29 / 03 / 2023

Helenium Butik daire fiyatları

Helenium Butik daire fiyatları

Daire teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan Kurtköy Helenium Boutique Konutları Aydos Ormanı'na komşu lokasyonda hayata geçiriliyor. Peki Pendik Helenium Butik fiyatları ne kadar?

Helenium Butik ev fiyatları!

Helenium Butik Rezidans'ta yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje 6 bin metrekare alanda yükseliyor. İşte Helenium Butik ev fiyatları...

Kurtköy Helenium Butik satış fiyatları!

İstanbul'un Pendik ilçesinde yer alan Kurtköy bölgesinde yükselen Helenium Butik Rezidans 148 tane konuttan meydana geliyor. Peki Kurtköy Helenium Butik satış fiyatları ne kadar?

Helenium Butik Kurtköy satılık!

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik Kurtköy satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede daire teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Helenium Butik daire fiyatları!

Helenium Butik Kurtköy Konutları'nda peşinatsız, faizsiz yapılan ödemelerle konut sahibi olabilmek mümkün. Projede daire teslimleri 2017 yılında yapılacak. Peki Helenium Butik daire fiyatları ne kadar?

Pendik Helenium Boutique satılık!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'e bağlı Kurtköy'de hayata geçirilen Pendik Helenium Boutique satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1'den meydana geliyor. Proje Başarır İnşaat imzası ile yükseliyor.

Kurtköy Helenium Butik fiyatları!

Helenium Butik Residence projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. İşte Kurtköy Helenium Butik fiyatları...

Helenium Butik ödeme koşulları!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'e bağlı Kurtköy'de hayata geçirilen Helenium Butik Rezidans projesinde 148 adet daire yer alıyor. Helenium Butik ödeme koşulları haberimizde yer alıyor.

Kurtköy Helenium Butik fiyat!

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik konut projesinin satış süreci pazartesi günü başlayacak. Projede lansmana özel fırsatlar yer alıyor. İşte Kurtköy Helenium Butik fiyat listesi...

216 Butik Plus'ta son 10 daire!

216 Yapı tarafından inşa edilen 216 Butik Plus'ta satışların sonuna gelindi. Hemen teslim hemen tapu fırsatı sunan 216 Butik Plus'ta son 10 daire, sahiplerini bekliyor. Daire fiyatları 298 bin TL'den başlıyor.

216 Butik Plus'ta son 20 daire!

216 Yapı tarafından, Çekmeköy’de hayata geçirilen 216 Butik Plus’ta son 20 daire, teslime özel fiyatlarla satışa çıktı. Yüzde 13 indirim fırsatının sağlandığı 216 Butik Plus'ta 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilmek mümkün.

216 Butik Plus'ta son 35 daire!

Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri olan 216 Yapı, Çekmeköy'de inşa ettiği 216 Butik Plus'ı yatırımcısına teslim etmeye hazırlanıyor. Teslime özel tek fiyat kampanyası ile satışlarını tamamlamak üzere olan 216 Butik Plus'ta son 35 daire alıcısını bekliyor.

Can Özçiçek: Kanyon tarzında bir meydan planlıyoruz!

Sektörde 42 yılı geride bırakan Propa inşaat Kartal'a 300 butik daire ve 4 bin metrekare ticari alandan oluşan 150 milyon TL'lik bir yatırım yapmayı planlıyor.

Pendik Helenium Butik fiyatları!

Daire teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan Kurtköy Helenium Boutique Konutları Aydos Ormanı'na komşu lokasyonda hayata geçiriliyor. Peki Pendik Helenium Butik fiyatları ne kadar?

216 Butik Plus'ta 3+1 daire için 2 bin 500 TL kira desteği!

ÇEKMEKÖY'de 216 Yapı'nın inşa ettiği 216 Butik Plus Rezidans, 'Şimdiden Kazan' adını taşıyan kampanyaya başladı. Ev alanlar daire bedelinin yüzde 25'ini peşin verirken, kalan yüzde 75'lik kısmı için banka kredisi kullanabiliyor.

Pendik Helenium Boutique teslim tarihi!

Pendik Helenium Boutique daire fiyatları 195 bin 600 TL'den başlıyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. İşte Pendik Helenium Boutique teslim tarihi...

Kurtköy Helenium Boutique daire fiyatları!

Helenium Boutique projesinde vade farksız ödemeler yapılıyor. 148 tane daireden meydana gelen projede teslimler 2017 yılında gerçekleşecek. İşte Kurtköy Helenium Boutique daire fiyatları..

Helenium Butik ne zaman teslim edilecek?

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik Evleri'nde yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekareden başlıyor, 191 metrekareye kadar ulaşıyor. Peki Helenium Butik ne zaman teslim edilecek?

Helenium Boutique Pendik satılık daire!

Helenium Boutique Pendik satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salonlardan meydana geliyor. Proje 6 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Kurtköy Helenium Butik satış ofisi!

Yüzde 35 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabilen Helenium Butik Rezidans 'ta 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Kurtköy Helenium Butik satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Helenium Butik ev fiyatları!

Helenium Butik Rezidans'ta yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje 6 bin metrekare alanda yükseliyor. İşte Helenium Butik ev fiyatları...

216 Butik'te 1+1 daire alana bin TL kira desteği!

Çekmeköy’de 216 Yapı imzasıyla hayata geçen 216 Butik Plus Rezidans’ta ‘Şimdiden Kazan’ adını taşıyan kampanya kapsamında projeden ev alanlar daire bedelinin yüzde 25’ini peşin verirken, kalan yüzde 75’lik kısmı için banka kredisi kullanabiliyor.

Helenium Butik daire fiyatları Haberi

Helenium Butik daire fiyatları

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik Rezidans 'ta yer alan dairelerin büyüklükleri 65 metrekareden başlıyor, 191 metrekareye kadar ulaşıyor. 


Pendik Helenium Butik fiyatları evlerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Proje TEM Otoyolu'na, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Viaport'a yakın bir bölgede inşa ediliyor. 


Toplam 148 tane daire ve 28 tane mağazadan oluşan Helenium Butik Residence 6 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede konut teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor.


Çocuk oyun alanları, otopark, güneşlenme alanları, güvenlik ve açık yüzme havuzu gibi Helenium Boutique Evleri İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı Kurtköy'de yer alıyor. 


Daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salonlardan meydana gelen Pendik Helenium Butik fiyatları 195 bin 600 liradan başlangıç gösteriyor. 


Pendik Helenium Butik nerede?

Ulaşım: Yenişehir Mahallesi Eşref...