ihlas bizimevler güzelce evleri

ihlas bizimevler güzelce evleri

İhlas Yapı, Bizim Evler Güzelce adıyla satışa çıkaracağı projede 980 konut ve 35 dükkan inşa edecek. Büyükçekmece'de yükselecek olan Bizim Evler Güzelce projesinin 2018 ortasında tamamlanması planlanıyor...

İhlas Gayrimenkul'ün genel kurul iç yönergesi güncellenecek!

İhlas Gayrimenkul'ün genel kurul çalışma esas ve usulleri hakkında iç yönergesinin güncellenmesine, güncellenen metnin 2020 yılı genel kurulunda ortakların onayına sunulmasına karar verildi.  

İhlas Gayrimenkul'ün bilgilendirme politikası güncellenecek!

İhlas Gayrimenkul'ün bilgilendirme politikasının güncellenmesine ve bilgilendirme politikasının 2020 yılı Genel Kurulunda ortakların bilgisine sunulmasına karar verildi. 

İhlas İnşaat'ın üç projesinde teslimler başlıyor!

İhlas İnşaat Grubu, Büyükçekmece’de "Bizim Evler Güzelce", Beylikdüzü’nde "Marmara Evleri 4" ve Ispartakule’de "Bizim Evler 8" projelerinde daire teslimlerine bu yaz başlıyor.

Yeşil GYO Güzelşehir AVM 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul ili, Büyükçekmece ilçesi, Güzelce Mevkii, 444 ada,2 parsel (250 ila 255 nolu, 264 ila 268 nolu ve parselde bulunan Şirket hissesine ilişkin 2020-1229 nolu yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Bizimevler Güzelce güncel fiyat listesi 2020!

İhlas Holding imzasıyla İstanbul Büyükçekmece Güzelce'de hayata geçirilen Bizimevler Güzelce projesinde 2+1'ler 666 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor...

Büyükçekmece'de 20.9 milyon TL'ye icradan satılık 2 arsa!

Büyükçekmece 2. Satış Memurluğu, Büyükçekmece Güzelce'deki 2 adet arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsaların satış bedeli 20 milyon 970 bin 850 TL olarak belirlendi.

Büyükçekmece 1. Sulh Hukuk Mahkemesi'nden 6.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Büyükçekmece 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, İstanbul ili, Büyükçekmece ilçesi, Güzelce Mahallesi, 262 ada 1 parsel ve 543 ada 4 parselde yer alan arsayı toplam 6 milyon 252 bin 3 TL'ye satıyor...

İhlas Yapı'da 0,79 oranı ile 120 ay vade imkanı!

İhlas Yapı, Bizim Evler 8 Ispartakule'de, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinde yeni yıla özel 0,79 oran ile 60 aydan 120 aya kadar varan vade imkanı sunuyor...

Hasan Akgün'den İBB'ye imar sitemi!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Tepecik, Celaliye, Kumburgaz ve Güzelce’nin kentsel dönüşüme tabii tutularak, eski binaların yerine yenilerinin yapılabilmesi için bitmiş olan bölge planlarını onaylayarak teslim etmek zorundadır” dedi.

Büyükçekmece'de 5.1 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul 1. İcra Dairesi Büyükçekmece ilçesi Güzelce Mahallesi'deki 3 adet arsayı 5 milyon 150 bin TL'ye satılıyor. İhale, 27 Mayıs günü saat 14:45'te düzenlenecek.

Zeki Celep: Türkiye’de kalıcı yatırıma davet ettik!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da vitrine çıktı. “Evim Türkiye” fuarında gurbetçi vatandaşlar İhlas Yapı’nın prestijli projelerinde geleceğe dönük yatırım yapma fırsatını yakaladı.

İhlas Yapı gözde projelerini Evim Türkiye'de tanıtacak!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden olan Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da görücüye çıkıyor. 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında projelerini tanıtacak.

Kumburgaz Güzelce Balıkçı Barınağına İlişkin imar planı askıda!

İstanbul Büyükçekmece İlçesi, Kumburgaz Güzelce Balıkçı Barınağına İlişkin Hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Askı Tutanağı yayınlandı...

ihlas bizimevler güzelce evleri Haberi

ihlas bizimevler güzelce evleri


İhlas Yapı, 270 milyon TL'ye mal olması beklenen Bizim Evler Güzelce projesine hazırlanıyor, İstanbul Büyükçekmece'ye bağlı Güzelce Mahallesi'nde planlanan Bizim Evler Güzelce projesinde 980 daire ve 35 dükkan olacak.92 bin 293 metrekare arsa alanında yükselecek olan Bizim Evler Güzelce projesinin toplam inşaat alanı 249 bin 787 metrekare olarak belirlendi. Bizim Evler Güzelce projesinde 50 bin metrekare açık/kapalı otopark, çocuk oyun parkları, spor sahaları, yüzme havuzu, fitness, sauna, kafeterya gibi sosyal donatılar olacak.


Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme A.Ş.'ye ait arsa üzerinde inşa edilecek olan Bizim Evler Güzelce projesi hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirilecek.Bizim Evler Güzelce projesi 9 konut bloğu ve 1 ticaret bloğu olarak tasarlandı. Bizim Evler Güzelce projesinde konut blokları 16 ve 30 katlı olarak planlandı. Güzelce...