11 / 08 / 2022

Evora İstanbul kiralık dükkan

Evora İstanbul kiralık dükkan

Evora İstanbul Emlak Konut projesinde 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. 44 blok halinde yükselen projede 50 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Evora İstanbul satılık dükkan fiyatları!

Evora İstanbul'da yer alan 52 adet ticari birim Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürlüğü'nde, 27 Kasım tarihinde satışa çıkacak. İşte Evora İstanbul satılık dükkan fiyatları..

Evora İstanbul ticari ünite satış ihalesi ne zaman?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından açık artırmayla satışa çıkan Evora İstanbul ticari nüite sayısı 52. Peki Evora İstanbul ticari ünite satış ihalesi ne zaman?

Evora İstanbul dükkan ihalesi ne zaman?

Evora İstanbul 'da yer alan daire teslimleri gerçekleşti. Projede yer alan deniz manzaralı dükkanlar açık artırmaya satışa sunuluyor. Peki Evora İstanbul dükkan ihalesi ne zaman?

Evora İstanbul güncel dükkan fiyatları!

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Evora İstanbul güncel dükkan fiyatları 123 bin TL'den başlayarak değişiyor. İstanbul Anadolu yakası Tuzla'da yükselen projede 77 adet ticari birim satışa sunuluyor...

Kiralık konut en çok bu 3 kentte aranıyor

Online emlak arama sitelerinden birinin yaptığı araştırmaya göre, yılın ilk yarısında ülke çapında en çok kiralık konut araması yapılan bölgeleri verilerine göre, İstanbul’un Esenler ilçesi ilk sırada yer alırken, Esenler’i Çayırova ve Fatsa geldi.

KİPTAŞ'tan İstanbul'a çılgın konut projesi duyurusu: Kiralık ve satılık ev sorununu kökten çözecek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki, vatandaşların konut ihtiyacını karşılamaya yönelik projeler gerçekleştiren KİPTAŞ, şehirdeki kiralık ve satılık konut sorununu kökten çözecek bir projeyi açıkladı. İşte 'İstanbul için en çılgın proje'nin detayları...

Günlük kiralık evlerde fiyatlar yüzde 50 arttı! 20 bin konut günlük kiralamada!

Günlük kiralık konut pazarı büyümesine devam ediyor. Bir senede yüzde 10 yükseliş kaydedilen günlük kiralık evlerde pazarın yüzde 52'lik kısmı megakent İstanbul'da yer alıyor.

İstanbul'da Türklere kiralık ev verilmiyor mu? Kiralık evlerde fazla para veren kazanıyor!

İstanbul’da konut kiraları son dönemde fahiş oranlarda arttı. Esenyurt ilçesinde verilen bir konut ilanındaki “Türk müşteri uygun değil” ibaresi, yabancıya kiralık ev konusunu yeniden alevlendirdi. Peki Suriye, Afgan ve İranlıların yoğun olarak yaşadığı Başakşehir bölgesinde son durum ne?

İstanbul'da sahibinden tartışılacak kiralık daire ilanı! Türk müşteriye uygun değil

İstanbul'da sahibinden verilen bir ilan tartışma konusu oldu. Son dönemde artan göç dalgası nedeniyle sayıları hızla artan Suriye ve Afgan göçmenler 250 bin dolara konut satın alıp ev sahibi olabiliyor. İşte o göçmenler şimdi Türklere kiralık daire vermiyor.

İstanbul'da kiralık ve satılık konut fiyatları uçtu!

İstanbul'da kiralık ev bulmak için bir konut tutmak için en az 4-5 bin TL bütçe ayrılması gerekiyor. Satılık evlerin fiyatları ise neredeyse anlık değişmeye başladı.

İstanbul'da kiralık ev dolandırıcılığı artıyor!

İstanbul'da kiralık ev dolandırıcılığı her geçen gün artıyor. Ucuz ilanları gören vatandaşlar binlerce lirasını dolandırıcılara kaptırıyor.

Öğrencilerin kiralık ev sıkıntısı büyüyor!

İstanbul genelinde kiralık ev sorunu gün geçtikçe büyürken üniversite öğrencileri kalacak ev bulamıyor. Emlakçılar piyasadaki son durumu anlattı. 

Satılık ve kiralık ev fiyatları düşecek mi?

İstanbul’da kiralık ve satılık ev fiyatlarında son bir senede büyük bir yükseliş kaydedildi. Bir sene öncesine kadar bin 500, 2 bin TL seviyesinde evlerin kiralanabildiği İstanbul’un birçok semtinde boş konut kalmadı.

Kiralık ev probleminin temelinde ne var? 

İstanbul'da kiralık ev sorunu gitgide büyüyor. Ev arayanlar hayalindeki evi bulsa da evleri kiralamakta zorluk çekiyor. Peki, kiralık ev sorununun temelinde ne yatıyor? İşte detaylar...

İstanbul'da 100 binden fazla kişi kiralık ev arayışında!

İstanbul'da yükselen kira fiyatları gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Kent genelinde 100 binden fazla kiralık ev arıyor. Mega kentte semt seçmek lüks haline haline geldi. 

Kiralık evlerde sahte ilan tehlikesi!

İlk sırada İstanbul olmak üzere birçok kentte kiralık ev fiyatları tavan yaptı. Son zamanlarda kiralık evlere yönelik dolandırma tehlikeleri arttı.  Uzmanlar kiralık ev arayan vatandaşları uyardı.

Satılık ve kiralık konut fiyatları uçuşa geçti!

İstanbul’da üniversitelere yakın yerlerde ev fiyatları uçtu. Fiyatlardaki yükseliş yüzde 30 ile yüzde 100 arasında oldu. Satılıkta sıfır ve bahçeli konut fiyatlarının ikiye katlanması da talebi yine kiralık evlere yöneltti.

Evora İstanbul kiralık dükkan Haberi

Evora İstanbul kiralık dükkan

Satışları devam eden Evora İstanbul Emlak Konut projesi toplam 4 bin 679 daire ve 65 dükkandan meydana geliyor. Projede son 300 adet konut ve 35 adet dükkan açık satışa çıkıyor.


Tuzla Evora İstanbul'da yüzde 12 indirim uygulanıyor veya 50 ay 0 faiz imkanı sağlanıyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut.


Evora İstanbul Emlak Konut projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor. 44 blok ve 6 bölgeden oluşan projede 3 alışveriş caddesi de yer alıyor.


İstanbul Tuzla'da hayata geçirilen Evora İstanbul Konutları Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede 4+1 dairelerin satışları tamamlandı.


Evora İstanbul Rezidans'ta 1+0 daireler 160 bin TL, 1+1 daireler 187 bin TL, 2+1...