G.J.Louise Lenz

G.J.Louise Lenz

Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Constantijn Skondras, G.J.Louise Lenz tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 12 Ağustos'ta kuruldu

Güneşli G Yoo Evleri nerede?

Daire teslim tarihi 2017 yılı Haziran ayı olarak belirlenen Mar Yapı G Yoo projesinin satış süreci devam ediyor. Peki Mar Yapı tarafından hayata geçirilen Güneşli G Yoo Evleri nerede?

G Yoo Evleri satış ofisi!

İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de hayata geçirilen Mar Yapı G Yoo Evleri 'nde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. Peki G Yoo Evleri satış ofisi nerede?

Mar Yapı G Yoo Güneşli!

Mar Yapı G Yoo Güneşli projesinde teslimler 2017 yılının Haziran ayında gerçekleşecek. 721 daireden meydana gelen projede daire alanları 47 - 113 metrekare arasında değişiyor.

Mar Yapı G by Yoo projesi!

Mar Yapı G by Yoo projesi metrekare birim fiyatı 4 bin 500 liradan başlıyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.

Bağcılar G Yoo adres!

Satış süreci devam eden G Yoo Rezidans projesi stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor. Bağcılar G Yoo adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

Mar Yapı G Yoo Güneşli nerede?

Mar Yapı imzası ile hayata geçirilen G Yoo Evleri toplamda 721 adet konuttan meydana geliyor. Satış süreci devam eden Mar Yapı G Yoo Güneşli nerede?

G-Yoo Inspired by Starck projesi ile hayalini kurduğunuz yaşam!

Mar Yapı imzası ile hayata geçirilen G-Yoo projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor. Proje teslimlerinin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.

Mar Yapı G Yoo satış ofisi!

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'a bağlı Güneşli bölgesinde hayata geçirilen G Yoo Evleri'nde daire teslimlerinin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. İşte Mar Yapı G Yoo satış ofisi iletişim bilgileri...

G Yoo Güneşli projesi detaylı fiyatları!

İstanbul'da Bağcılar'a bağlı Güneşli'de hayata geçirilen projenin teslim tarihi 2017 yılı olarak planlanıyor. Satış süreci devam eden G Yoo Güneşli projesi detaylı fiyatları haberimizin devamında yer alıyor.

G- YOO projesinde metrekare fiyatları 4 bin 500 TL'den başlıyor!

17 bin 226 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan G- YOO inspired by Starck'da 47 metrekareden, 113 metrekareye kadar 1+0,1+1 ve 2+1 tiplerinde konutlar yer alacak.

G Yoo Güneşli Rezidans!

G Yoo Güneşli Rezidans projesi İstanbul Bağcılar'da Mar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Satış süreci devam eden projede konutların metrekare birim fiyatları 4 bin 500 TL'den başlıyor.

Güneşli G Yoo Rezidans!

G-Yoo İnspired by Starck projesi İstanbul Anadolu Yakası Bağcılar'da yer alan Güneşli bölgesinde hayata geçiriliyor. Satış süreci devam eden Güneşli G Yoo Rezidans 3 bin metrekarelik sosyal tesis alanına sahip.

G Yoo Güneşli ne zaman teslim?

Mar Yapı tarafından hayata geçirilen G-Yoo İnspired by Starck projesi stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor. Peki G Yoo Güneşli ne zaman teslim?

G.J.Louise Lenz

G.J.Louise Lenz G.J.Louise Lenz

Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret Oto Kiralama Yat İşletme Çağ Merkezi Hizmetleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Constantijn Skondras ve G.J.Louise Lenz tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 12 Ağustos'ta kuruldu. Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret Oto Kiralama Yat İşletme Çağ Merkezi Hizmetleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi sermayesi 250 bin TL'lik hisselerle 2'ye ayrılmış durumda. 


Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret Oto Kiralama Yat İşletme Çağ Merkezi Hizmetleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi iş konusu; Gayrimenkul pazarlama ve yatırım danışmanlığı ile emlak komisyonculuğu yapmak her türlü emlak ve gayrimenkulleri almak satmak kiralamak ve kiraya vermek her türlü emlak ve arazi alım ve satımı ve komisyonculuğunu yapmak yurtiçi veya yurtdışı müşterilere yönelik her türlü menkul...