Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy teslim tarihi

Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy teslim tarihi

Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy satılık daire fiyatları 397 bin liradan başlayarak değişiyor. Essenora Gaziosmanpaşa konut projesinde 758 daire, 12 ticari birim ve 1 market yer alıyor...

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Küçükköy Şb. açıldı!

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Küçükköy Şb. bugün Gaziosmanpaşa'da 4 milyon TL sermaye bedeli ile Mahir Orak tarafından açıldı.

Gaziosmanpaşa Küçükköy Gençlik Merkezi için imzalar atıldı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Gaziosmanpaşa Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında ilçeye 300 bin metrekare büyüklüğünde Spor Vadisi ile her mahallenin faydalanabileceği yeni spor alanları yapılacak. Küçükköy’e ise 20 bin eserlik kütüphanenin olacağı Gençlik

Gaziosmanpaşa Küçükköy 7224 ve 15076 parsellerin plan tadilatı askıda!

Gaziosmanpaşa İlçesi, Küçükköy Mahallesi, 17224 ve 15076 parseller ve bir kısım tescil harici alana ilişkin kreş 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulana imar planı tadilatı askıda...

Küçükköy 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Gaziosmanpaşa İlçesi, Küçükköy Mahallesi, 2977 ada, 2 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıya çıkarıldı...

Gaziosmanpaşa Küçükköy 1/5000 ölçekli imar planı askıda!

Gaziosmanpaşa Küçükköy Mahallesi, 15457 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli 13 Nisan 2018 tasdik tarihli plan tadilatı bugün askıya çıktı..

Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy başvuru dönemi başlıyor!

Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy başvuru dönemi başlıyor. 7 adet 3+1 dairelerden oluşan projede satışlar açık satış yöntemi ile yapılacak. 

TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy başvuruları!

TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy başvuruları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 3+1 nitelikteki 7 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor.

Gaziosmanpaşa Küçükköy Mahallesi imar planı tadilatı askıda!

Gaziosmanpaşa Küçükköy Mahallesi'ne ilişkin Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı bugün İBB tarafından askıya çıkarıldı..

Essenora Evleri Küçükköy fiyat!

Essenora Evleri Küçükköy fiyat listesi minimum 330 bin TL'den başlıyor. Proje İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy'de inşa ediliyor...

Essenora Küçükköy Konutları fiyatlar!

Essenora Küçükköy Konutları fiyatlar 330 bin TL'den başlıyor. Proje toplam 785 daire ve 12 ticari birimden oluşuyor...

Essenora'da yüzde 5 peşin hemen taşın!

Toplam 785 konut ve 12 ticari birimden meydana gelen Essenora 160 milyon TL yatırım ile hayata geçirildi. Proje İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy'de yer alıyor.

Küçükköy Essenora Evleri daire fiyatları!

Küçükköy Essenora Evleri daire fiyatları 330 bin TL'den başlıyor. Essenora projesi İstanbul Gaziosmanpaşa'da Yimta İnşaat, Atik&Akın, Enga Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor...

Essenora Küçükköy satılık ev fiyatları!

Essenora Küçükköy satılık ev fiyatları 330 bin TL'den başlıyor. Essenora projesi Yimta İnşaat, Atik&Akın, Enga Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor...

Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy teslim tarihi Haberi

Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy teslim tarihi


Yimta İnşaat, Akın&Atik ve Enga Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor olan Essenora projesi İstanbul Gaziosmanpaşa'ya bağlı Küçükköy'de yükseliyor. Essenora Gaziosmanpaşa projesi 6 blok olarak tasarlandı.


Essenora Evleri Gaziosmanpaşa projesi 758 adet daire, 12 adet ticari ünite ve 1 marketten meydana geliyor. Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy satılık daire fiyatları 397 bin liradan başlıyor.


Essenora Evleri Gaziosmanpaşa projesinde yüzde 25 peşinatla yapılan ödemelerde yüzde 3'lük, yüzde 50 peşinatla yapılan ödemelerde yüzde 7'lik ve tamamı peşin olarak yapılan ödemelerde yüzde 15'lik indirim yapılıyor.


Essenora Gaziosmanpaşa Küçükköy satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirlendi. Essenora Gaziosmanpaşa'da teslimler Haziran 2016'da gerçekleştiriliyor.


Gaziosmanpaşa Essenora Evleri projesi 160 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında...