçekleşti. Bin 403 konut ve 32 işyerinin sahipleri belirlendi.

Esenler Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları kura çekimi!

Türkiye'nin ilk kentsel dönüşüm projesi Esenler Havaalanı Konutları'nda bin 403 konut ve 32 işyeri büyük heyecanla sahiplerini buldu. Kura çekimleri 2 gün sürdü.

Esenler Havaalanı Konutları'nda kura heyecanı!

Türkiye'nin ilk kentsel dönüşüm projesi Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'nda hak sahipleri konutlarına kavuşuyor. 2 gün sürecek kura çekimi ile bin 403 konut ve 32 iş yerinin sahipleri belirlenecek.

Esenler Havaalanı Konutları ne zaman teslim edilecek?

Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda geri sayım başladı.

Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi ne zaman?

Emlak Konut GYO tarafından inşa edilen ve kurayla satışa sunulan Esenler Havaalanı Konutları 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte dizayn edildi. Peki Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi ne zaman?

Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi ne zaman?

Esenler Havaalanı Konutları 1+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildi. Kurayla satışa sunulan projede teslimler 2016 yılında yapılacak. Peki Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi ne zaman?

Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura 2016!

Esenler Havaalanı Konutları teslim tarihi 2016 yılı olarak belirlendi. Projede 2 bin 358 daire ve 42 işyeri yer alıyor. İşte Emlak Konut Esenler Havaalanı Konutları kura 2016 detayları...

Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi!

Esenler Havaalanı Konutları kura çekimi kapsamında 2 bin 358 daire ve 42 işyeri satışa sunulacak. Emlak Konut GYO güvencesine sahip proje 57 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Emlak Konut GYO İstanbul'da 5 konut ve 3 ticari üniteyi satışa çıkardı!

Emlak Konut GYO, Emlak Konut Ispartakule Evleri'nde yer alan 3 konut ve 1 ticari üniteyi, Esenler Emlak Konutları'nda yer alan 2 konut ve 2 ticari üniteyi e-ihale ile satışa çıkardı.

Esenler Emlak Konutları 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Esenler Emlak Konutları projesi için  hazırlatılan 2020 yıl sonu "Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı.

SGK'dan İstanbul'da 27 milyon 231 bin TL'ye satılık 37 gayrimenkul!

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Ömür İstanbul, Esenler TOKİ konutları ve Bostancı City'de yer alan 37 gayrimenkulü ihale ile satışa sunuyor. 

Esenler Emlak Konutları 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Esenler Emlak Konutları için hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Emlak Konut GYO Esenler Emlak Konutları değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Esenler Emlak Konutları projesinde yer alan 1 adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Emlak Konut 4 projedeki 30 daireyi satışa çıkardı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Burgazkent, Esenler Emlak Konutları, Ayazma Emlak Konutları ve Spradon Quartz projelerindeki toplam 30 adet daireyi satışa çıkardı...

Esenler Emlak Konutları 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Esenler Emlak Konutları için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Esenler'in yüzde 40'ı dönüşümle yenilendi!

17 Ağustos'un yıl dönümünde Esenler'de depreme yönelik yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi veren Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenler'deki konutların yüzde 40'ının yenilendiğini söyledi.

Emlak Konut, Esenler Emlak Konutları kira değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Esenler Emlak Konutları projesi için rayiç kira ekspertiz değerleri ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul kira değerleme raporunu yayınladı.

Esenler Emlak Konutları'nın kira değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Emlak Konut Esenler Emlak Konutları projesinin kira değerleme raporu yayınlandı.

Esenler'de imar barışına yoğun başvuru!

Mülkiyet, imar ve ruhsat sorununu çözmek isteyen Esenlerliler, "İmar Barışı" için ilçedeki "İmar Barışı Ofisi"ne başvuruyor. Esenler'deki konutların yaklaşık yüzde 70'ini ilgilendiren İmar Barışı için günde yaklaşık 200 başvuru alınıyor. 

Esenler Emlak Konutları 2018 fiyat ve ödeme kampanyası!

Esenler Emlak Konutları 2018 fiyat ve ödeme kampanyası haberimizde yer alıyor. 2+1'lerin 644 bin TL’den başladığı proje kentsel dönüşüm kapsamında yükseliyor. 

Esenler Emlak Konutları 2018 kampanyası!

İstanbul Esenler-Havaaalanı Mahallesi kentsel dönüşümü kapsamında yükselen Esenler Emlak Konutları'nda 2+1 daire fiyatları 644 bin TL'den başlıyor..

Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi Haberi

Esenler Havaalanı Konutları kura çekilişi

Türkiye'nin ilk kentsel dönüşüm projesi Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'nda kura çekilişi 2 gün sürdü. Kurada bin 403 konut ve 32 işyeri hak sahiplerine kavuştu. Depreme dayanıklı, güvenli ve sosyal donatı alanlarına sahip dairelerin kura çekimi, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde büyük heyecana sahne oldu.  


Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO’nun üstlendiği Esenler Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda kura sonuçları ise 31 Mayıs 2016'da belirlenecek. 


Toplam 760 milyon TL yatırım ile 2 bin 373 konut ve 55 işyeri inşa edilen proje 72 bin metrekarelik alanda hayata geçiyor.