genç bankacı

genç bankacı

Bazı çevrelerde oranların yeniden düşeceği beklentisi sürerken, Finansbank Genel Müdürü Sinan Şahinbaş, 'eski güzel bahar günlerinin' geri gelmeyeceği görüşünde.

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvurusu başladı!

TOKİ'nin adet konutu kurasız olarak açık satışa sunacağı Bingöl Genç Güveçli Köyü projesinde başvurular bugün başladı.

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvuruları yarın başlayacak!

3 adet konutun açık satışa çıkarıldığı TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü projesinde başvuru dönemi yarın başlayacak.

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvurusu!

Toplamda 3 adet konutun satışa çıkarıldığı projede daireler açık satış yöntemiyle satışta. İşte TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvurusu...

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü 2016 başvurusu!

Bingöl Genç Güveçli Köyü Toplu Konut Uygulaması kapsamında bulunan 3 adet konut kurasız olarak açık satışa çıkıyor. Peki, TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü 2016 başvurusu ne zaman başlayacak?

TOKİ Genç Güveçli Köyü başvuru tarihleri!

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü Toplu Konut Uygulaması projesindeki 3 adet konut açık satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Genç Güveçli Köyü başvuru tarihleri..

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvuruları!

Bingöl Genç Güveçli Köyü Toplu Konut Uygulaması projesinde bulunan 3 adet konut kurasız olarak satılıyor. İşte, TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvuruları..

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvuruları 2016!

TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü projesinde yer alan 3 adet konut kurasız olarak satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Bingöl Genç Güveçli Köyü başvuruları 2016...

Genç Yapı Çengelköy Life'tan Emlak Konut kampanyasına destek!

Genç Yapı’nın Çengelköy Life projesi satış koordinatörü Ömer Ekmen, Emlak Konut GYO öncülüğünde devlet desteğiyle başlayan ve çok değerli firmaların en özel projeleriyle destek verdiği düşük faiz uzun vade kampanyasına yürekten inandıklarını belirtti.

Genç Mimarlar Projesi'nde sonuçlar açıklanıyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından Ankara, Manisa, Trabzon, Amasya, Kastamonu, Erzurum, Sivas ve Kayseri'de düzenlenecek olan Genç Mimarlar projesi başlıyor.

İzmir Karşıyaka Genç Fidanlar Parkı'na kafe yapılıyor!

İZMİR'in Karşıyaka İlçesi'nde, Mustafa Kemal Mahallesi'ndeki 'Barış Şehitleri - Genç Fidanlar Parkı'nı geçtiğimiz aylarda yenileyerek modern görünüme kavuşturan Karşıyaka Belediyesi, burada oluşturulan kafeyi, kısa süre içinde hizmete açacak.

Genç Mimarlar Projesi'nde başvurular bugün sona eriyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen inşaat mühendisliği, mimarlık bölümü ve sanat tarihi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği "Genç Mimarlar" projesine başvurular bugün son buluyor.

İder Mobilya, Rimini Genç Odası pembenin büyüsünü evlere taşıyor!

Gençlere kendilerini ait hissedip keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları sunan İder Mobilya, pembe detaylı Rimini Genç Odası ile kızların hayallerle dolu dünyasına konuk oluyor.

Genç mimarlar Mimar Sinan eserlerini inceleyecek!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Mimar Koca Sinan Projesi kapsamında genç mimarlar projeleri inceleme fırsatı yakalayacak.

genç bankacı Haberi

genç bankacı

Başını sokacak bir yuva hayali kuranları dikkatli olmaları konusunda uyaran Şahinbaş, almak isteyenlerin faizden bağımsız genel trende de bakmasını öneriyor: "Faiz kadar satın aldığınız evin değeri de çok önemlidir. 0,99'lara aldığınız evlerin fiyatlarına bir bakın, bugün nerelerde? Yani faizler düştükçe ev fiyatları da düşebiliyor. Sıfırın altına indiği zaman bu kez fiyatlar inanılmaz artabiliyor."


Zaman Gazetesi'nin, bankacılık sektörünü masaya yatırdığı 'paranın patronları' serisine bugün Finansbank Genel Müdürü Sinan Şahinbaş misafir oldu. 17 yıllık bankacılık kariyerinde birçok ilke imza atan Sinan Şahinbaş ile İstanbul Esentepe'deki genel müdürlük binasında yapılan görüşme kısa bir yaşam öyküsüyle başladı. Şahinbaş, 1966 yılında Danimarka Kopenhag'da dünyaya gözlerini açmış. Üniversiteye kadar olan eğitimini Ankara'da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için...