30 / 11 / 2022

Harun Gündoğdu kim

Harun Gündoğdu kim

Giresun Valiliği tarafından 2015 yılının turizm yılı ilan edilmesiyle doğa turizmine yönelik başlatılan çalışmalar tesisleşmeyi de beraberinde getirdi.

Gündoğdum Hafriyat İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gündoğdum Hafriyat İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Nakliyat Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Gündoğdu tarafından kuruldu.

Agündoğdu Emlak Yatırım Gayrimenkul İnşaat Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Agündoğdu Emlak Yatırım Gayrimenkul İnşaat Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Gündoğdu tarafından kuruldu.

Nidapark Gündoğan konut fiyatları Ekim 2022! 

Yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Nidapark Gündoğan projesi merakla araştırılıyor. Peki Nidapark Gündoğan konut fiyatları ne kadar? İşte Nidapark Gündoğan fiyat! 

3600 ek göstergede son durum ne? Kimler 3600 ek göstergeden yararlanabilecek? Kim ne kadar maaş alacak?

Milyonlarca memur ve emekli bu haberi bekliyor. 3600 ek göstergede ağustos ayı itibarıyla son durum ne? Kimler 3600 ek göstergeden yararlanabilecek? Kim ne kadar maaş alacak? İşte detaylar…

Nidapark Gündoğan nerede? Nidapark Gündoğan fiyat listesi!

Nidapark Gündoğan nerede sorusunun yanıtı ve Nidapark Gündoğan fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Ön satış döneminin başladığı Nidapark Gündoğan projesi nefes kesen Gündoğan manzarasıyla dikkat çekiyor. 

Nidapark Gündoğan'da ön satış dönemi başladı! Bodrum'a Tahincioğlu imzası!

Tahincioğlu Holding'in merakla beklenen Nidapark Gündoğan projesinde ön satışlar başladı. Nidapark Gündoğan projesi nefes kesen Gündoğan manzarasıyla dikkat çekiyor. 

Nidapark Gündoğan ön talep topluyor! Yeni proje! 

Tahincioğlu Holding'in merakla beklenen Nidapark Gündoğan projesinde ön talep süreci başladı. Nidapark Gündoğan projesi için düğmeye basıldı...

Oğuz Gündoğdu yaşamını yitirdi! Ünlü deprem uzmanı Oğuz Gündoğdu kimdir? 

İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü eski öğretim üyesi Dr. Oğuz Gündoğdu hayatını kaybetti. Peki Oğuz Gündoğdu kimdir? 

Gündoğdu Kazanç Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gündoğdu Kazanç Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da İbrahim Kazan ve Onut Gündoğdu ortaklığında kuruldu.

İlkay Gündoğan nişanlısı için 10 milyon dolarlık villa alacak! 

Manchester City’de forma giyen İlkay Gündoğan nişanlısıyla evlilik hazırlığına başladı. Yıldız topçu Beverly Hills'tan ev bakıyor.

Günyas Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Günyas Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Gndoğdu ve Osman Gündoğdu ortaklığında kuruldu.

Güncel Yapı Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güncel Yapı Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Ticaret Limited Şirketi Bağcılar’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Gündoğdu tarafından kuruldu.

Gündoğdu İnşaat Kuyumculuk Taşımac. Sigorta Acenteliği Sanayi Ve Tic. Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi açıldı!

Gündoğdu İnşaat Kuyumculuk Taşımac. Sigorta Acenteliği Sanayi Ve Tic. Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ertuğrul Gündoğdu tarafından açıldı.

Harun Gündoğdu kim Haberi

Harun Gündoğdu kim

Giresun Valiliği tarafından 2015 yılının turizm yılı ilan edilmesiyle doğa turizmine yönelik başlatılan çalışmalar tesisleşmeyi de beraberinde getirdi. Giresun-Ordu Havaalanına 45, il merkezine ise 40 kilometre uzaklıkta çam ağaçlım ile kaplı Paşakonağı Yaylası'ndaki turistik otel önemli bir konaklama merkezi haline geldi. Yörenin kalkınmasında önemli rol oynayan yaz ve kış turizmi anlamında büyük potansiyele sahip olan Paşakonağı yaylasındaki otel yerli ve yabaneı turistlerin tercihleri arasındaki yerini aldı. Turizm yatırımcısı Harun Gündoğdu "Giresun Valiliği turizm adına önemli bir atılım başlattı. Bu konuda önümüzü açan ve bizleri cesaretlendiren çalışmalar sonucu bizde turizme yatırım yaptık .Giresun'un en önemli yaylaları arasında yerini alan Paşakonağf na bu güne kadar günü birlik ziyaretçiler gelip dönmekteydi .Bunun dışında yöredeki yaylacıların kaldığı biı- yerdi. Şimdi ise artık gerek...