İder Mobilya avcılar mağaza

İder Mobilya avcılar mağaza

Sektördeki 28 yıllık deneyimi, yurt içi ve yurt dışındaki toplam 26 mağazasıyla kullanıcılarına ulaşan İder Mobilya, İstanbul Avcılar'da hizmete açılan 9000 m²'lik yeni mağazası ile firma bu yıl büyük bir yatırım gerçekleştirdi.

Rumıt İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Rumıt İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi bugün Avcılar’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Bora Okan tarafından kuruldu.

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi bugün Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cem Korkmaz tarafından kuruldu.

Arvolin İnşaat Mobilya Tekstil Perakende Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arvolin İnşaat Mobilya Tekstil Perakende Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Okan Aydın tarafından kuruldu.

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Bilge Tufan tarafından kuruldu.

K Building İnşaat Gıda Tekstil Mobilya Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

K Building İnşaat Gıda Tekstil Mobilya Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Shener Enverov Kodzhebashev tarafından kuruldu.

Doğdu Yapı Malzemeleri Mobilya ve Temizlik Limited Şirketi kuruldu!

Doğdu Yapı Malzemeleri Mobilya ve Temizlik Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile İzzettin Gündoğdu tarafından kuruldu.

Vansdav Gayrimenkul ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vansdav Gayrimenkul ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Evans Osarettin Igbınomwanhıa tarafından kuruldu. 

Etkinliktur Com Turizm Acenteliği İnşaat Mobilya Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Etkinliktur Com Turizm Acenteliği İnşaat Mobilya Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Osman Özay Çolak ve Tuncay Çolak ortaklığında kuruldu. 

Vinart İnşaat Mobilya Tekstil Gıda Asansör Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vinart İnşaat Mobilya Tekstil Gıda Asansör Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Bora Düğün tarafından kuruldu. 

Sonbahardan ilham alan İder ile evlerde güz etkisi!

İder Mobilya, sonbaharın tüm enerjisini evinize taşıyor. Kreatif tasarım anlayışı ve doğadan ilham alan koleksiyonlarıyla İder Mobilya, sonbahar tonlarını eşsiz bir renk kartelasıyla sunuyor.

İder Mobilya'dan Lidya TV Ünitesi!

İder Mobilya, detayların yarattığı etkilerden ilham alarak hayat verdiği tasarımlarla yaşam alanlarını özelleştiriyor. İder, Lidya TV Ünitesi ile yenilikçi çizgileriyle buluşuyor…

İder Mobilya'dan Anneler Günü’ne özel berjer!

İder Mobilya, “Benim annem özel, hediyesi de özel olmalı” diyenler için birbirinden farklı modelle berjerleri beğeninize sunuyor.

İder Mobilya Limyra TV ünitesiyle yaşam alanları şimdi daha iddialı!

İder Mobilya’dan geliyor. Limyra TV ünitesi, evinizin ve hayatınızın bir parçası olan televizyonlarınızı tamamlamaya hazırlanıyor. Limyra Tv Ünitesi'nin fiyatı 1.695 lira.

İder Mobilya avcılar mağaza Haberi

İder Mobilya avcılar mağaza

İder Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Etem İder, Yeni mağaza açılışları ile büyümeye devam edeceklerini belirterek, “9000 m²'lik mağazamızı halkımızla buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz” diye belirtti. 


Yeni mağaza açılışlarında büyük metrekareleri tercih ediyoruz

Yeni açılacak mağazalarında da metrekare konusunda titiz davranacaklarını belirten İder Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Etem İder; “İder hızla büyüyen bir marka olduğundan mağazalarımızın genişliğine oldukça önem veriyoruz. Ürünlerimizi en iyi şekilde sergileyebilecek mağaza konseptlerini tercih ediyoruz. Bu nedenle yeni açılacak mağazalarımızda da en az 2000-3000 m² olmasına özen gösteriyoruz. Avcılar’da açılan 9000 m²'lik dev mağazamız, İder Mobilya açısından emsal niteliğindedir” dedi. 


“Mobilya sektöründe önemli bir yere sahibiz”

İder Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Etem İder, “Mobilya sektörü Türkiye’de her yıl büyüme gösteren sektörlerin başında geliyor. Ülkemizde dünya ile rekabet edebilecek standartlara sahip...