Hometown Şile ödeme koşulları

Hometown Şile ödeme koşulları

Eyfel Yapı tarafından Şile'de hayata geçirilen Hometown Şile projesi 48 villadan meydana geliyor. Vilların alanları 63 metrekare olan projede 49 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Hometown Şile'de faizsiz ödemelerle! 49 bin TL peşinatla villa!

2 oda 1 salon villa seçeneklerinden meydana gelen Hometown Şile projesi kapsamında faiz uygulanmadan vadelendirme yapılıyor. Hometown Şile'de peşinatlar 49 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Hometown Şile'de 2+1 villalar 149 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Eyfel Yapı'nın, Şile Meşrutiyet Köyü'nde yer alan Hometown Şile projesi kapsamında inşaatı tamamlanmak üzere olan 48 adet villanın teslimatının 2015 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Hometown Şile'de 49 bin TL peşinatla 2+1 villa!

2 oda 1 salon villa seçeneklerinden meydana gelen Hometown Şile projesinde yer alan villalar için 49 bin TL kadar peşinat ödemesi yapılıyor. Projede villaların alanları 63 metrekare tasarlandı.

Colorist Panorama ödeme bilgisi!

Colorist Panorama ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. CFR Yapı tarafından Şile'de inşa edilen projede  yüzde 10 indirim yapılıyor.

Colorist Şile'de kampanyalı fiyatlar 189 bin liradan başlıyor!

Kişiye özel ödeme planı avantajları sunulan Colorist Şile'de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı ile ev sahibi olunabiliyor..

Colorist Şile'de 189 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de son 20 daire için fiyatlar 189 bin liradan başlıyor..

Colorist Şile'de kişiye özel ödeme fırsatı!

Kısa bir süre önce satışa çıkan Türkiye’nin En Kapsamlı Aile Ve Çocuk Konseptli projesi “Colorist Şile” Şile tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı.

Colorist Şile'de faizsiz 50 ay ödeme imkanı!

Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı da sunuluyor..

Colorist Şile'de yüzde 10 indirim fırsatı!

İstanbul’un sayfiye ilçesi Şile’de yatırım değeri yüksek, huzurlu ve farklı konseptiyle dikkat çeken Colorist Şile'de kişiye özel ödeme planı uygulanıyor.

Colorist Şile 10 yılda kendini amorti ediyor!

Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı da sunuluyor. Colorist Şile 10 yılda kendini amorti ediyor..

10 yılda kendini amorti eden tek proje: Colorist Şile!

Türkiye’nin En Kapsamlı Aile Ve Çocuk Konseptli projesi Colorist Şile'de kredi çekmeden, taksit tutarlarınızı bütçenize göre ayarlayabileceğiniz esnek ödeme planları ile yatırım değeri yüksek, huzurlu ve masal tadında bir eviniz olabilir..

Colorist Şile'de kişiye özel ödeme planı!

Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı da sunulmakta. Bankalardan kredi çekmeden, taksit tutarlarınızı bütçenize göre ayarlayabilirsiniz..

Colorist Şile: 10 yılda kendini amorti eden tek proje!

Satışa çıktığı günden itibaren projenin %60’ini satan firma müşterilerine yeni bir fırsat daha sunuyor. Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı da sunulmakta..

Colorist Şile'de kişiye özel esnek ödeme planı!

Colorist Şile'nin, konumunun avantajları sayesinde 10 yıl içerisinde kendini amorti etmesi ön görülüyor. Projede kişiye özel esnek ödeme planları sunuluyor..

Colorist Şile'de 50 ay 0 faiz avantajı!

Colorist Şile, konumunun avantajları sayesinde 10 yıl içerisinde kendini amorti etmesi ön görülüyor. Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı sunuluyor.

CFR Yapı Colorist Şile'de faizsiz 50 ay vadeyle!

Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı sunuluyor..

Hometown Şile ödeme koşulları

Hometown Şile ödeme koşulları Hometown Şile ödeme koşulları

Eyfel Yapı Hometown Şile projesi'nde villa seçenekleri 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Toplam 48 villadan meydana gelen Hometown projesi'nde villa alanları ise 63 metrekare olarak belirlendi.


3 bin metrekarelik inşaat alanına üzerinde yükselen Hometown Şile, 7 bin metrekare arsa alanına sahip.


Toplam yeşil alanı 5 bin metrekare olan Eyfel Yapı Hometown Şile projesinin konut alanı da 2500 metrekare olarak belirlendi. Sosyal alanları arasında hobi bahçeleri, kütüphane, satranç köşesi, barbekü alanları, DVD kulübü, sinema alanları, oyun alanları, açık yüzme havuzu ve resim atölyesi yer alıyor.


Eyfel Hometown Şile Meşrutiyet Köyü'nde denize yaklaşık 3 dakikalık mesafede bulunuyor.


Peşinatların 49 bin TL'den başladığı Hometown Şile'de fiyatlar ise 149 bin ile 169 bin arasında değişiyor. Projede ayrıca faizsiz vadelendirme seçenekleri uygulanıyor. 


Hometown Şile iletişim bilgileri

Telefon: 0212 294 04...