fermob yeni koleksiyon 2013

fermob yeni koleksiyon 2013

Dünyada hiç bir dış mekan markasında olmayan renk seçenekleri, çağdaş tasarımları ve uygun fiyatları ile “Fermob” koleksiyonu “Haaz” da...

Koleksiyon yurt içindeki 14. mağazasını Tekirdağ’da açtı!

Koleksiyon, Tekirdağ’daki fabrikasının yanına 1000 metrekarelik yeni bir mağaza açtı. Bu mağaza ile Koleksiyon, yurt içindeki 14’üncü mağazasını açmış oldu..

Almanya Koleksiyon Düsseldorf mağazası açıldı!

Koleksiyon, mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Koleksiyon' yeni açılan Almanya – Düsseldorf’taki mağazasını Avrupa’nın merkez noktası olarak konumluyor.

Koleksiyon, Düsseldorf mağazasını açtı!

Koleksiyon, yeni açılan Almanya – Düsseldorf’taki mağazasıyla eğitimden finansa, ofisten ortak alanlara yönelik çok çeşitli tasarım çözümleri sunacak. Koleksiyon, Düsseldorf mağazasını Avrupa’nın merkez noktası olarak konumluyor.

Loda Mobilya Sahra Yemek Odası lezzeti keyfe dönüştürüyor!

Loda Mobilya, Sahra Yemek Odasını kullanıcıları ile buluşturuyor. Yeni koleksiyon en nadide yemek takımlarınızı muhafaza etmenize yardımcı oluyor.

Seranit Grup’tan yeni koleksiyon: Mold!

Seranit Grup, yeni ürün serisi “Mold” ile 2017 yılında adından çok söz ettirecek. Yeni seri çağdaş mimari trendlere uygun olarak yalın ve minimalist bir görünüm taşıyor.

Koleksiyon yeni Ankara Merkezi'ni açtı!

Koleksiyon, yeni Ankara Merkezi’nde değerlerini bir çatı altında topluyor. Ev, ofis mobilyalarından cam ve porselen aksesuarlara kadar çok çeşitli tasarımları bütünsel kurgular içerisinde sunacak.

Graniser'den yeni koleksiyon!

Dekorasyonda fark yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, Madison serisi ile yaşam alanları ve banyo dekorasyonuna rahatlık hissi uyandıran bir tasarım anlayışını yansıtıyor.

Koleksiyon Mağazaları yeni ev serisini tanıtıyor!

2016 yeni ev serisini tamamlamak üzere olan Koleksiyon, ürün gamına dair ipucu niteliğindeki kapsül grubu mağazalarda yerini aldı.

Peli Parquet yeni Vintage koleksiyonuyla parke algısını değiştirecek!

Parke sektöründe faaliyet gösteren Peli Parquet, yeni çıkardığı Vintage koleksiyonuyla, parke algısını değiştirmeyi amaçlıyor. Vintage koleksiyon 4 renkten oluşan sıra dışı desenlere sahip özel bir koleksiyon.

Koleksiyon'un REwork serisi Amerika'da tanıtıldı!

Koleksiyon’un ‘REwork’ ofis serisi yeni kıtalara açılıyor. Umberto Eco’nun ‘Açık İş’ yaklaşımından temel alan bu yeni seri, her yıl Amerika’da gerçekleşen ofis sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen NeoCon’da sunuldu.

Koray Malhan: Açık ofislere yeni düzen geliyor!

Cirosunun yüzde 70'ini ofis mobilyalarından sağlayan Koleksiyon'un Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan "Açık ofislerde daralan çalışanlara yeni düzen geliyor" dedi.

Koleksiyon verimliliği artıracak mobilya üretiyor!

Çalışanların psikolojileri ve verimlilikleri arasındaki bağa yönelik araştırmalar yapan Koleksiyon Mobilya, çalışma verimini artıran mobilya üretti. Yeni tasarım mobilyalar ile ofis ortamı baştan sona değişiyor...

Ünlü mimarlar Serra Seramik için koleksiyon tasarladı!

Yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle seramik sektöründe hızla büyüyen Serra Seramik yepyeni bir projeye imza attı. Türk Serbest Mimarlar Derneği üyesi tanınmış mimarlar Serra Seramik için yeni bir koleksiyon tasarladı

fermob yeni koleksiyon 2013

fermob yeni koleksiyon 2013 fermob yeni koleksiyon 2013


Dünyaca ünlü markaların her zevke hitap eden mobilya, aydınlatma, tasarım objeleri ve özel sanat parçalarıyla Haaz, Temmuz ayını çağdaş tasarımları ve uygun fiyat seçenekleri sunan dış mekan markası “Fermob” koleksiyonu ile açıyor.


20 yıldır dünyanın en fazla renk seçeneğine sahip dış mekan mobilyaları üreten Fransız markası “Fermob”, başta Paris olmak üzere dünyaca ünlü parklarda gördüğümüz renk renk sandalye ve oturma üniteleri “Fermob” imzasını taşıyor.


Aralarında Andree Putman, Patric Jouin, Jean Charles, Castelbajac gibi ünlü Fransız tasarımcılarının olduğu “Fermob” un renkli dünyasını keşfetmek için Temmuz ayında “Haaz” a uğrayın!

Dünyanın en fazla renk seçeneğine sahip dış mekan mobilyaları üreten “Fermob” Temmuz ayında Haaz’...