eşref fakıbaba urfa

eşref fakıbaba urfa

Şanlıurfa Belediyesi, şehirler arası otobüs terminalinin 81 dönümlük arazisini, 45 milyon 500 bin YTL'ye sattı.

Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Riva ve Florya arsaları için ne dedi?

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan olağan divan kurulu toplantısında Galatasaray Riva Florya arsaları hakkında konuştu...

İbrahim Tatlıses'ten Urfa'da imar eleştirisi!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, Kaşmer Dağı ile ilgili imar planını eleştirdi. Tatlıses, ''Urfa’da gelişim yok, kentleşme yok, ilerleme yok'' dedi.

Dosteli Söve İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dosteli Söve İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 40 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Akyıldız, Oktay Yılmaz, Eşref Yakar ve İsmail Yakar ortaklığında kuruldu. 

TOKİ Yeni Urfa projesini tanıttı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Şanlıurfa’da “Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi” kapsamında inşa edilecek 120 iş yeri, 34 dükkân ve 58 konutun ihalesi gerçekleştirildi. 

Birecik'te satılık gayrimenkuller! 4 milyon TL'ye!

Birecik (Ş.Urfa) Belediye Başkanlığı mülkiyetinde yer alan taşınmazlar 4 milyon 28,15 TL bedelle satışa sunuluyor. Taşınmazlar için ihale 20.06.2018 Çarşamba günü Saat 14.00’te yapılacak.

11 bin yıllık 'Urfa Adamı'nın evini yıkıyorlar"

‘Urfa Adamı’nın bulunduğu bölgede kaçak kazı yapılıyor. Arkeolog Nezih Başgelen, kaçak çalışmanın durdurulması için Kültür Bakanlığı’na başvurdu...

Vesav41 İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Vesav41 İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Talat Baloğlu, Mehmet Uzulu ve Eşref Önder ortaklığında kuruldu. 

Akkim İnşaat Yapı Malzemeleri Mühendislik Gıda Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akkim İnşaat Yapı Malzemeleri Mühendislik Gıda Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Eşref Köçer ve İslam Kırmızıkaya ortaklığında kuruldu.

Mera alanları meclis gündemine taşındı!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, mera alanlarına ilişkin soru önergesi hazırladı. Gürer sorularını Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya sordu..

Ahmet Eşref Fakıbaba: Şehre göçü önleyeceğiz!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, "Kalkınma yerelden başlar, yerel her şeyi bilir. Önce kırsalı kalkındırmalıyız. İyi yaşam şartlarını ortaya koymalıyız. Şehre göçü önleyeceğiz." diye konuştu.

Her şehre 3 örnek köy kurulacak!

3 şehre örnek kuracaklarını söyleyen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, ‘Örnek Köy’ projelerini yaygınlaştıracaklarını açıkladı...

Şeker fabrikalarının arsa ve arazileri ihale dışında!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Şeker üretimi ile doğrudan ilişkisi bulunmayan arsa ve araziler ihale dışında tutulmuştur." dedi. 

TOKİ'den Şanlıurfa'ya 2.700 yeni konut!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Büyükşehir Belediyesi ortaklığıyla gerçekleştirilecek Yeşildirek Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında açıklamalarda bulundu. 

eşref fakıbaba urfa

eşref fakıbaba urfa eşref fakıbaba urfa


Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın başkanlığında encümen salonunda gerçekleştirilen ihaleye, 3 firma katıldı. Muhammen bedeli 40 milyon 44 bin 325 YTL olan arazi için firmalar, kapalı zarflarla teklif verdi.
İhale komisyonunun firmaların evrakını incelemesinin ardından zarflar açıldı. "Kocalar Hayvancılık Tekstil LTD ŞTİ" arazinin metrekaresine 510 YTL, "Yılda İnşaat Taahhüt LTD ŞTİ" 520 YTL ve "Mel 4 Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş" firması ise 535 YTL değer biçti. Daha sonra geçilen açık artırma sonucunda, "Mel 4 Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş" 568 YTL ile ihaleyi kazandı.
Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ihalenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Şanlıurfa'nın, sahip olduğu potansiyelle yalnız Türkiye'nin değil, dünyanın da en önemli kentlerinden biri olacağını söyledi.
Son...