fashion zone istinye park

fashion zone istinye park

Fashion Zone adlı güneş ışığını geçiren yüksek tavanlı bölümdeki 3 katta dünyanın en lüks mağazalarını buluşturacak olan İstinye Park'ta Türk markaları da en gösterişli mağazalarıyla yer alacak.

İstinye'de İBB'den 1 milyon TL'ye satılık konut alanı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi; İstinye'de yer alan konut alanını 31 Aralık 2014 tarihinde satışa çıkarıyor. Söz konusu konut alanının toplam bedeli 1 milyon 55 bin 425 TL olarak belirlendi.

İzmir İstinye Park AVM ve Otel geliyor!

Doğuş Gayrimenkul ve Orta Gayrimenkul İzmir'e İstinye Park'ı getiriyor. İzmir İstinye Park projesi AVM ve otel olarak planlandı. İzmir İstinye Park projesinde 211 odalı otel olacak....

İBB'den İstinye ve Alibeyköy'de 9.9 milyon TL'ye 2 arsa!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sarıyer İstinye'de 1.833 metrekarelik konut imarlı arsayı, 3 milyon 142 bin 830 TL bedelle, Eyüp Alibeyköy'de 685,47 metrekarelik ticaret imarlı arsayı 6 milyon 854 bin 700 TL bedelle 24 Aralık'ta ihale ediyor...

1964 yılında İstinye Tersanesi'nde modern atelye binaları inşa edilecekmiş!

İstinye Tersanesi'nde bulunan, çoğu 1912 yılından beri faaliyette olan eski atelyeler yıkılacakmış. Yıkılacak atelyeler yerine modern, yüksek çatılı atelyeler inşa edilecekmiş ve 1965 yılında hizmete açılacakmış.

L'ist İstinye'nin son etabı satışta! Metrekaresi 7 bin dolardan başlıyor!

L'ist Istinye'in yaratıcısı Bosphorus Real Estate Fund ( BREF ), Boğaz manzaralı ve farklı büyüklükteki toplam 20 adet daireden oluşan son etabı lanse ediyor...

List İstinye , yeni sakinlerini Autoban yaratıcılığı ile bekliyor!

List Istinye , yeni sakinlerini Autoban yaratıcılığı ile bekliyor. L’ist Istinye’in yaratıcısı Bosphorus Real Estate Fund (BREF), boğaz manzaralı ve farklı büyüklükteki toplam 20 adet daireden oluşan son etabını lanse ediyor.

Ayazağa-İTÜ-İstinye metro hattı için düğmeye basıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sarıyer, Ayazağa- İtü-İstinye Raylı Sistem Projesi hizmet alımı işini ihaleye çıkarıyor. İhalesi 24 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan proje 8 kilometre uzunlukta...

Arzu Kaprol Garde Robe projesi List İstinye'nin örnek dairesinde tanıtıldı!

Arzu Kaprol Garde Robe projesi List İstinye'nin örnek dairesinde tanıtıldı. L'ist Istinye’nin, Autoban imzası ile hazırlanan örnek dairesinde tanıtılan proje, moda sever kadınlara ayrıcalıklı bir deneyim yaşatacak.

List Istinye Suites, yeni sakinlerini Autoban yaratıcılığı ile bekliyor!

L’ist Istinye Suites’in yaratıcısı Bosphorus Real Estate Fund (BREF), sınırlı sayıdaki son etap satışları için, konuklarını mimari dehayı mükemmellikle buluşturan tasarım ve mimari ofisi Autoban’ın yarattığı örnek dairede bekliyor.

Burak Özçivit Fahriye Evcen'in İstinye'deki evine taşındı!

Geçen günlerde Etiler’de kendisini görüntüleyen muhabirlere tepki gösteren Özçivit’in sevgilisiyle yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncunun neredeyse haftanın 5 günü Evcen’in İstinye’deki evinde kaldığı öğrenildi.

Yenikapı'dan Maslak'a uzanan metro hattının İstinye ayağı için düğmeye basıldı!

Kadir Topbaş'ın yerel seçim döneminde duyurduğu "Sarıyer, AyazağaİTÜ- İstinye Raylı Sistem Projesi" için çalışmalara başlanacak.Yenikapı'dan Maslak'a uzanan metro hattının İstinye ayağı için düğmeye basıldı.

Kerem Gönlüm İstinye’deki villalarının kapısını InStyle Home’a açtı!

Milli basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşi Elif, oğulları Kerem Can ve Kerem Alp ile yaşadığı İstinye’deki villalarının kapısını InStyle Home’a açtı. Rahat ve huzurlu bir ev yaratmışlar.

Yenikapı'dan Maslak'a uzanan metro hattının İstinye ayağı için düğmeye basıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ' ın yerel seçim döneminde duyurduğu " Sarıyer, Ayazağa İTÜ - İstinye Raylı Sistem Projesi " için çalışmalara başlanacak...

fashion zone istinye park

fashion zone istinye park fashion zone istinye park


Pazar Yeri Orjın Grup ve Doğuş Grubu ortaklığıyla İstanbul İstinye'de hayata geçirilen İstinyePark Alışveriş Merkezi, 87 bin metrekare kiralanabilir alan ve 300'e yakın markayla Türkiye'deki lüks markaların boy gösterdiği bir alışveriş merkezi olacak. 12 Eylül'de açılacak İstinyePark'taki mağazalar 5 bin kişiye istihdam yaratacak. Farklı mimarisi ve marka konumlanmasıyla uzun süredir tüm markaların yer almak için can attığı bir merkez olan İstinyePark, dünyaca ünlü markaların da ilk kez kendi mağazalarıyla tüketiciye ulaştığı bir yer olacak. Armani Jeans, DKNY Jeans, Dolce&Gabbana, Ferre, Gucci ve Paul Smith kendi mağazalarını açarken; Vakko, Beymen, Boyner, Mudo Concept, Gilan, Machka, Derishow gibi markalar da en geniş metrekaredeki mağazalarını bu mekanda açmayı tercih etti. Toplam 200'ün üstünde moda markasını bir araya getiren tek alışveriş merkezi...