Fatik korhan graniser seramik

Fatik korhan graniser seramik

Graniser Seramik hem yurtiçinde hem de yurtdışında birer şirket satın almaya hazırlanıyor. Adı açıklanmayan seramik üreticisi yerli şirket, yaygın bir mağaza ağına sahip.

Kg Konaklama Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Kg Konaklama Turizm Limited Şirketi Kadıköy’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Gökçe Kaplan ve Korhan Özistek tarafından kuruldu.

Korhan Kurdoğlu yeniden Ata GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Korhan Kurdoğlu, Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Anka 2021 İnşaat Demir Çelik Oto Yedek Parça Orman Ürünleri Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anka 2021 İnşaat Demir Çelik Oto Yedek Parça Orman Ürünleri Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Korhan Albayrak tarafından kuruldu.

Ateş 2021 Gıda Tekstil Medikal İnşaat Oto Yedek Parça Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ateş 2021 Gıda Tekstil Medikal İnşaat Oto Yedek Parça Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Korhan Albayrak tarafından kuruldu.

Myf İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Myf İnşaat Tekstil Gıda Otomotiv Ticaret Limited Şirketi buügn Sultanbeyli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Eyüp Keleş ve Murat Korhan ortaklığında kuruldu.

Bursa Orhaneli ve Büyükorhan'daki bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Bursa İli, Orhaneli ve Büyükorhan ilçeleri sınırları içerisinde yer alan bazı bölgelerin kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31226 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Fulya Mimarlık Anonim Şirketi kuruldu!

Fulya Mimarlık Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Korhan Korkutlu tarafından kuruldu.

Aset Değerleme Mühendislik Mimarlık ve Organizasyon Limited Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aset Değerleme Mühendislik Mimarlık ve Organizasyon Limited Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Korhan Aksoy tarafından kuruldu.

Büyükorhan Devlet Hastanesi'nin inşaatı ne zaman bitecek?

Bursa Büyükorhan Devlet Hastanesi inşaatının ne zaman bitirileceği meclis gündemine taşındı. CHP'li Aydın, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Aisia Turizm Seyahat Acenteleri Limited Şirketi kuruldu!

Aisia Turizm Seyahat Acenteleri Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Korhan Işıklar tarafından kuruldu. 

Bursa Büyükorhan ve Orhaneli'de acele kamulaştırma kararı!

Bursa İli, Büyükorhan ve Orhaneli ilçelerinde Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projelerinin gerçekleştirilebilmesi için acele kamulaştırma kararı verildi.

Abacus Mühendislik Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Abacus Mühendislik Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Korhan Uğur Özbaysal ve Erhan Nuri Ekermen ortaklığında kuruldu. 

Korhan Kurdoğlu, Ata GYO'nun başkanı oldu!

Korhan Kurdoğlu, Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Başkan vekilliğine ise Erhan Kurdoğlu seçildi...

Fatik korhan graniser seramik Haberi

Fatik korhan graniser seramik

GRANİSER Seramik, büyüme planları doğrultusunda hem yurtiçinde hem de yurtdışında birer şirket satın almaya hazırlanıyor. Para Dergisi'nde yer alan habere göre; henüz adı açıklanmayan seramik üreticisi yerli şirket, yaygın bir mağaza ağına sahip. Diğer şirket ise İtalya menşeli. Graniser Seramik, Türkiye'de 100'e ulaşan satış noktasının yanı sıra bugün ABD'den İsrail'e, İtalya'dan Yunanistan'a 60 ülkeye ihracat yapıyor. Şirket, 60 milyon TL yatırımla devreye aldığı “Yer Karosu 5" üretim hattı ile yıllık üretim kapasitesini 22 milyon metrekareye çıkardı. Bu yatırıma ek olarak 2018'de 50 milyon TL yatırımla kapasitesinin 25 milyon metrekareye çıkarılması hedefleniyor.

Firmanın CEO'su Fatih Korhan, "2016'da 47 milyon dolar olan ihracatımızda 2017'de yüzde 20 büyüme hedefliyoruz. Yeni hayata geçirdiğimiz üretim hattı bize ilave 3 milyon metrekare kapasite artışı sağladı. Bu...