Frk Özer Turizm iletişim

Frk Özer Turizm iletişim

Frk Özer Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Büşra Özer ve Azer Özer ortaklığında kuruldu. 

Özer Otelcilik Turizm Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özer Otelcilik Turizm Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Özer tarafından kuruldu.

Daça Konut Yatırım Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Daça Konut Yatırım Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Güney, Murat Özer, Olcay Saral ve Ramiz Orhan Ermeç tarafından kuruldu.

Azemed Sağlık Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Azemed Sağlık Turizm Limited Şirketi Kartal'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Dilek Özer, Hanife Bayazıt ve Zeki Karakurt tarafından kuruldu.

Frk Özer Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Frk Özer Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Büşra Özer ve Azer Özer ortaklığında kuruldu. 

Evrensel Plastik Ambalaj Kağıtçılık Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Evrensel Plastik Ambalaj Kağıtçılık Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 500 bin TL sermaye bedeli ile İzzet Çakır ve Canan Özer ortaklığında kuruldu. 

Two Dots Proje Tasarım İnşaat Turizm Mobilya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Two Dots Proje Tasarım İnşaat Turizm Mobilya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Erol Özer ve Cemaziye Akdeniz ortaklığında kuruldu.

Sabrioğlu Restorasyon İnşaat Taahhüt Turizm Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sabrioğlu Restorasyon İnşaat Taahhüt Turizm Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Mustafa Özer tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Smp Gayrimenkul Turizm Gıda Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Smp Gayrimenkul Turizm Gıda Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Saliha Penchers ve Serkan Özer tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Boyvalı Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Taahhüt Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Boyvalı Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Taahhüt Turizm Limited Şirketi bugün Büyükçekmece’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Özer tarafından kuruldu.

Günyol İnşaat Asfalt Taahhüt Turizm Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Günyol İnşaat Asfalt Taahhüt Turizm Ve Ticaret Anonim Şirketi Ahmer Özer tarafından 1 milyon 500 TL sermaye ile bugün kuruldu.

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Adil Özer, Süleyman Biroğul ve Mustafa Çobanoğlu ortaklığında 10 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy'de kuruldu.

Arttur Otelcilik Ve Turizm İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arttur Otelcilik Ve Turizm İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi 120 bin sermaye ile bugün Sacit özer ve Fahri Volkan Özkaya tarafında kuruldu.

BCK Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BCK Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Caner Özer ve Burak Keleş ortaklığıyla 100 bin TL sermaye 9 Temmuz'da Beyoğlu, Şahkulu Mahallesi' nde kuruldu.

Frk Özer Turizm iletişim

Frk Özer Turizm iletişim Frk Özer Turizm iletişim

Frk Özer Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Büşra Özer ve Azer Özer ortaklığında kuruldu. 

Frk Özer Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlübileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Frk Özer Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi adres:Fatih Mah.Bahçe Yolu Cad. No.13/F Esenyurt