Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı ne zaman

Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı ne zaman

Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa 9 – 12 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak olan 10. Uluslararası Yapı, Çelik, Yapı Malzemeleri ve Altyapı Fuarı’na hazırlanıyor.

Türk yapı sektöründen Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı'na yoğun ilgi!

Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa 9 – 12 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak olan 10. Uluslararası Yapı, Çelik, Yapı Malzemeleri ve Altyapı Fuarı’na hazırlanıyor.

Esenkent Gayrimenkul Yapı ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Esenkent Gayrimenkul Yapı ve İnşaat Anonim Şirketi, Erkan Zan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 10 milyon TL sermaye ile 20 Ağustos'ta Esenyurt, Gökevler Mahallesi, 2312 Sokak'ta kuruldu.

Hepta Yapı ve Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Hepta Yapı ve Gayrimenkul Limited Şirketi, Hakan Yıldız tarafından 400 bin TL sermaye ile 20 Ağustos 'ta Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi, Çimen 2. Sokak' ta kuruldu.

Forum Proje Yapı Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Forum Proje Yapı Ve İnşaat Anonim Şirketi Uğur Gazanker ve Uğraş Sakyatan tarafından 100 bin TL sermaye ile 30 Temmuz 2015 tarihinde Şişli'de kuruldu.

Oğuzfidan İnşaat Yapı Ve Dekorasyon Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Oğuzfidan İnşaat Yapı Ve Dekorasyon Taahhüt Ticaret Limited Şirketi Özel Fidan tarafından 20 bin TL sermaye ile 29 Temmuz 2015 tarihinde Tuzla'da kuruldu.

Boralar Yapı Ve Proje Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Boralar Yapı Ve Proje Hizmetleri Limited Şirketi Cihan Akyıldız ve Volkan Bora tarafından 10 bin TL sermaye ile 24 Temmuz 2015 tarihinde Kadıköy'de kuruldu.

Canzade Yapı ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Canzade Yapı ve Ticaret Anonim Şirketi, Muratcan Özcan Yönetim Kurulu Üyeliği' nde 150 bin TL sermaye ile 3 Temmuz'da Ortaköy, Mecidiye Mahallesi' nde kuruldu.

Medbir Yapı Ve Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Medbir Yapı Ve Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mehmet Dündar ve Bekir Akkuş tarafından 500 bin TL sermaye ile 26 Haziran 2015 tarihinde Şişli'de kuruldu.

Dos Danışmanlık Gıda Yapı Ve Dekorasyon Malzemeleri Ticaret Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Dos Danışmanlık Gıda Yapı Ve Dekorasyon Malzemeleri Ticaret Sanayi Anonim Şirketi Murat Kirkit tarafından 50 bin TL sermaye ile 22 Haziran 2015 tarihinde Kadıköy'de kuruldu.

Battaloğlu Konut Yapı ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Battaloğlu Konut Yapı ve İnşaat Limited Şirketi Serhat Özdemir tarafından 100 bin TL sermaye ile 18 Haziran 2015 tarihinde Arnavutköy'de kuruldu.

Model Aydın Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Model Aydın Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi; Servet Aydın tarafından 10 bin TL sermaye ile 8 Haziran'da Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi' nde kuruldu.

Nükte Mimarlık Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nükte Mimarlık Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Ümit Urun tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile İstanbul Sultanbeyli'de 1 Haziran'da kuruldu.

6. Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı ziyaretçilerini ağırlıyor!

Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 6’ncısı düzenlenen İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı üçüncü gününde ziyaretçilerini ağırladı. Fuara 85 firmanın belirtildi.

Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı ne zaman

Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı ne zaman Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı ne zaman


Türkiye’nin fuar organizasyonlarının etkin ismi Expotim, Etiyopya’nın başkenti AddisAbaba’da Uluslararası Yapı, Çelik, Yapı Malzemeleri ve Altyapı Fuarı’nın kapılarını 10’uncu kez açıyor. Özellikle Afrika ülkelerindeki önemli fuarların mimarı olan Expotim’in 9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceği bu fuar, Türkiye’nin Etiyopya yapı sektörüne en prestijli ihracat kanalı olarak ön plana çıkıyor.

AddisBuild Uluslararası Yapı, Çelik, Yapı Malzemeleri ve Altyapı Fuarı, mimarlar, mühendisler, emlak müşavirleri, teknisyenler, satın alma yöneticileri, proje geliştiriciler, bina yöneticileri, tesis yöneticileri, fabrika müdürleri, hizmet yönetimi, enerji danışmanları, müteahhitler, yatırımcılar, elektrik kurumları, devlet yetkilileri ve üreticilerden meydana gelen çok geniş sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. 

Türkiye’nin ihracatının yarısını yapı sektörü oluşturuyor


Türkiye’nin Etiyopya’ya yaptığı 338 milyon dolarlık ihracatın 170 milyon dolarlık bölümünü yani yarısını Türk yapı malzemeleri sektörünün ihraç ettiği ürünler...