harbiye ihale ilanı

harbiye ihale ilanı

İstanbul 10. İcra Dairesi, Şişli Harbiye Mahallesi'nde yer alan otelin bir kısmı ile dükkanın hisselerinin bir kısmını ihaleye çıkardı. İhaleleri 23 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirilecek

İzmir Büyükşehir kamu konutlarını satışa çıkardı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplam 40 konut, açık ihale usulü ile satışa çıkarıldı. İhale ilanı, Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfasında yayımlandı. İşte İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait ihale ilanına ilişkin detaylar...

Türk Hava Kurumu 7 ildeki gayrimenkullerini satıyor!

Türk Hava Kurumu; Eskişehir, Adana, Muş, Bursa, Yalova, İzmit ve Denizli'de bulunun gayrimenkullerini satışa çıkardı. İhale ilanı bugün Resmi Gazete'de yayınlandı.

İzmir Üçyol-Buca Metro Hattı'nın inşaatı yılın 2. yarısında başlayacak!

İzmir tarihinin en büyük yatırımı olması planlanan Üçyol - Buca Metro projesinin genel ihale ilanı Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın internet sitesinde yayımlandı. Projenin inşaatının bu yılın ikinci yarısında inşaatın başlaması planlanıyor.

Kanal İstanbul'un ihalesi yakında!

Çılgın proje Kanal İstanbul projesinin ihale ilanı İkinci 100 Günlük Eylem Planı döneminde yayımlanacak...

Ayvalık Belediyesi'nden 19,9 milyon TL'ye satılık arsa!

Ayvalık Belediyesi, Sakarya Mahallesi'nde yer alan arsayı çıkardı. 20 bin 336,77 metrekare arsanın tahmini bedeli ise 19 milyon 934 bin 224,23 TL. İşte ihale ilanı...

Çiftlikköy Belediyesi'nden 9,2 milyon TL'ye satılık 2 adet gayrimenkul!

Yalova İli, Çiftlikköy ilçesinde yer alan iki adet taşınmaz T.C. Çiftlikköy Belediye Başkanlığı tarafından ihale edilecek. Satış bedeli ise 9 milyon 224 bin 65 TL olarak belirtiliyor. İşte ihale ilanı..

Kastamonu Belediyesi'nden 5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kastamonu Belediye Başkanlığı Kuzeykent Mahallesi'nde yer alan 4 adet parseli satışa çıkardı. Satışa sunulan gayrimenkullerin toplam muhammen bedeli 5 milyon 352 TL. İşte ihale ilanı...

Kağıthane'de 1,6 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından İstanbul Kağıthane'de yer alan arsa cinsi taşınmaz 1 milyon 610 bin 400 TL'ye satışa sunuluyor. İhale ilanı Resmi Gazete'de yayınlandı.

Diyarbakır Çınar'da satılık 39 gayrimenkul!

Diyarbakır Çınar Belediye Başkanlığı, İkizoluk ve Gazi Mahallesi'nde bullunan 39 gayrimenkulü satışa çıkardı. İhale ilanı bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

Afyon Sandıklı'ya gençlik merkezi geliyor!

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün yoğun gayretleri ve mesaileri sonucu Sandıklı Gençlik Merkezi'nin ihale ilanı yayınlanarak resmiyet kazandı.

Toprak Mahsulleri Ofisi 17 ilde 21 gayrimenkul satıyor!

Toprak Mahsulleri Ofisi 17 ilde 21 gayrimenkulü 121 milyon 436 bin TL bedelle satışa çıkardı. Taşınmazların ihale ilanı bugünki Resmi Gazete'de yayınlandı.

Elbistan A Termik Santrali yenileme ihalesi 13 Temmuz'da!

Elektrik Üretim AŞ Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) Afşin-Elbistan A Termik Santral İşletmesi'nde yapılacak olan yenileme çalışmaları için ihale ilanı yayınladı. Elbistan A Termik Santrali yenileme ihalesi 13 Temmuz'da.

TOKİ Ankara Çankırı 571 konut ihalesi 23 Haziran'da!

Ankara Belediye Başkanı İrfan Dinç'in girişimleri ile Başbakanlık TOKİ tarafından Çankırı'daki emeklilere yönelik başlatılan konut projesinin ihale ilanı yayınlandı.

harbiye ihale ilanı

harbiye ihale ilanı harbiye ihale ilanı

İstanbul 10. İcra Dairesi, Şişli Harbiye Mahallesi'nde yer alan otelin 1/3 hissesinin 1/4'lük ipotekli kısmı ile 2/3 hissesinin 1/4'lük ipotekli kısmı ile dükkanın 1/3 hissesinin 1/4'lük ipotekli kısmı ile 2/3 hissesinin 1/4'lük ipotekli kısmını satışa çıkardı. 


Otelin toplam bedeli 15 milyon TL ve dükkanın ise 9 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. İhaleleri açık arttırma suretiyle yapılacak. Otel kısmının ihalesi 23 Eylül'de 13.10 ile 13.20 arasında ve dükkan kısmının ihalesi ise aynı gün 15.50 ile 16.00 arasında gerçekleştirilecek. 

Dosya No:2011/4082 Esas. 


İhale ilanını görüntülemek için