İhlas Bizim Evler Güzelce projesi başlıyor!

İhlas Bizim Evler Güzelce projesi başlıyor!


Firma: İhlas Holding

Proje: Bizim Evler Güzelce


İhlas Yapı, Bizim Evler Güzelce adıyla satışa çıkaracağı projede 980 konut ve 35 dükkan inşa edecek. Büyükçekmece'de yükselecek olan Bizim Evler Güzelce projesinin 2018 ortasında tamamlanması planlanıyor...İhlas Yapı, 270 milyon TL'ye mal olması beklenen  Bizim Evler Güzelce  projesine hazırlanıyor, İstanbul Büyükçekmece'ye bağlı Güzelce Mahallesi'nde planlanan Bizim Evler Güzelce projesinde 980 daire ve 35 dükkan olacak.


İhlas Bizim Evler Güzelce projesi başlıyor!


92 bin 293 metrekare arsa alanında yükselecek olan Bizim Evler Güzelce projesinin toplam inşaat alanı 249 bin 787 metrekare olarak belirlendi. Bizim Evler Güzelce projesinde 50 bin metrekare açık/kapalı otopark, çocuk oyun parkları, spor sahaları, yüzme havuzu, fitness, sauna, kafeterya gibi sosyal donatılar olacak.


Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme A.Ş.'ye ait arsa üzerinde inşa edilecek olan Bizim Evler Güzelce projesi hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirilecek.


İhlas Bizim Evler Güzelce projesi başlıyor!


Bizim Evler Güzelce projesi 9 konut bloğu ve 1 ticaret bloğu olarak tasarlandı. Bizim Evler Güzelce projesinde konut blokları 16 ve 30 katlı olarak planlandı. Güzelce Marina'ya yakın konumda yer alan Bizim Evler Güzelce projesi, Güzelkent Hukukçular Sitesi ile Jandarma Kampı'nın arasında kalıyor.


İhlas Bizim Evler Güzelce projesi başlıyor!


Yaklaşık 180 bin metrekare konut alanının yer aldığı Bizim Evler Güzelce projesinde 370 adet 2+1, 270 adet 3+1, 340 adet 4+1 daire tipi olacak. Projenin 2018 yılı ortasında tamamlanması hedefleniyor.
Tel: (0212) 454 45 50

Web: www.ihlasyapi.com.tr

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor