28 / 06 / 2022

Formula-1

Formula-1

Kurtköy'de inşa edilen Elit Yaşam Konakları'nda kalan son 2 dubleks konut yüzde 10 indirimle satılıyor...

Elit Yaşam Konakları'nda 427 bin 500 TL'ye!

Kurtköy'de yapılan Elit Yaşam Konakları'nda kalan 2 dubleks konut 427 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor

Elit Yaşam Konakları'nda 287 bin TL'ye! Hemen teslim!

12 blokta 88 konuttan meydana gelen Elit Yaşam Konakları'nda fiyatlar 287 bin TL'den başlıyor

Elit Yaşam Konakları'nda son 5 dubleks!

Kurtköy'de yapılan Elit Yaşam Konakları'nda kalan son 5 dubleks daire 475 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor

Intercity İstanbul Park'ta yapılacak olan otel ve konaklama evlerinde son durum ne?

Sayıştay’ın hazırladığı 2020 raporunda Formula 1 pisti ihalesine ilişkin çarpıcı bir detay yer aldı. 2003'te gerçekleştirilen Formula 1 İstanbulpark ihalesinde pistin yanı sıra otel ve konaklama evleri de inşa edilecekti. Peki o otel inşaatında son durum ne?

Michael Schumacher'in İsviçre Cenevre Gölü'ndeki evi satışa sunuldu!

Formula 1'in 7 kez şampiyonluk kazanan rekortmen pilotu Michael Schumacher'in eşi Corinna Schumacher, İsviçre Cenevre Gölü'ne nazır, 'Aşk yuvamız' dedikleri evi 5.8 milyon Euro'ya satıyor...

Vijay Mallya gökdelenin tepesine villa yaptırdı!

Formula 1 takımı Force India'nın kurucusu Hintli milyarder Vijay Mallya, yeni yaptırdığı villasıyla 'ev' kavramını farklı bir boyut kazandırdı…

Petra Ecclestone Los Angeles'taki evini rekor fiyatına sattı!

Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone'un 30 yaşındaki kızı Petra Ecclestone, Los Angeles'taki evini 107 milyon dolara sattı.

Intercity İstanbul Park'tan Formula 1 pisti açıklaması!

Intercity İstanbul Park CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in Formula 1 pisti ile ilgili açıklamasına istinaden yeni bir basın açıklaması yaptı.

İstanbul Park Pisti’nin otopark olması Meclis’e taşındı!

CHP Milletvekili Gürsel Tekin, Formula 1’e 7 kez ev sahipliği yapan Kurtköy’deki İstanbul Park Pisti’nin otoparka dönüştürülmesini Meclis’e taşıdı.

Corinna Schumacher 30 milyon Euro'ya ev aldı!

Eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in eşi Corinna Schumacher, 15 bin metrekare arazi üzerinde bulunan villa aldı. Corinna Schumacher ev için 30 milyon euro ödedi.

Petra Stunt'tan James Stunt'a 341.1 milyon TL'lik ev davası!

Formula 1 başkanı ve CEO’su Bernie Ecclestone'un kızı Petra ve damadı James Stunt boşanma davası açtı. Petra, James'in Londra'daki 341.1 milyon TL'lik evi için dava açtı.

Petra Stunt'ın Los Angeles'taki malikanesi 200 milyon dolara satışta!

Formula 1 patronu milyarder Bernie Ecclestone'un kızı Petra Stunt, Los Angeles'ın en büyük ve pahalı evi olarak anılan 123 odalı muhteşem "The Manor" adlı malikanesini satışa çıkardı.

FETÖ, İstanbul Park'ı cezaevi yapacaktı!

Asker uniforması giyen FETÖ'cü canilerin darbe girişiminden önce Formula 1 yarışlarına da ev sahipliği yapan İstanbul Park’ta keşif ve inceleme yaptıkları ve burayı cezaevi olarak kullanmayı planladıkları ortaya çıktı.

F1 yeniden İstanbul Park'a gelebilir!

Türkiye’nin yeniden Formula 1’in yarış takvimine girmesi için çalışmaların hızlandığını anlatan İstanbul Park’ın işletmecisi Vural Ak, F1’in patronu Bernie Ecclestone'nin İstanbul'un olmasını çok istediğini söyledi.

İstanbul Park'a ikinci el oto pazarı açılıyor!

Türkiye'nin en büyük açık oto pazarı İstanbul'da kuruluyor. Filo kiralamayla ön plana çıkan İntercity, Formula 1'in yapıldığı İstanbul Park'ın bulunduğu bölgede 70 dönüm arazi üzerinde ikinci el oto pazarı açıyor.

İstanbul Park, Türkiye'nin en büyük oto pazarı olacak!

Geçtiğimiz yıllarda milyonlarca lira yatırımla kurulan, Formula 1'e 3 kez ev sahipliği yapan İstanbul Park, Türkiye'nin en büyük oto pazarı haline geliyor.

Formula-1 Haberi

Formula-1

Delmar Yapı tarafından Kurtköy'de 17 bin 333 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Elit Yaşam Konakları 12 blokta 88 konuttan oluşuyor. Projede kalan son 2 dubleks konutlar 224 metrekare 4+1 ve 248 metrekare 5+1 şeklinde yapılıyor. 4+1 dubleks 475 bin TL'ye, 5+1 dubleks 490 bin TL'ye satılıyor. Liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ayrıca Garanti Bankası ve ING Bank'tan 1,19 faizle konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor.

2009 Temmuz ayı sonunda teslim edilecek olan Elit Yaşam Konakları'ndaki konutların tapu teslimleri hemen yapılıyor. Yüzde 82'i yeşil alana ayrılan projede kapalı ve açık yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, Türk cafesi, açık hava cep sineması, fitness center, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanı, mini golf sahası, ahşap güneşlenme terasları, otopark, 24...