Heran İstanbul ne zaman teslim

Heran İstanbul ne zaman teslim

Heran İstanbul projesi “Her an mutluluk” mottosuyla inşa ediliyor. Projede lansman dönemine özel fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor.   

Kentsel dönüşüm kira yardımı 2021 İstanbul!

Evi kentsel dönüşüm kapsamında yıkılacak riskli bina sahiplerine kira yardımı veriliyor. Peki kentsel dönüşüm kira yardımı 2021 İstanbul ne kadar? İşte tüm merak edilenler...

43. Yapı Fuarı - Turkeybuild Istanbul ne zaman?

43. Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul, katılımcılardan gelen yoğun taleplerle hafta içine alınarak 06 Nisan - 09 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Kanal İstanbul ne kadara mal olacak?

İlk defa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2011 Seçimleri öncesi bir seçim vaadi olarak sunulan Kanal İstanbul'un maliyeti son zamanların en çok konuşulan konuları arasında. Peki Kanal İstanbul ne kadara mal olacak?

Kanal İstanbul'un asıl maliyeti 20 milyar dolar mı?

Çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul ne kadara mal olacak? Kanal İstanbul'un asıl maliyeti 20 milyar dolar mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

100 bin sosyal konut projesi İstanbul detayları!

100 bin sosyal konut projesi İstanbul fiyatları ne kadar? TOKİ 100 bin sosyal konut projesi İstanbul başvuru ne zaman? 100 bin sosyal konut projesi TOKİ İstanbul ne zaman teslim edilecek? İşte tüm detaylarıyla 100 bin sosyal konut projesi İstanbul...

İstanbul depreme ne kadar hazırlıklı?

Büyük Marmara depremi çok mu yaklaştı? İstanbul ne kadar hazırlıklı? Kentsel dönüşüm doğru yerden başladı mı? Boğaziçi Üniversitesi Kandili Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener herkesin merak ettiği bu soruları yanıtladı...

3. İstanbul ne zaman teslim?

3. İstanbul projesi 2 etapta 116 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Peki 3. İstanbul ne zaman teslim edilecek?   

Heran İstanbul nerede?

Heran İstanbul projesi “Her an mutluluk” mottosuyla inşa ediliyor. Projede lansman dönemine özel fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor.   

Heran İstanbul örnek daire!

Heran İstanbul'da daireler lansmana özel fiyatlar 269 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. İşte Heran İstanbul örnek dairesi..

Heran İstanbul görselleri!

“Her an mutluluk” mottosuyla hayata geçirilen Heran İstanbul'da satışlar başladı. İşte Heran İstanbul görselleri..

Heran İstanbul teslim tarihi!

318 konut, 20 cadde mağazasından meydana gelen Heran İstanbul satışa çıktı. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks ve loft daire seçenekleri sunuluyor...

Konuta ihtiyaç bitmez!

Heran İstanbul'un lansmanında konuşan Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, "Konuta ihtiyaç bitmez, dünyada mekan, ahirette iman." dedi.

Heran İstanbul fiyat listesi 2018!

Heran İstanbul fiyat listesi 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Kartal’da hayata geçirilen projenin lansmanı bugün yapıldı.  

Heran İstanbul ne zaman teslim Haberi

Heran İstanbul ne zaman teslim

Heran İstanbul projesi 4 blok halinde hayata geçiriliyor. İstanbul Kartal'da inşa edilen proje toplamda 318 konut, 20 cadde mağazasından meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 dubleks ve loft daire tiplerine yer verilen Heran İstanbul'da  daire alanları 72 metrekare ile 178 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

63 bin 210 metrekarelik inşaat alanına sahip Heran İstanbul'da yürüyüş yolları, koşu parkuru, kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve  477 araçlık kapalı otopark mevcut.  
 
2019 yılının Aralık ayında teslimlerin başlayacağı Heran İstanbul projesi Elsa İnşaat imzasını taşıyor. 

Heran İstanbul nerede?

Heran İstanbul projesi resmi kurumlara, Pendik Marina’ya, Yüksek Hızlı Tren İstasyonu’na yakın bir noktada yükseliyor. Proje ayrıca konum olarak Sabiha Gökçen Havalimanına 7 kilometre, Kartal-Kadıköy Metro hattına 1 kilometre, E-5 Otoyoluna 1,5 kilometre mesafede yer alıyor. 

Adres: Hürriyet Mah....