30 / 06 / 2022

Fatma Tülin Beyaz

Fatma Tülin Beyaz

ENS Test Laboratuvar Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fatma Tülin Beyaz tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 5 Mayıs'ta Beylikdüzü, Yakuplu Mahallesi'nde kuruldu.

Beyaz Kentsel Dönüşüm Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Beyaz Kentsel Dönüşüm Mühendislik İnşaat Limited Şirketi, Fatma Tülin Beyaz tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 7 Şubat'ta Büyükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi, Akpınar Sokak'ta kuruldu.

Et ve Süt Kurumu beyaz et fiyatlarına zam yaptı! İşte ESK, Tarım Kredi Kooperatifleri, A101, Migros fiyat listesi...

Et ve Süt Kurumu (ESK) kırmızı et ve beyaz ete zam yaptı. Yüzde 48 zamlanan kırmızı et fiyatlarından beyaz ette nasibini aldı. Peki ESK, Tarım Kredi Kooperatifleri, A101, Migros'ta et fiyatları ne oldu? İşte 23 Mart 2022 fiyat listesi...

Bütçe dostu Profilo bulaşık makineleri Mart 2022 fiyat listesi…

Mutfaklarda hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalardan bulaşık makineleri, en yeni modelleri ve teknolojik gelişimleri ile yarışıyor. Profilo bulaşık makinesi modellerini ve Mart 2022 fiyat listesini yazımızda bulabilirsiniz…

Türkiye beyaz eşya sektörü ihracatta Avrupa şampiyonu oldu!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptığı açıklamada Türkiye'nin beyaz eşya sektörünün geçen sene ihraç ettiği 26 milyon ürünle Avrupa'da birinci olduğunu belirtti.

İgt Usta İnşaat Gayrimenkul Ve Turizm Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

İgt Usta İnşaat Gayrimenkul Ve Turizm Yatırımları Limited Şirketi Kadıköy’de   450 bin TL sermaye bedeli  ile Tülin Günay tarafından kuruldu.

Turhes Gayrimenkul Emlak Dan.Gıda Tekstil İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Limited  Şirketi kuruldu!

Turhes Gayrimenkul Emlak Dan.Gıda Tekstil İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Avcılar’da  600 bin sermaye bedeli  Tülin Nurduhan tarafından kuruldu.

Murat Levent Tatlıcı'nın miras davasında yeni gelişme!

2013 günü beyin kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Murat Levent Tatlıcı’nın Amerikalı eşi Donna Marie Tatlıcı, kayınvalidesi Sevil Tülin Turner’e dava açtı. Amerikalı gelin, eşi Levent Tatlıcı’nın ölmeden 4 ay önce ABD’de hazırladığı vasiyetnamenin Türkiye’de de tanınmasını talep etti.

Beyaz eşyada yüzde 16’lık artış!

Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD), 2020 yılında beyaz eşyada Türkiye satışlarının kovid-19 salgınına karşın bir önceki yıla kıyasla yüzde 16 oranında arttığını açıkladı.

Toys Yat Kiralama Limited Şirketi kuruldu!

Toys Yat Kiralama Limited Şirketi bugün Beykoz'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Hızır kalafat, Metin Kalafat ve Tülin Türkmen ortaklığında kuruldu.

İstanbul Kent Konseyi açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kent Konseyi'ni hayat geçirdi. Konseyin ilk başkanı Mimar Tülin Hadi oldu. Konseyin açılışında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu konuşma yaptı...

Tülin Şahin'den kızı Siena’ya 50 bin liralık oda!

Ünlü model Tülin Şahin, kızı Siena Leyla’nın odası ve kıyafetleri için 40 bin TL harcadı.

Tülin Turgut Proje Pazarlama Danışmanlık Mimarlık Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Tülin Turgut Proje Pazarlama Danışmanlık Mimarlık Yatırım Anonim Şirketi  Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tülin Turgut tarafından kuruldu.

Ressam Tülin Onat'tan Mimar Zeynep Didem Bardakçı 'ya kopya davası!

Ressam Tülin Onat, 3 eserini izinsiz bir şekilde kopyalayıp sattığı iddiasıyla, Zeynep Didem Bardakçı ve Bardakçı Mimarlık Tasarım şirketi aleyhine 115 bin liralık dava açtı.

Tülin Şahin, Madonna ile komşu oldu!

Geçtiğimiz gün Portekizli bankacı Pedro de Noronha ile Portekiz'de evlenen manken Tülin Şahin, Madonna ile komşu oldu!

Fatma Tülin Beyaz Haberi

Fatma Tülin Beyaz

ENS Test Laboratuvar Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fatma Tülin Beyaz tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 5 Mayıs'ta kuruldu. 


ENS Test Laboratuvar Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü  zemin ve yapı malzemelerine ilişkin deneylerin yapılması amacıyla yurt içinde ve yurt dışında laboratuvarlar Laboratuvarlara bağlı şube, numune toplama merkezleri açmak, zemin yapı, zemin ve yapı malzemelerine ilişkin numuneler almak, deneyler yapmak yapılan deneylere ait raporları hazırlamak, ilgili kişi ve kuruluşlara sunmak. Kurulan zemin yapı, zemin ve yapı malzemeleri laboratuvar ve şubelerinin numune toplama merkezlerinin akredite edilmesini sağlamak, yurt içi ve yurt dışındaki yetkili kurumlardan, bakanlıklardan izin almak yapılan deneylerin ve hazırlanan raporların ilgili kurumlara kabul edilebilir olması için onay almak alınan onay doğrultusunda...