Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları

Garanti BBVA geçtiğimiz hafta kurda ve ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında konut kredisi faizlerini arttırdıktan sonra  bu hafta başı itibariyle yeniden düşürdü.

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları düştü!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha gerçekleştirdi. Banka faiz oranlarını 4 puan daha indirerek 10 yıl vadeye kadar yüzde 0.96’ ya çekti...

Garanti BBVA'dan konut kredisi faiz indirimi!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında indirim uygulayarak 120 aya kadar tüm vadelerde ve 500.000 TL’ye kadar olan tüm taleplerde yüzde 1’in altına çekti...

Garanti BBVA’dan taksit ödeyen konut kredisi kampanyası!

Garanti BBVA konut kredisinde yeni bir dönem hayata geçiriliyor ve belirlenen şartlara uygun kredi kullanan müşteriler taksitlerini ödüyor. 

Garanti BBVA konut kredisi faizleri yüzde 1.36’ya düştü!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha yaptı. Banka indirim sonrası konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.36’ya geriledi.

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları bir kez daha!

Garanti BBVA Temmuz ayı içinde dördüncü kez konut kredisi faiz oranlarında indirim gerçekleştirdi. Banka faiz oranlarını 7 puan daha düşürdü...

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları 2019!

Garanti BBVA sabit faizli konut kredisinin yanında enflasyon oranlarına endeksli değişken faizli kredi kullandırıyor. Garanti BBVA kredi faiz oranları ne kadar?

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları düştü!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha uyguladı. Banka indirimle beraber konut kredisi faizlerini 6 puan daha düşürdü...

Garanti BBVA'dan Green Mortgage'a 370 milyon TL finansman!

Garanti BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, Türkiye’nin ilk yeşil mortgage uygulaması olan Green Mortgage (Yeşil Mortgage) ürününü hayata geçirdiklerini söyledi.

Garanti BBVA konut kredisi faizleri düştü!

Konut kredisi faizlerinde bir indirim haberi de Garanti BBVA’dan geldi. Banka kredi faiz oranlarında tek seferde 9 puan indirim gerçekleştirdi.

Garanti BBVA konut kedisi faizleri yükseldi!

Garanti BBVA coronavirüs salgının kur ve ekonomide oluşturduğu baskı sonrasında konut kredisi faiz oranlarını artırdı. Bankanın 10 yıl vadeye kadar 9 puan arttı.

Garanti BBVA konut kredisi erteleme koşulları!

Garanti BBVA müşterilerin ihtiyacına göre, kredi anapara, faiz ve taksit ödemelerini, herhangi bir ek koşul aranmaksızın, 30 Haziran 2020 tarihine kadar erteleme imkanı sunuyor.

Garanti BBVA konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Garanti BBVA kredi erteleme faizleri ne kadar? Garanti Bankası'ndan konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Konut kredisine talep yüzde 50 düştü!

Garanti BBVA Genel Müdürü Baştuğ, Nisan ayından itibaren konut kredisine talebin yüzde 50 düştüğünü açıkladı.

Recep Baştuğ: Konut ve tüketici kredi talepleri yüzde 50'nin üzerinde düştü!

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ yaptığı açıklamada, konut, tüketici ve taşıt gibi bireysel kredi taleplerinde yüzde 50'nin, kredi kartı harcamalarında yüzde 30'un üzerinde düşüş yaşandığını söyledi.

Garanti Bankası konut kredisi erteleme faizi!

Garanti Bankası konut kredisi erteleme faizi ne kadar? Banka kredi kartı taksitlerinde erteliyor mu?

Garanti BBVA’da konut kredisi ödemelerini erteledi!

Garanti BBVA, yen tp koronavirüs salgınının olası ekonomik sorunlarının üstesinden gelebilmek amacıyla yeni tedbirler aldığını duyurdu. Banka kredi taksitleri üç ay ertelediğini açıkladı.

Garanti BBVA konut kredisi faizleri yükseldi!

Garanti BBVA konut kredisi faizlerinde artışa gitti. Bankanın konut için kredi faiz oranları 4 puan yükseldi

Garanti BBVA konut kredisi faizlerini yüzde 0,99'a indirdi!

Garanti BBVA geçtiğimiz hafta kurda ve ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında konut kredisi faizlerini arttırdıktan sonra  bu hafta başı itibariyle yeniden düşürdü.

Garanti'den kamu lojmanlarından ev alacaklara özel kredi!

Garanti BBVA, amuya ait lojmanların ihale yoluyla satışında yüzde 0,95 faiz oranıyla konut kredisi kullandırıyor. 

Garanti BBVA'dan lojman alımına özel konut kredisi!

Garanti BBVA konut kredisi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Banka aylık yüzde 0.95 faiz oranı ile kamu lojmanı almak isteyen tüketiciye konut kredisi kullandırıyor...

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları


Garanti BBVA, Merkez Bankası’nın politika faiz indirimler sonrasında konut kredisi faizlerini yüzde 0.99’a düşürmüştü. Kredipazarı'nda yer alan habere göre, banka geçtiğimiz hafta Suriye'deki politik gerilimler ve uluslararası salgın hastalık riskle yükselen kura bağlı olarak konut kredisi faizlerini yüzde 1’in üstüne çıkarmıştı. Banka dengelenen kur ile faizleri yeniden yüzde 0.99’a çekti.

Garanti BBVA güncel olarak 10 yıl vadeye ve 500.000 liraya kadar yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullandırmaya başladı. Banka 10 ile 15 yıl arası vadelerde ise yüzde 1.17 faiz oranı sunuyor.

Garanti Konut Kredisi Hesaplama

Garanti BBVA’dan 100.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık taksitler 10 yıl vade için 1.500 TL oluyor. Krediye yapılan toplam geri ödeme ise 171.00 TL’ ye denk...