Esenyurt kira fiyatları

Esenyurt kira fiyatları

Esenyurt'ta ortalama daire satış fiyatı 224 bin TL olduğunu açıklandı. Yatırım yapılan bir dairenin geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak açıklandı.

Yazlık bölgelerde kira fiyatları yüzde 5 ile yüzde 15 arasında arttı!

Koronavirüs salgınıyla berabar yazlık bölgelerde talep edilen kira fiyatları yüzde 5 ile yüzde 15 arasında arttı...

İstanbul’da ilçe ilçe kiralık daire fiyatları!

Son zamanlarda peş peşe yaşanan depremler kiralara da yansıdı. İstanbul'da olası depremin beklenmesi ise yeni konutlarda kira artışına neden oldu. İşte İstanbul'da kira fiyatları...

Lojman kira fiyatları 2020!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Milli Emlak Genel Tebliği kapsamında lojman kira fiyatlarına 2020 yılında zam geldi. İşte lojman kira fiyatları 2020...

Türkiye'de ortalama kira fiyatları düştü!

Hürriyet Emlak, 2019 yılının 3. çeyreğine ait kira endeksini açıkladı. Endeks verilerine göre; Türkiye genelindeki ortalama kira fiyatlarının düştü...

Deprem sonrası ev fiyatları değişti!

İstanbul'da yaşanan depremin ardından yeni evlerin kira fiyatları yükseldi. Ev ilanlarında özellikle 'depreme dayanıklı ev’, ’yeni bina’, ’deprem yönetmeliğine uygun ev’ler öne çıktı.

Gaziantep’te kira fiyatları 8 yılda yüzde 100 arttı!

Türkiye’nin en pahalı şehirleri arasında yer alan Gaziantep’te kira fiyatları her geçen gün artıyor. Bölgede kira fiyatlarındaki artış nedeniyle 8 yılda yüzde 100 zam geldi.

Ağrı'da kira fiyatları cep yakıyor!

Üniversiteli öğrencilerinin sayısının her geçen gün yükselmesiyle Ağrı'daki konut fiyatları arttı. Kenette kira fiyatları cep yakıyor.

Şanlıurfa'da kira fiyatları arttı!

Şanlıurfa'da emlak sektörü son zamanların en durağan dönemini yaşıyor. Kentte konut satışlarında düşüş yaşanırken, kira fiyatları hızla artıyor. 

O bölgede konut alan yaşadı! Kira fiyatlarında artış!

Endeksa'nın araştırmasına göre, İstanbul'da kira fiyatları son bir yılda yüzde 2,89 geriledi. 100 metrekarelik bir daire için ortalama bin 600 lira kira bedeli ödeniyor. İşte ilçe ilçe konut kiraları...

Berlin’de gayrimenkul fiyatları arttı!

Almanya’nın başkenti Berlin'de nüfusun hızla artması bölgede boş konut sayısı gün azalttı. Konut ve arsa fiyatlarının hızla arttığı kentte kira fiyatları cep yakıyor.

Van’da kiralık konut fiyatları arttı!

Van'da gayrimenkul sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Buna göre, bölgede konut inşaatları hızlanırken, kira fiyatları da artmaya başladı.

Eskişehir’deki öğrenci konutlarının fiyatları yüzde 25 arttı!

Eskişehir’deki öğrenci konutlarının kira fiyatları arttı. Yurt ve tek odalı olarak tasarlanan evleri fiyatlarında yüzde 25 artış yaşandı.

Çorum’da kira fiyatları yüzde 10 arttı!

TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin araştırmasına göre Çorum'da kiralık ev fiyatları arttı. Bölgede üniversite öğrencileri için kira ücretleri yüzde 10 zamlandı.

Esenyurt kira fiyatları

Esenyurt kira fiyatları Esenyurt kira fiyatları

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa'nın verilerine göre Esenyurt’ta ortalama konut satış fiyatı 224 bin TL, geri dönüş süresi 20 yıl olduğu açıklandı. İlçede ortalama metrekare kira bedeli ise 10.37 TL ve 1 oda 1 salon ile 4 oda 1 salon daire tipleri aralığı ortalama değerlerle 195 bin 20 TL ile 632 bin 808 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Endeksa'nın raporuna göre Esenyurt'ta satılık konutların ortalama brüt alanı 100 metrekare, ortalama minimum ve maksimum birim metrekare fiyatları bin 357 – 3 bin 547 TL, ortalama konut fiyatı ise 224 bin TL, konut yatırımının ortalama geri dönüş süresi ise 20 yıl olarqak açıklandı. İstanbul‘da konut stoğu en yoğun ilçelerin başında gelen Esenyurt'ta konutların yüzdde 7.78'i satılmayı bekliyor.

İlçede 1+1’den 6+1’e kadar farklı seçeneklerde...