29 / 06 / 2022

fotoğraf yalçınlar

fotoğraf yalçınlar

fotoğraf sektörünün bir numarası olarak bilinen Yalçınlar, ilk markalı konut projesi olan Gölmahal Villaları'nda satışa başlayarak Büyükçekmece'deki projede villaları 1.3 ve 1.5 milyon dolarak satacak

Teknosa'da Canon EOS M6 dijital fotoğraf makinesi 2800 TL indirim! İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Teknosa'dan Canon EOS M6 dijital fotoğraf makinesine 2800 TL indirim geldi. Peki, Canon EOS M6 dijital fotoğraf makinesi fiyatları ne kadar oldu? İşte 8 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Media Markt'ta Canon Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi satışta! İşte 26 Mart 2022 fiyat bilgisi...

Teknolojik ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam eden Media Markt, Canon Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi'ni satışa çıkardı. İşte ürün ve fiyat bilgisi...

Mükemmel Emlakçılık Turizm Otomotiv Danışmanlık Fotoğrafçılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Mükemmel Emlakçılık Turizm Otomotiv Danışmanlık Fotoğrafçılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Fatih'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Abdel Hay El Ayoubı ve Imad Eddın Alayoubı ortaklığında kuruldu.

Emlak ilanlarında fotoğraf kalitesi hayati önem taşıyor!

Aylık 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 7,5 milyon ziyaretçi rakamıyla emlak seri ilan sektöründeki lider platform Emlakjet yaptığı özel araştırmada fotoğraf kalitesinin ev arayan vatandaşlarının yüzde 85'i için önemli olduğu sonucuna ulaştı. 

Demet Özdemir yeni evinden ilk fotoğrafını paylaştı!

Zekeriyaköy'den 4 milyon TL'ye ev satın alan oyuncu Demet Özdemir, sosyal medyadan yeni evinin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. 

Kalyon Mimari Maket İnşaat Reklam ve Fotoğrafçılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalyon Mimari Maket İnşaat Reklam ve Fotoğrafçılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Bican Onay, Nihat Yenice, Sezgin Gül ve Ümit Çomaklı ortaklığında  kuruldu.

Tapuda fotoğraf kalktı, yük azaldı!

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yürütülen tapu senetlerinin üzerine fotoğraf yapıştırılması şartının kaldırılmasıyla 158 milyon lira tasarruf edilecek.

Tapu senedinde artık fotoğraf olmayacak!

Yönetmelikte yapılan değişiklikle, tapu işlemlerinde resmi senetlerin üzerine fotoğraf yapıştırılması şartı kaldırıldı

İbomonti Turizm Danışmanlık Fotoğrafçılık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İbomonti Turizm Danışmanlık Fotoğrafçılık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin İşitmen tarafından kuruldu.

'Cer'den bugüne' fotoğraf sergisi Cer İstanbul'da!

Ege Yapı imzası ile Yedikule’de hayata geçirilen Cer İstanbul projesinin sahip olduğu kültürel miras, fotoğraf sanatçısı Tahsin Aydoğmuş’un objektifiyle “Cer’den Bugüne” fotoğraf sergisi adıyla hayat buluyor...

Mina Başaran'ın öldüğü jetin son fotoğrafı!

Başaran Holding'e ait uçağın İran'da düşmesiyle 11 kişinin yaşamını yitirdiği kazayla ilgili ön rapor hazırlandı. Ön raporda, iş jetinin son fotoğrafına da yer verildi.

Tapuda biyometrik fotoğraf artık mümkün!

Yaplan düzenleme ile artık tapu işlemlerinde biyometrik fotoğraflar da kullanılabilecek. Özelmacıklı, "Tapu dairelerinde yapılan işlemlerde vesikalık fotoğrafın yanı sıra artık biyometrik fotoğrafta kullanılabilecek." dedi..

İmar barışı fotoğraf formatı!

İmar barışı başvurularında yapı fotoğrafının da yüklenmesi isteniyor. Peki, imar barışı fotoğraf formatı nedir?

fotoğraf yalçınlar Haberi

fotoğraf yalçınlar


Yalçınlar Group, ilk markalı konut projesi Gölmahal Villaları'nı Büyükçekmece'de inşa ediyor. Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın şu yorumlarda bulundu:


Uzun süredir gayrimenkul işi ile ilgileniyoruz ancak Gölmahal'le ilk kez markalı konut pazarına girdik. Arazi toplamaya 1986 yılında başladık ve 200 dönüm civarında bir arazi stoğumuz bulunuyor. Yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Tanınmak için önce prestijli proje yapmamız gerekiyordu. Gölmahal ile bunu başardık. Beykoz civarında da planlarımız var. Villa ya da çok katlı bina şeklinde olabilir. Hep A grubuna yönelik işlere devam edeceğiz.


Kendi elektriğini üretecek


Gölmahal Villaları Genel Koordinatörü Güzin Ervardar ise önümüzdeki yıl mart ayında teslim edilmesi planlanan proje ile ilgili şu bilgileri veriyor: 38 lüks villadan oluşuyor. İki tip villa ve iki fiyat var; 1 milyon 295 bin dolar ve 1...