30 / 11 / 2022

gelibolu arıtma tesisi çalışmaları

gelibolu arıtma tesisi çalışmaları

CHP' li Gelibolu Belediyesi, Kavaklıtepe köyü yolu üzerinde 24 bin metrekarelik alanda yapımı tamamlanan Atık Su Arıtma Tesisi'nin geçici kabulünü yaptı.

Gelibolu'na 10 milyon TL'lik arıtma tesisi yapıldı!

CHP' li Gelibolu Belediyesi, Kavaklıtepe köyü yolu üzerinde 24 bin metrekarelik alanda yapımı tamamlanan Atık Su Arıtma Tesisi'nin geçici kabulünü yaptı.

Sivas Çayboyu Su Arıtma Tesisi açıldı!

Sivas'ta bulunun tüm evlerden tatlı su akmaya başladı. Yeni Nesil Teknoloji ile İçme Suyu Arıtma ve Terfi İstasyonu'nun hizmete açılışı ise bugün görkemli bir törenle Çayboyu Mahallesi Su Arıtma Tesisi'nde gerçekleştirildi.

Balıkesir OSB'de ikinci arıtma tesisi faaliyete alındı!

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Gökmen Zeytun, Balıkesir OSB'de ikinci arıtma tesisi faaliyete alındığını dile getirdi...

Balıkesir OSB'de ikinci arıtma tesisi faaliyete alındı!

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bu yıl ikinci arıtma tesisi faaliyete alındı. Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Gökmen Zeytun dünya gazetesine Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi hakkında açıklama yaptı

Yeşil Çevre Arıtma Tesisi'nin inşaatı devam ediyor!

Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Gürsu'daki Yeşil Çevre Arıtma Tesisi'nin kapasitesini artıracak merkezin inşaatını inceledi.

Ortak Atıksu Arıtma Tesisi için 895 Bin TL ödenek müjdesi!

T. Ziyaeddin Akbulut "Veliköy, Kapaklı, Velimeşe ve Yalıboyu Organize Sanayi Bölgelerinin kredilendirilen Ortak Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı için 2014 yılında gönderilen ödeneğe ek olarak 895 Bin TL daha ödenek aktarıldı" dedi

Denizli Serinhisar Atıksu Arıtma Tesisi'nin inşaatı devam ediyor!

Serinhisar Atıksu Arıtma Tesisi, Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmanın ardından faaliyete geçecek. Osman Zolan, "Geleceğe yatırım anlamında olağanüstü çaba sarf ediyoruz" dedi

Vali Karaloğlu Yeşil Çevre Arıtma Tesisi'nin inşaatını inceledi!

S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi'nin yönetim kurulu toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında yapıldı. Yönetim kurulu üyeleri, arıtma tesisi ile ilgili gündemdeki konuları değerlendirildi.

Gelibolu Atıksu Arıtma Tesisi'nde sona gelindi!

Gelibolu Atıksu Arıtma Tesisi ve kısmi kanalizasyon inşaatı işinde, Yazıcızade Mahallesi Sarmaşıklı Bölgesinde tamamlanan birinci etap çalışmaların ardından Hoca Hamza Mahallesi’nde sürdürülen ikinci etap çalışmasında son aşamaya gelindi.

Serinhisar Atıksu Arıtma Tesisi inşaatı tamamlanıyor!

Serinhisar Atıksu Arıtma Tesisi, DESKİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmanın ardından faaliyete geçecek. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Geleceğe yatırım anlamında olağanüstü çaba sarf ediyoruz" dedi.

Amasya Atıksu Arıtma Tesisi'nde sona gelindi!

Amasya Atıksu Arıtma Tesisi projesinde test süreci başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Avrupa Birliği ile ortaklaşa finanse edilen'Amasya Atıksu Arıtma Tesisi' projesinde son aşamaya gelindi.

Rüstem Keleş: Sakarya'da 6 yeni arıtma tesisi inşa edilecek!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sıı ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, yeni yılla birlikte içmesuyu yatırımlarının aralıksız devam edeceğini ve şehre 6 yeni içmesuyu arıtma tesisi kazandıracaklarını ifade etti.

İSU'dan 2.7 milyon TL'lik arıtma tesisi!

İSU, Gebze'ye bağlı Muallimköy'de yerleşim alanları ile YURTKUR öğrenci yurtlarının atıksulannı arıtmak için 2 milyon 760 bin TL'lik yatırımla modüler atıksu arıtma tesisi inşa ediyor

gelibolu arıtma tesisi çalışmaları Haberi

gelibolu arıtma tesisi çalışmaları

Çanakkale kara savaşlarının en kanlı çarpışmalarının yaşandığı, Şehitler diyarı Gelibolu Yarımadası'na Milyonluk tesis kuruldu. Savaşların en kanlı bölümünün geçtiği, tarihi alanların ismini taşıyan Gelibolu ilçesinin Atık Su Arıtma Tesisi' nin geçici kabulünün gerçekleşmesi, ilçenin alt yapı sorununun da çözüldüğünün en belirgin örneği oldu. 


ÇEVRE TESİSİNİN GEÇİCİ KABULÜ YAPILDI 

Gelibolu Belediyesi'nin ILBANK desteği ile Kavaklıtepe Köyü yolu üzerinde 24 bin metrekarelik alanda yapımını tamamladığı Atık Su Arıtma Tesisi'nin geçici kabul işlemi yapıldığını, Gelibolu Belediyesi Basın ofisi müjdeledi. Kamuoyunu müjde diye duyurulan açıklamada, İller Bankası Anonim Şirketi tarafından 10 mi İyon 488 bi 125 TL bedelle ihalesi yapılan ve Gelibolu Belediyesi'nin ILBANK desteği ile Kavaklıtepe Köyü yolu üzerinde 24 bin metrekarelik alanda yapımını tamamladığı Atık Su Arıtma Tesisi'nin ve kısmi kanalizasyon hattı yapım...