10 / 08 / 2022

Halk GYO Caddebostan değeri ne kadar 2021

Halk GYO Caddebostan değeri ne kadar 2021

Halk GYO Caddebostan binasının piyasa değeri 36 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. Gayrimenkulün aylık 135 bin TL bedelle kiralanabileceği kanaatine varıldı. Binanın KDV dahil toplam satış değeri 43 milyon 70 bin TL olarak belirlendi. 

Halk GYO Caddebostan binasının değeri ne kadar?

Halk GYO Caddebostan binasının piyasa değeri 36 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. Gayrimenkulün aylık 135 bin TL bedelle kiralanabileceği kanaatine varıldı. Binanın KDV dahil toplam satış değeri 43 milyon 70 bin TL olarak belirlendi. 

Halk GYO'nun Caddebostan binasının değeri ne kadar?

Halk GYO'nun Caddebostan binasının değeri 32 milyon TL olarak belirlendi.

Halk GYO Caddebostan binası 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Halk GYO portföyünde yer alan Caddebostan binası 2020 yıl sonu değerleme raporu KAP'ta yayınlandı. 

Halk GYO Caddebostan binası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan İstanbul merkezli "Caddebostan Binası"nın 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Halk GYO Caddebostan binası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Caddebostan binası 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Halk GYO Caddebostan binası 2017 değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın kentsel dönüşüm sürecinde olan İstanbul merkezli Caddebostan binasının 2017 yıl sonu arsa payı değerleme raporu yayınlandı.

Halk GYO'nun 2016 olağan genel kurulu tescillendi!

Halk GYO'nun 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı sonuçları dün 9360 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlandı.

Halk GYO, Halk Yatırım Menkul Değerler ile aracılık sözleşmesi imzaladı!

Halk GYO, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile sermaye piyasası araçları ihracı ile ilgili olarak finansal danışmanlık ve aracılık sözleşmeleri imzalandı.

Halk GYO komite üyelerini seçti!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu komitelerini seçti. İşte Halk GYO'nun komite üyeleri..

Halk GYO'nun İFM'deki kulesi gayrimenkul sertifikasıyla satılacak!

İFM'nin en büyük paydaşlarından biri olan Halk GYO, ofis kulelerinden birini gayrimenkul sertifikasıyla satışa başlayacak. Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, detayları paylaştı.

Halk GYO Şekerpınar Halk Ofis binasını kiraya verdi!

Halk GYO, Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde yer alan Şekerpınar Halk Ofis binasının kiralama ve satışına yönelik pazarlama süreci için TNL Ticari Gayrimenkul A.Ş. ile sözleşme imzaladı.

Halk GYO genel kurul gündem bildirisini yayınladı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Halk GYO genel kurul gündem bildirisini yayınladı.

Halk GYO ücretlendirme politikasının revizyonunu yayınladı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Halk GYO ücretlendirme politikasının revizyonunu yayınladı.

Halk GYO Caddebostan değeri ne kadar 2021 Haberi

Halk GYO Caddebostan değeri ne kadar 2021

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Adyınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul Caddebostan Binası 2021 Yılsonu Değerleme Raporu hakkında açıklama yaptı. 

Halk GYO tarafından, İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Caddebostan Mahallesi, 368 ada 25 parselde yer alan İstanbul Caddebostan Binası'nın 2021 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. Değerleme konusu gayrimenkuller, binada konumlu 1 ve 2 numaraları daireler, 9 numaralı ofis ve 10 numaralı dükkan oldu. 

Bağdat Caddesi üzerinde 923,06 metrekare yüzölçümlü arsa üzerinde konumlanan İstanbul Caddebostan Binası, Kadıköy Meydanına 3 kilometre mesafede konumlanıyor. Yakın çevresinde, Akasya AVM ve Bağdat Caddesi yer alıyor. 

Halk GYO Caddebostan binasının piyasa değeri 36 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. Gayrimenkulün aylık 135 bin TL bedelle kiralanabileceği kanaatine varıldı. Binanın KDV dahil toplam satış değeri 43 milyon 70 bin TL...