Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Limited Şirketi kuruldu! Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Constantijn Skondras, G.J.Louise Lenz tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 12 Ağustos'ta kurulduSkondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret Oto Kiralama Yat İşletme Çağ Merkezi Hizmetleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Constantijn Skondras ve G.J.Louise Lenz tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 12 Ağustos'ta kuruldu. Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret Oto Kiralama Yat İşletme Çağ Merkezi Hizmetleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi sermayesi 250 bin TL'lik hisselerle 2'ye ayrılmış durumda. 


Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret Oto Kiralama Yat İşletme Çağ Merkezi Hizmetleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi iş konusu; Gayrimenkul pazarlama ve yatırım danışmanlığı ile emlak komisyonculuğu yapmak her türlü emlak ve gayrimenkulleri almak satmak kiralamak ve kiraya vermek her türlü emlak ve arazi alım ve satımı ve komisyonculuğunu yapmak yurtiçi veya yurtdışı müşterilere yönelik her türlü menkul ve gayrimenkul mal alımı satımı kiralanması kiralama işlerinde komisyon ücreti karşılığında aracılık hizmeti sunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Skondras Projects Gayrimenkul Pazarlama İnşaat Turizm Ticaret Oto Kiralama Yat İşletme Çağ Merkezi Hizmetleri İthalat ve İhracat Limited Şirketi adres: Şişli, Gülbahar Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Gayret Sokak, No:8/2.