Fatih Terim olimpiyat stadı projesi

Fatih Terim olimpiyat stadı projesi

Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'ın da zorunlu evi olan ancak misafirlerini gittiğine gideceğine pişman eden Atatürk Olimpiyat Stadı ile ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir plan üzerinde duruluyor.

Başakşehir Fatih Terim Stadyumu Bakanlığa tahsis edildi!

Mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nun tahsis işlemleri tamamlandı. 31 kiralık dükkân hariç olmak üzere stadyum, 25 seneliğine bedelsiz olarak Gençlik ve Spor Bakanlığına verildi.

Başakşehir Fatih Terim Stadı için karar bekleniyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi’nin kasım ayı toplantısında tüm partilerin oy birliği ile mülkiyeti İBB’ye ait Başakşehir Stadı’nın 127 dönümlük arazisinin tahsisi konuşuldu.

Başakşehir Stadının devredilmesiyle İBB 12 milyon liralık tasarruf edecek!

Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’ndan 610 bin TL gelir elde eden İBB’nin, stat için yıllık yaklaşık 12 milyon liralık masraf yaptığı ortaya çıktı.  CHP’li İBB Meclis Üyesi Ali Haydar Kahraman  İBB’nin, staydumu Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devretmesi ile 12 milyon liralık tasarrufa geçtiğini söyledi.

Florya, Galatasaray’da kaldı!

Galatasaray, Emlak Konut'la yaptığı anlaşmayla Florya tesislerini geri aldı. Fatih Terim’in isteğini yerine getiren kulüp, karşılığında 120 milyon lira ödeyecek...

Fatih Terim Stadyumu Bakanlığa devrediliyor!

Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı olmasından sonra mecliste çoğunluğu elinde bulunduran AKP grubu İBB mülkiyetinde bulunan Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nun 25 seneliğine Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devredilmesi için harekete geçti. 

Fatih Terim, Florya'ya taşındı!

İtalya'da 11 Ağustos'ta Fiorentina ile oynanan maçın ardından soluğu hastanede alan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Florya'ya taşındı.

Galatasaray Düşler Vadisi'nde baharın gelişini kutladı!

Emlak Konut GYO güvencesinde Galatasaray’ın Riva arazisinde Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva, Fatih Terim tarafından futbolcu ve ailelerini ağırladı. Doğa ile iç içe Düşler Vadisi’nde enerji depolayan futbolcular, baharın gelişini gerçekleştirilen piknikte aileleriyle bir

Buse Terim'in yeni evinin kirası dudak uçuklattı!

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, Tarabya’da bulundan evinden taşındı. Ortaköy’de bulunan lüks bir siteye taşınan Buse Terim’in aylık ödemesi gereken kira ücretinin fiyatı da dudak uçuklattı.

Ersa Mühendislik konkordato istedi!

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı binası, Fatih Terim Başakşehir Stadyumu'nun projesini ve ihale dosyasını hazırlayan Ersa Mühendislik de konkordato talep etti.

Fatih Terim Alaçatı'daki evini Mehmet Okur'a kiraya verdi

Fatih Terim, Alaçatı'daki taş evibi Türkiye basketbolunun efsane isimleri arasında bulunan ve NBA'da oynayan Mehmet Okur'a kiraladı.

Başakşehir Fatih Terim Stadı Otoparkı imar planı askıda!

Başakşehir İlçesi, Fatih Terim Stadı Otoparkı Çevresi Geometrik Düzenleme ve Trafik Sirkülasyon Projesine ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı 21 Mayıs'ta askıya çıkarıldı.

Galatasaray 6 bin kapasiteli antrenman stadı inşa edecek!

Fatih Terim, yeni yapılacak antrenman sahasının 6 bin kapasiteli tribüne sahip olmasını istedi. Galatasaray'ın taşınacağı Göktürk tesislerine ek yapılacak.

Fatih Terim: Benim satılık villam yok!

Fatih Terim'in Bodrum Türkbükü'ndeki villasını 15 milyon euroya satışa çıkardığı yönündeki haberlere yanıt geldi.

Fatih Terim olimpiyat stadı projesi

Fatih Terim olimpiyat stadı projesi Fatih Terim olimpiyat stadı projesi


Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'ın da zorunlu evi olan ancak misafirlerini gittiğine gideceğine pişman eden Atatürk Olimpiyat Stadı ile ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir plan üzerinde duruluyor. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in üzerinde düşündüğü, kamuoyunda büyük ses getirecek olan bu plana göre yatay olan stadyumun zemini, dikeye dönüştürülecek. Büyüklük açısından dünyanın sayılı statları arasında gösterilen Olimpiyat sahasının çevresinde pist olması nedeniyle, sahanın kendi içerisinde yer değiştirmesinin önünde bir engel bulunmuyor. Bu plan hayata geçerse, mevcut durumda şeref tribünü ve kapalı tribünlerin olduğu yer, kale arkasına dönüşecek. Projeye göre mevcut kale arkalarında yeniden düzenlemeye geniş bir alan oluşturulacak. Buraya yeniden tribün ve alan elverirse tesis inşaa edilecek.
MİLLİLER'İN YUVASI OLACAK

Fatih Terim’in bir süredir üzerinde durduğu proje çerçevesinde, stadın tıpkı İngiltere’deki Wembley Stadyumu...