Grand Pera ne zaman açılacak

Grand Pera ne zaman açılacak

Kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulan yeni nesil yaşam merkezi Grand Pera, 2016’nın ilk çeyreğinde açılacak. Grand Pera, Emek Sineması’nın kültürel değerini, sürdürülebilir bir anlayışla gelecek kuşaklarla tanıştıracak.

Pera GYO'dan özel durum açıklaması!

Pera GYO'nun payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'ne göre şirket tarafından Kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmuyor.

Potansiyel konut alıcısı büyüteç altında!

GYODER–Akademetre iş birliği ile hazırlanan ‘Konutun Geleceği, Geleceğin Konutu’ toplantısı bugün Grand Pera'da gerçekleşti. İşte toplantıdan satır başları...

Galataport 2019'un 3. çeyreğinde tamamlanacak!

Bugün Grand Pera'da gerçekleştirilen Türkiye’nin ve Yatırımın Gözbebeği Beyoğlu panelinde konuşan Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili, Galataport'un 2019'un 3. çeyreğinde tamamlanacağını söyledi.

Beyoğlu'na yatırım yapan kazanacak!

Beyoğlu'ndaki değişim ve dönüşümün ele alındığı Beyoğlu Büyük Dönüşüm Buluşması bugün Grand Pera'da gerçekleşti.

Aris Grand Tower konut teslimleri!

Aris Grand Tower projesi İstanbul Beylikdüzü Esenyurt'ta yükseliyor. Aris Grand Tower konut teslimleri ne zaman?

3. İstanbul Grand Rezidans'ta daire fiyatları ne kadar?

3. İstanbul Grand Rezidans projesi 140 daireden meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuluyor. Peki 3. İstanbul Grand Rezidans'ta daire fiyatları ne kadar?

3. İstanbul Başakşehir Grand Rezidans ne zaman teslim?

Peşin ödemede yüzde 15 indirim sağlanan 3. İstanbul Başakşehir Grand Rezidans Evleri ASAF İş Ortaklığı'nın Başakşehir Belediyesi iş birliği ile hayata geçiriliyor. Peki 3. İstanbul Başakşehir Grand Rezidans ne zaman teslim?

Pera Gümüşlük Evleri ne zaman teslim?

Perataş İnşaat tarafından hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri Bodrum Gümüşlük'te inşa ediliyor. Peki Pera Gümüşlük Evleri ne zaman teslim?

Bodrum Pera Gümüşlük Evleri ne zaman teslim?

Perataş İnşaat tarafından hayata geçirilen Bodrum Pera Gümüşlük Evleri Bodrum Gümüşlük'te inşa ediliyor. Peki Bodrum Pera Gümüşlük Evleri ne zaman teslim?

The House Cafe Beyoğlu’na geri dönüyor!

Yakın zamanda Beyoğlu'ndaki iki şubesi birden kapanan The House Cafe, Grand Pera'ya açacağı şubesiyle İstiklal Caddesi'ne geri dönüyor.

Pera GYO Olağan Genel Kurul Toplantısı ne zaman?

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 28.04.2016 tarihinde yapılacak Olağan Genel Kurula Çağrı raporunu yayımladı. İşte Pera GYO'dan Olağan Genel Kurul Toplantı çağrı raporu...

Aris Grand Esenyurt teslimleri ne zaman?

İstanbul Esenyurt'ya yükselen Aris Grand Tower projesinde konut fiyatları 229 bin liradan başlıyor. Aris Grand Tower Esenyurt projesinde konut ve ticari birimler yer alıyor...

Aris Grand Tower teslim tarihi ne zaman?

Aris Grand Tower Evleri İstanbul Beylikdüzü - Esenyurt lokasyonunda hayata geçiriliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Peki Aris Grand Tower teslim tarihi ne zaman?

Grand Pera ne zaman açılacak

Grand Pera ne zaman açılacak Grand Pera ne zaman açılacak

 İstanbul’un değerli tarihi binalarından, İstiklal Caddesi’ndeki Cercle d’Orient’ı dünya standartlarında bir restorasyon kalitesiyle eski ihtişamına kavuşturan Grand Pera, 2016’nın ilk çeyreğinde kapılarını açacak. Kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulan yeni nesil bir yaşam merkezi olacak Grand Pera, yüksek teknolojiyle yenilenmiş Emek Sineması’nın kültürel değerini, sürdürülebilir bir anlayışla gelecek kuşaklarla tanıştıracak.

Grand Pera, Türkiye’de ilk defa açılacak ve yılda yaklaşık 2 milyon ziyaretçiyi ağırlayacak Madame Tussauds Müzesi’ne de ev sahipliği yapacak. Tarihi Cercle d’Orient binası, 1.250 m2’lik fuaye alanına sahip 600 kişilik Emek Sineması ve toplam 800 kişilik 8 yeni sinema salonunun 1.400 kişiye ulaşan izleyici kapasitesiyle, İstanbul’un ve Türkiye’nin cazibe merkezlerinden biri olacak. Grand Pera’da ayrıca, 150 kişilik teleskopik oturma düzenine sahip tiyatro salonu, zengin etkinlik programıyla sanatın...