giresun konut yatırımları

giresun konut yatırımları

"Bölgende Tek Ol Semineri"nde konuşan ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen, Samsun, Ordu ve Giresun'un Karadeniz’in yatırım merkezi olacağını söyledi..

Fed: Konut yatırımları artıyor!

ABD Merkez Bankası Fed tarafından yılda iki kez hazırlan yarıyıllık Para Politikası Raporu'nun şubat sayısı yayımlandı. Rapor'da son birkaç yıl arasındaki konut satışlarına ilişkin değerlendirmeler yer aldı...

TOKİ Giresun Tirebolu 274 konut ihalesi 25 Aralık'ta!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun İli Tirebolu İlçesi 274 Adet Konut ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini 25 Aralık'ta gerçekleştirecek.

TOKİ Giresun Aksu 309 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun İli, Merkez İlçesi, Aksu Mahallesi 2. Etap 309 Adet Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini yarın saat 14:30'da gerçekleştirecek.

TOKİ Giresun Güce 2. Etap 132 konut ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Giresun Güce 2. Etap 132 Adet Konut ve 1Adet Büfe İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Giresun Tirebolu 274 konut ihalesi 18 Aralık'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun İli Tirebolu İlçesi 274 Adet Konut ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini 18 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ'den Giresun'a 132 yeni konut!

Giresun İli, Güce İlçesi 2. Etap 132 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 26 Kasım 2019 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Giresun'a 274 yeni konut!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Giresun Tirebolu'da 274 yeni konut inşa etmek için düğmeye bastı.

TOKİ Giresun 309 konut ihalesi 10 Aralık'ta!

Giresun İli, Merkez İlçesi, Aksu Mahallesi 2. Etap 309 Adet Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 10 Aralık tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Giresun Güce 132 konut ihalesi 26 Kasım'da!

Giresun İli, Güce İlçesi 2. Etap 132 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 26 Kasım tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Giresun Güce'de 132 yeni konut inşa edecek!

Konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Giresun Güce'de 132 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Giresun Bulancak 228 konut ihalesi yarın!

Giresun İli Bulancak İlçesi 2.Etap 228 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Giresun Bulancak 228 konut ihalesi 22 Ağustos'ta!

Giresun İli Bulancak İlçesi 2.Etap 228 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 22 Ağustos'ta gerçekleştirilecek.

TOKİ Giresun Bulancak 228 konut ihalesi 22 Ağustos'ta!

Giresun İli Bulancak İlçesi 2.Etap 228 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 22 Ağustos'ta gerçekleştirilecek.

giresun konut yatırımları

giresun konut yatırımları giresun konut yatırımları

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Bölgende Tek Ol Semineri’ ile Samsun, Odu ve Giresunlu girişimci ve gayrimenkul profesyonelleri buluştu. 

Seminerde üç şehre yapılan yatırımları değerlendiren ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen, “Petrol boru hattı, Fındık Borsası, Liman projelerine bağlı artan dış ticaret ile birlikte bu üç şehir kısa sürede Karadeniz’in yatırım merkezi olacak” diye konuştu.

"Bölgende Tek Ol Semineri", uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye tarafından, 8 Haziran Cuma günü Nort Point Hotel Samsun’da 15.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirildi. 

ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen önderliğinde yapılan seminerde, kendi işinin patronu olmak isteyen birçok girişimci ve gayrimenkul profesyoneli ile bir araya geldi.

ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen eğitim esnasında bölgenin ekonomik...