Evgör Mobilya Kampanya

Evgör Mobilya Kampanya

KDV indirimi, mağazalardaki alışveriş hareketliliğine de yansıdı. Evgör Mobilya da 30 Nisan’a kadar ürünlerinde KDV’yi sıfırlıyor.

Evgör Mobilya'dan 14 Şubat kampanyası!

Evgör Mobilya’nın bu yılki Sevgililer Günü kampanyasında, sürpriz avantaj var. Tüm çiftler, bu ay içinde yapacakları seçili düğün paketi alışverişlerinde yüzde 20, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ise o güne özel ekstra yüzde 14 indirim hakkı kazanacak.

Evgör Mobilya’dan akıllı yılbaşı kampanyası!

Evgör Mobilya, 31 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanya ile, seçili düğün paketlerinden herhangi birini satın alan müşterilerine, akıllı köşe mutfak takımı hediye ediyor.

Evgör Mobilya'dan 23 Nisan'a özel yüzde 23 indirim!

Evgör Mobilya, en yeni çocuk odası modellerinde 23 Nisan’da geçerli olmak üzere net yüzde 23 indirim uyguluyor. Dünyanın tek çocuk bayramına özel bu fırsattan yararlanmak isteyenler, Evgör Mobilya’nın İstanbul’daki mağazalarına gelerek alışverişlerini yap

Evgör Mobilya'dan öğrencilere özel, indirimli yarıyıl kampanyası!

Evgör Mobilya, sömestr dönemine özel indirim kampanyası düzenliyor. Firma, tüm genç ve çocuk odası modellerinde yarıyıl tatili boyunca %20 indirim fırsatı sunuyor.

Evgör Mobilya'dan Canım Öğretmenim kampanyası!

Evgör Mobilya’nın Canım Öğretmenim kampanyası, 31 Aralık’a kadar devam edecek. Evgör Mobilya, Edirne’den Kars’a yurdun her noktasında görev yapan eğitim çalışanlarını bu yıl da unutmadı.

Evgör Mobilya Babalar Günü kampanyası 2015!

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör, çok çalışan babalar evde veya ofislerinde özgürce dinlenebilsin diye, sallanan koltuk modellerini Babalar Günü’ne özel %20 indirimli sunuyor.

Evgör Mobilya'da avantajlı yılbaşı kampanyası!

Evgör Mobilya, 2015’e sayılı günler kala, oturma grubu hediyeli yılbaşı kampanyası başlattı. Evgör Mobilya, 31 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanya ile, yemek ve yatak odası takımını birlikte satın alan müşterilerine oturma grubu hediye ediyor.

Evgör Mobilya'dan 14 Şubat indirimi!

Yuva kurmayı düşünen sevgililer, yalnızca 14 Şubat Sevgililer Günü günü için geçerli olacak kampanya kapsamında, EVGÖR Mobilya’dan yapacakları tüm alışverişlerinde, yüzde 14 Sevgililer Günü indirimi kazanacak...

Evgör Mobilya'da öğretmenlere özel yüzde 20 indirim!

“ Tasarımla mutluluğun birleştiği nokta ” sloganıyla hizmet veren EVGÖR Mobilya, artık geleneksel hale gelen “ Canım Öğretmenim ” kampanyasını bu yıl da tekrarlıyor...

Evgör Mobilya çocuk odalarında indirim kampanyası başlattı!

Evgör Mobilya, çocuk odası takımlarında sadece 23 Nisan’da geçerli olmak üzere tam yüzde 23 indirim yapıyor.

Evgör Mobilya'dan ön ödemeli senetli satış kampanyası!

Evlenecek çiftlere, ödeme kolaylığının yanında mobilyalarını %30’a varan indirimli kış fiyatlarıyla alma imkanı sunuluyor…

Evgör Mobilya'nın 14 Şubat kampanyası! İstanbul turu hediye!

EVGÖR Mobilya, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Aşk Havalara Uçurur” temalı hediye kampanyasını bu yıl da tekrar ediyor...

Evgör’den Ağustos ayına özel dört köşe fırsat!

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör Mobilya, düzenlediği ekonomik ürün kampanyaları ile müşterilerine cazip fiyat avantajları sunuyor

Sinpaş'tan 180 aya 0.99 vade kampanyası!

Ege Vadisi, Aquacity Denizli ve Finans Şehir gibi projelere imza atan Sinpaş'tan yatırımcılara görülmemiş kampanya.Sinpaş yatırıcımlarına 180 aya 0.99 vade oranıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Goldiva Familya'da sıfır faizli kampanya!

329 daire ve 15 cadde dükkanından meydana gelen Goldiva Familya projesi, Bornova’da yüksemeye devam ediyor.  Goldiva Familya'da teslimler 2020 yılında yapılacak. 

Sancaktepe Adres Koru Evleri'nde görülmemiş kampanya!

İnşaat sektörünün 45 yıllık köklü ve güvenilir markası Bayraktar İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçirdiği 'Adres Koru Evleri’ne özel eşi benzeri görülmemiş bir kampanya başlatıyor. 

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası 30 Haziran'a kadar uzatıldı!

GYODER, İNDER VE KONUTDER’in başlattığı, ‘0.98 faiz’ ve ‘yüzde 20 indirim’ avantajı sağlayan güç birliği kampanyası yoğun ilgi görüyor. Kampanya 30 Haziran'a kadar uzatıldı...

Evgör Mobilya 81 ilde mağaza açacak!

Evgör Mobilya Anadolu açılımıyla bayilik vererek Türkiye'nin 81 ilinde mağaza açmayı hedefliyor.

Konutta kampanya dönemi başladı!

İnşaat sektöründe kampanya atağı başladı. Peşinatı ve faizi sıfırlayan firmaalar taksit sürelerini uzatmanın yanı sıra kişiye özel ödeme planı da sunuyor. Ev alıcısı peşinatından faizine kadar planını kendi oluşturuyor.

Gaysan Mobilya, Multimo'yla mağazalaşacak!

30 yıldır mobilya üretimi yapan Gaysan Mobilya, Multimo markasıyla perakende sektörüne girdi. Firma 2018'de yüzde 50 büyümeyi hedefliyor.

Skyland İstanbul'da kaçırılmayacak kampanya!

Şehrin merkezinde ayrıcalıklı, konforlu, kaliteli ve yemyeşil bir hayat düşleyenlerin adresi Skyland İstanbul, yatırımcılarına özel 02 Kasım - 03 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak, 120 ay 3 bin 800 TL taksitli ve peşinatsız ödeme imkanı sunuyor.

Güral İnşaat’tan kaçırılmayacak kampanya!

Gayrimenkul sektörünün köklü markalarından Güral İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor.

Güral Loft Çiftehavuzlar'da kaçırılmayacak kampanya!

Gayrimenkul sektörünün köklü markalarından Güral İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. Anadolu Yakası’nın gözde lokasyonunda yer alan “Güral Loft Çiftehavuzlar”da başlatılan kampanya kapsamında; peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor.

Evgör, Luxury konsepti ile mobilya kenti MASKO’da!

Türk ev mobilyası sektöründe faaliyet gösteren Evgör, yeni konsept mağazasını MASKO’da hizmete açtı.

Mobilyacılar KDV indiriminin uzatılmasını istiyor!

Erzurum’daki imalat sektörü, mobilya ürünlerine yönelik olarak yapılan KDV indiriminin süresiz biçimde uzatılmasını istedi.

Evgör Mobilya'dan yüzde 23 indirim!

Evgör Mobilya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel geleneksel indirim kampanyasını bu yıl da tekrarlıyor. Firma, en yeni çocuk odası modellerinde 23 Nisan’da geçerli olmak üzere net yüzde 23 indirim uyguluyor.

Evgör Mobilya Kampanya Haberi

Evgör Mobilya Kampanya


Özellikle düğün sezonu öncesi mobilya sektöründe doping etkisi yaratan KDV indirimi, mağazalardaki alışveriş hareketliliğine de yansımaya başladı. Ürünleriyle bugüne kadar yaklaşık 60 bin eve giren Evgör Mobilya, 30 Nisan’a kadar KDV’yi sıfırlıyor. Kampanya kapsamında firmanın mağazalarından ve Evgor.com.tr adresinden yapılacak tüm mobilya alışverişlerinde net yüzde 18 indirim uygulanıyor. 


Mobilya alışverişlerine getirilen yüzde 10’luk katma değer vergisi indirimini yüzde 18’e çeken Evgör Mobilya, “Ön Ödemeli Satış” modeliyle de 2017 modellerini avantajlı fiyatlarla sunuyor. Kredi kartı ya da kefilin gerekli olmadığı uygulamadan yararlanmak isteyenler ödemelerini, mobilyalarını teslim almak istedikleri süreye göre taksitlendirebiliyor. Bu seçeneği kullananlar, ürünlerini son taksitleriyle birlikte teslim alıyor. Eğer dilerlerse, satın aldıkları modeli, teslimat zamanında beğendikleri başka bir mobilya ile değiştirme hakları da bulunuyor.


Firmanın “esnek ödeme” sistemi ise mobilya...