hacı saki mahallesi akaryakıt istasyonu

hacı saki mahallesi akaryakıt istasyonu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hacı Saki Mahallesi'ndeki bin 920 metrekare alanlı akaryakıt ve LPG ikmal istasyonunu satacak.

Çekmeköy Hacı Yüksel Erdoğan Cami'nin inşaatı yükseliyor!

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz Soğukpınar Mahallesi’nde inşaatı süren Hacı Yüksel Erdoğan Cami’nde incelemeler yaptı.

Üsküdar Arakiyeci Hacı Mehmet Mahallesi imar planı tadilatı askıda!

Üsküdar İlçesi, Arakiyeci Hacı Mehmet Mahallesi, 204 ada, 71, 72, 7, 8 parseller ve 60 parselin bir kısmına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı tadilatı askıda...

Tarihi Hacı Halit Ağa Konağı yıkılmayı bekliyor!

Eskişehir’in Mihalıççık ilçesine bağlı olan Gürleyik Mahallesi'nde bulunan Tarihi Hacı Halit Ağa Konağı yıkılmaya yüz tuttu. 1997 yılında çökmeye başlayan tarihi konağın yıkık hali görenleri düşündürüyor.

Erzurum Yakutiye'de 56.7 milyon TL'lik kat karşılığı inşaat ihalesi!

Erzurum Yakutiye İlçe Belediye Başkanlığı tarafından Yakutiye İlçesi Hacı Cuma Mahallesi sınırları içerisinde kat karşılığı inşaat işi ihale ediliyor..

Beyoğlu Hacı Ahmet Mahallesi plan tadilatı askıda!

Beyoğlu Hacı Ahmet Mahallesi'nde Hamam ve Çevresine ilişkin imar planı tadilatı bugün askıya çıktı..

Gölbaşı Hacı Hasan Köyü Camii ve Muhtarlığı imar planı askıda!

Ankara Gölbaşı İlçesi, Hacılar Mahallesi'nde Hacı Hasan Köyü Camii ve Hacı Hasan Köyü Muhtarlığı'nın yer aldığı alana ilişkin imar planı askıya çıkarıldı...

Üsküdar Hacı Harun Ekşi Camii’nin temeli atıldı!

Üsküdar Burhaniye Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Üsküdar Hacı Harun Ekşi Camii’nin temeli atıldı. Gerçekleşen temel atma törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de katıldı.

Osmangazi Hacı Adem Camii'nin temeli atıldı!

Osmangazi Belediyesi ve hayırsever vatandaşların işbirliğinde hayata geçirilecek olan Kemerçeşme Mahallesi Hacı Adem Camii’nin temeli, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın da katıldığı törenle atıldı.

Arnavutköy Hacı Enver Dökümcü Kuran Kursu'nun temeli atıldı!

Ömerli Mahallesi’nde inşa edilecek Hacı Enver Dökümcü Erkek Kuran Kursu’nun temeli, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından atıldı.

Siirt TOKİ Hacı Refik Kızılay Camii açıldı!

Siirt merkezde 135'inci cami olan TOKİ Hacı Refik Kızılay Camii, düzenlenen törenle ibadete açıldı. TOKİ tarafından yaptırılan Hacı Refik Kızılay Camii, 'Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nda Evren Mahallesi TOKİ Sosyal binaları bölgesinde hizmete girdi.

İzmit Yeni Hamam restorasyonunda öğrenciler için yol yapıldı!

İzmit Hacı Hasan Mahallesi Sırrıpaşa Caddesi 396 ada 3 parselde bulunan Yeni Hamam’da süren restorasyon çalışmaları nedeniyle, öğrenciler için yol yapıldı.

Balıkesir Hacı İlbey Mahallesi dönüşümle yenileniyor!

1000 hanede yaklaşık 2 bin seçmenin yaşadığı Balıkesir’in en eski mahallelerinden biri, ayrıca muhtarlığının internet sitesi de olan, Hacı İlbey Mahallesi Muhtarı Mustafa Deniz'e göre, mahallenin en büyük sorunlarının başında, mahallede bulunan eski evler...

Antalya'da Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi ve Cemevi inşa ediliyor!

Antalya Yeşildere Mahallesi'nde yaptırılan Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi ve Cemevi inşaatında denetlemelerde bulunan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Manevi zenginliği artıracak bir merkez olacak" dedi.

hacı saki mahallesi akaryakıt istasyonu

hacı saki mahallesi akaryakıt istasyonu hacı saki mahallesi akaryakıt istasyonu


Tahmini bedeli 6 milyon YTL olan ihale 12 Eylül'de kapalı teklif usulüyle...