25 / 06 / 2022

HEP İstanbul kurban bayramı kampanyası

HEP İstanbul kurban bayramı kampanyası

Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul projesi ile “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına verdiği desteği Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor.

HEP İstanbul'dan Kurban Bayramı kampanyası!

Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul projesi ile “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına verdiği desteği Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor.

Esenyurt Hep İstanbul Evleri ulaşım!

Tekfen Emlak Geliştirme imzası ile inşa edilen Hep İstanbul Konutları'nda daire teslimlerinin 2017 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor. Esenyurt Hep İstanbul Evleri ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Hep İstanbul Rezidans nerede?

Esenyurt Hep İstanbul projesinde yer alan evlerin büyüklükleri 70 metrekareden başlıyor, 179 metrekareye kadar yükseliyor. Peki satış süreci devam eden Hep İstanbul Rezidans nerede?

Hep İstanbul Tekfen konut fiyatları!

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesine bağlı Esenyurt bölgesinde inşa edilen Hep İstanbul Evleri 1.424 tane konuttan meydana geliyor. Peki Hep İstanbul Tekfen konut fiyatları ne kadar?

Tekfen Hep İstanbul'da fiyatlar 193 bin TL'den başlıyor!

Toplam 1.424 adet daireden meydana gelen Hep İstanbul projesi Tekfen Emlak Geliştirme imzası taşıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 193 bin TL'den başlıyor.

Orta gelirliler için Hep projeleri devam edecek!

Tekfen Emlak, HEP İstanbul'un gördüğü ilgi nedeniyle orta gelirli için ürettiği konutlarda 'HEP' markasını kullanacak. Genel Müdür Egesel, "Sektör, orta gelirliye yönelik pozisyon almalı" dedi.

Esenyurt Hep İstanbul'da 3+1 daireler 425 bin TL'ye!

İstanbul Esenyurt 'ta inşa edilen Hep İstanbul Evleri Tekfen Emlak Geliştirme imzası ile yükseliyor. Hep İstanbul Evleri'nde 3+1 daireler 425 bin TL 'den satışa sunuluyor.

Hep İstanbul'daki evinize 2014 bitmeden sahip olun!

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen Hep İstanbul projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Hep İstanbul'daki evinize 2014 bitmeden sahip olun.

Esenyurt Hep İstanbul lansman fiyatları için son gün 31 Aralık!

Esenyurt Hep İstanbul lansman fiyatları için son gün 31 Aralık. 2017 yılında teslim edilecek olan projedeki dairelerin alanları 70 metrekare ile 179 metrekare arasında değişiyor.

HEP İstanbullular yeni yıl etkinliğinde yeni komşuları ile bir araya geldiler!

HEP İstanbullular yeni yıl etkinliğinde yeni komşuları ile bir araya geldi. Tekfen Emlak Geliştirme’nin hayata geçirdiği HEP İstanbul Projesi’nden daire sahibi olanlar, 2015 yılına sayılı günler kala bir araya geldi.

Hep İstanbul Esenyurt satış ofisi!

Hep İstanbul Esenyurt satış ofisi bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Hep İstanbul projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor...

Hep İstanbul iletişim!

Hep İstanbul iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 8 437 olarak belirlendi. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma imkanı sunulan Hep İstanbul projesinde teslimlerin 2017 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor...

Tekfen Hep İstanbul iletişim!

Tekfen Hep İstanbul iletişim bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Toplam 1.424 adet konuttan meydana gelen Hep İstanbul projesindeki dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 179 metrekare arasında değişiyor.

HEP İstanbul kurban bayramı kampanyası Haberi

HEP İstanbul kurban bayramı kampanyası

Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul projesi ile “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına verdiği desteği Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere, yüzde 20 peşinat ile 10 yıl yüzde 0.70, 5 yıl yüzde 0.43 sabit faiz oranı sunan Tekfen Emlak Geliştirme, kampanya süresince hiçbir şekilde fiyat artışı yapmayacağının garantisini veriyor.


GYODER’in Ağustos ayında başlattığı “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına HEP İstanbul projesi ile destek veren Tekfen Emlak Geliştirme, yüzde 20 peşinat ile 10 yıl yüzde 0.70, 5 yıl yüzde 0.43 sabit faiz oranı sunduğu kampanyası ile Kurban Bayramı’nı karşılıyor.


“Tekfen Emlak Geliştirme olarak, ülkemizin yarınlarına güveniyoruz”

Tekfen Emlak Geliştirme olarak, bayram döneminde de ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunmaya devam ettiklerini belirten Tekfen...