geçnlik ve spor bakanlığı türk telekom arena dava

geçnlik ve spor bakanlığı türk telekom arena dava

Galatasaray ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında başlayan çatı tartışması mahkemeye taşınmıştı..Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Sarı- Kırmızılılar'dan sadece çatının maliyetinin yarısını değil, stadın birçok gelir kaleminden pay talep ettiği ortaya çıkmış

Diyarbakır'daki sporcu ve spor tesisi sayıları mecliste!

Diyarbakır ilindeki sporcu ve spor tesisi sayıları meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanrıkulu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Tuzla’ya stadyum ve spor salonu müjdesi!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tuzla’da yapılması planlanan spor yatırımlarıyla ilgili konuştu. Kasapoğlu, kente stadyum ve kapalı spor salonu müjdesi verdi.

Karacabey Gençlik Merkezi ve Spor Salonu'nun inşaatı 2022'de tamam!

Bursa Karacabey Belediyesi tarafından geleceğe katkı sunmak amacıyla hayata geçirilen gençlik merkezi ve spor salonu projeleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle, toplamda 11 milyon TL’ye ulaşacak.

Sultangazi'ye gençlik ve spor merkezi inşa edilecek!

İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından Esentepe Mahallesi’ne gençlik ve spor merkezi kazandırıyor. Proje aşamasının tamamlandığı merkezin inşası yakın zamanda başlayacak. 

Atak Asfalt Ve Spor Tesisleri Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atak Asfalt Ve Spor Tesisleri Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Şerif Azizoğlu ve Özkan Şimşek tarafından kuruldu.

Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi açıldı!

Derince Belediyesi Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi hizmete açıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı sığınmacı gençler için spor tesisleri inşa ediyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Suriye'deki iç savaş sebebiyle evlerini terk etmek zorunda kalan ve Türkiye'ye sığınan Suriyeli gençlerin yaşadığı yerlere Avrupa Birliği iş birliğiyle 28 spor tesisi inşa edecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığından Düzce'ye 32 milyon liralık tesis yatırım!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Gençlik ve Spor Bakanlığı, Düzce'de 32 milyon liralık tesis yatırımı yapacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığından Çorum'a 69 milyon TL'lik tesis yatırım!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çorum'a 69 milyon liralık yatırım yapacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 3 şehre 105 milyon TL'lik yatırım!

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Amasya, Sinop ve Çankırı'da toplam 105 milyon TL'lik gençlik ve spor yatırımında bulunacak.

TFF Spor Kompleksi, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devredilecek!

TFF, son rötuşları yapılan ve toplam 38 bin metrekare kullanım alanına sahip olan Riva’daki TFF Spor Kompleksi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devri ve yönetim merkezini de Atatürk Olimpiyat Stadı’na taşıma konusu üzerinde çalışmalarda bulunuyor.

Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi açılışa hazır!

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün'ün çocuklar ve gençlere armağanı olan Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi'nde çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi, çocuklar ve gençlerin kullanımına hazırlandı.

Stadyum ve spor salonlarından kira alınmayacak!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 81 il müdürlüğüne stadyum ve spor salonlarından kira alınmamasına ilişkin genelge gönderdi…

geçnlik ve spor bakanlığı türk telekom arena dava Haberi

geçnlik ve spor bakanlığı türk telekom arena dava


Galatasaray'ı mahkemeye veren ve maç hasılatlarından amatör sporlardaki forma reklamlarına kadar birçok gelir kaleminden pay talep eden Gençlik ve Spor Bakanlığı mahkemeyi kazanırsa Sarı-Kırmızılılar'ın kasasından yaklaşık 50 milyon dolar çıkacak.


Juventus ile TT Arena'da oynanan olaylı maçın ardından Galatasaray ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında başlayan çatı tartışması mahkemeye taşınmıştı... Fakat Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Sarı- Kırmızılılar'dan sadece çatının maliyetinin yarısını değil, stadın birçok gelir kaleminden pay talep ettiği ortaya çıkmıştı.


Ayrıca TT Arena'nın 100 milyon dolarlık isim hakkı, Pegasus Tribün'nün 4 milyon dolarlık, Ülker Aile Tribünü'nün 2 milyon dolarlık, Opel Tribünü'nün 4 milyon dolarlık isim hakkı ile Denizbank'tan alınan 125 milyon dolarlık loca satış hakkından ise bakanlığın talebi tam 36.6 milyon doları buluyor.


ÇATININ MALİYETİ 11 MİLYON EURO


Kulübün voleybol ve basketbolda...