gaziantep büyükşehir belediyesi ihaleleri

gaziantep büyükşehir belediyesi ihaleleri

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şahinbey Akyol mahallesinde yer alan gayrimenkulü 10 yıllığına kiraya verecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden esnafa 1500 TL destek!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iş yerini kapatan esnafa destek olmak için 1500 lira yardımda bulunacağını belirtti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2020 projelerini açıkladı!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2020 yatırımlarıyla ilgili bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Kuzeyşehir, Güneyşehir, Bayramlı Konut Projesi masaya yatırıldı.

Gaziantep Belediyesi İstasyon Mahallesi Projesi'ne dönüşüm ödülü!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne, İstasyon Mahallesi kentsel dönüşüm uygulamasıyla, "6. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi"nde, "En İyi Sanayinin Uzaklaştırılması Dönüşüm Projesi Geliştiren ve Uygulayan Belediye" ödülü takdim edildi...

Gaziantep Büyükşehir 200 gayrimenkulü 10 yıllığına kiraya verecek!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki 200 adet muhtelif taşınmazın tamamını 10 yıllığına toplam 42 milyon 192 bin TL+KDV muhammen bedeli ile kiraya verecek. Kiralama ihalesi 27 Kasım'da yapılacak...

Gaziantep Büyükşehir'den 8 mahalleye millet kıraathanesi!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Millet Kıraathaneleri Projesi’ne destek vererek 8 mahalleye Millet Kıraathanesi kurdu.

Gaziantep Büyükşehir'den 4 yılda 41 sosyal tesis!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 4 yılda 41 adet sosyal tesis inşa etti.

Gaziantep Büyükşehir'den 24.3 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şehitkamil İlçesi'ne bağlı Taşlıca Mahallesi'ndeki 2 arsayı ihale ile satıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

Gaziantep Büyükşehir'den 33.9 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şehitkamil'e bağlı Özgürlük ve Belkıs Mahallelerindeki 2 arsayı satıyor. İhale 21 Kasım'da gerçekleşecek...

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği tam metni 2018!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği, bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İşte Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği tam metni 2018...

Gaziantep Büyükşehir'den 46.5 milyon TL'ye satılık 5 arsa!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz, Tekstilkent ve Pancarlı Mahallesi'ndeki 5 arsayı ihale ile satıyor. İhale 24 Ekim'de gerçekleşecek..

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden tenis kompleksi!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan tenis kompleksinin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 

Gaziantep Büyükşehir'den 26.7 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, 2 mahallesindeki 4 arsasını ihale ile satışa sunuyor. İhale 14 Mart'ta yapılacak..

Gaziantep Büyükşehir'den 34 sosyal tesis!

Sosyal belediyeciliğin gerekliliğin yerine getirmek adına şehir merkezlerinin yanı sıra taşra ilçeleri ve bunlara bağlı yeni mahallelerin (köylere) hizmetlerini eksik etmeyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 34 sosyal tesis inşa etti.

gaziantep büyükşehir belediyesi ihaleleri

gaziantep büyükşehir belediyesi ihaleleri gaziantep büyükşehir belediyesi ihaleleri

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şahinbey Akyol mahallesinde yer alan gayrimenkulü 3 milyon 600 bin TL muhammen bedelle 10 yıllığına kiraya verecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığından:
1- İHALENİN KONUSU:
Mülkiyeti Belediyemize ait olan tapunun Gaziantep İli, Şahinbey İlçesi, Akyol Mahallesi 8096 Ada, 1 ve 2 parsellerde ve Şahinbey İlçesi, Akyol Mahallesi 8097 Ada, 1 parselde kayıtlı BAYAZHAN olarak anılan taşınmazda bulunan otopark, restoran, açık restoran, kafeterya, pastane, 13 adet dükkân ve zemin kattaki avlu ile birlikte komple olarak 10 yıllığına kiralanması işidir.
2- İŞİN SÜRESİ:
İdare tarafından kiracıya yapılacak iş yeri teslim tarihinden itibaren 10 (on) yıldır.
3- MUHAMMEN BEDEL:
İhale konusu işin muhammen bedeli aylık 30.000,00-TL olmak üzere, 10 yıllık toplam muhammen bedeli 3.600.000,00-TL ‘dir.
4- İHALENİN YAPILIŞ ŞEKLİ: