05 / 02 / 2023

İhlas İnşaat'ın üç projesinde teslimler başlıyor!

İhlas İnşaat'ın üç projesinde teslimler başlıyor!

İhlas İnşaat Grubu, Büyükçekmece’de "Bizim Evler Güzelce", Beylikdüzü’nde "Marmara Evleri 4" ve Ispartakule’de "Bizim Evler 8" projelerinde daire teslimlerine bu yaz başlıyor.İnşaat sektöründe 30 yılı geride bırakan 20 binden fazla aileyi ev sahibi yapan İhlas İnşaat 2021 için teslimlerine bu yaz başlıyor. Devam eden projeler kapsamında Büyükçekmece’de "Bizim Evler Güzelce", Beylikdüzü’nde "Marmara Evleri 4" ve Ispartakule’de "Bizim Evler 8" projelerinde 30 Haziran 2021'den itibaren daire teslimlerine başlanacak. İhlas İnşaat Grubu, her üç projedeki son daireler için önemli bir kampanyayı da hayata geçirdi.

AYRICALIKLI PROJELER  

"Bizim Evler 8" ile Ispartakule’deki sekizinci projesini bitiren İhlas İnşaat Grubu; Türkiye'de aynı lokasyonda bu kadar projeyi hayata geçiren tek şirket ve marka olarak ön plana çıkıyor. "Marmara Evleri 4"ün bulunduğu Beylikdüzü’nde de İhlas İnşaat Grubu, daha önce 5 bini aşkın teslimata ve üç projeye imza attı. İhlas İnşaat Grubu'nun önceki projelerinden daire alanlar her anlamda kazanç sağladı. Şirket, birinci sınıf inşaat kalitesinin yanı sıra huzurlu, nezih ve ayrıcalıklı aile hayatı konseptine de önem veriyor. Projelerinde 1+0 veya 1+1 daireler yer almıyor. İnşa ettiği sitelerde, kalıcı ve iyi komşuluk ilişkileri tesis ediliyor. Bu sebeplerden dolayı Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı konut projelerine talep her zaman çok yüksek oluyor. 

KALİTELİ KONUTLAR 

İhlas İnşaat Grubu; her üç sitede de teslimat öncesi son hazırlıklarına devam ediyor. Dairelerde trend olan, en kaliteli ürünler kullanılıyor. Mutfakta ankastre setler, salonlarda ‘inverter’li klimalar, mutfak ve banyolarda birinci sınıf mobilya ve armatürler, üst düzey kaliteyi, konforu ve ayrıcalığı yaşatacak tarzda tasarlandı. Dairelerde geniş ve kullanışlı balkonlar mevcut. Çamaşır ve kurutma makinesi için de ayrı bölümler bulunuyor. Her daire için özel tahsisli, kapalı otoparklar da var. Ayrıca ikinci araçlar ve misafir araçlar da düşünüldü. 24 saat tam beslemeli jeneratör desteği ile site sakinleri muhtemel kesintilerden de etkilenmeyecek.

SOSYAL DONATILAR   


Projelerde tıpkı bir tatil köyü gibi sosyal donatı alanları da sunuluyor. Geniş peyzajların yer aldığı projelerde; kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlara özel fitness salonu, hamam, sauna, çocuk oyun parkı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit ve taziye evi bulunuyor.

İhlas İnşaat ın üç projesinde teslimler başlıyor!

CADDE MAĞAZALARI 

Bizim Evler 8, Marmara Evleri 4 ve Bizim Evler Güzelce projeleri; işlek lokasyon ve geniş bulvarlar üzerinde konumlanıyor. Bu avantajdan yararlanarak, üç projede de yol boyu cadde mağazaları konsepti hayata geçiriliyor. Böylece site sakinleri, evlerinin yanı başında alışveriş keyfi yaşayacaklar. Dükkânların büyük çoğunluğu bodrum, zemin ve asma kattan oluşuyor. Mağazalara gelecek olan müşteriler için geniş otopark imkânları da yer alıyor. 

SON DAİRELER SATIŞTA 

İhlas İnşaat Grubu, üç projede de son daireler için farklı ve avantajlı alım fırsatı sunuyor. Bu fırsatlar dahilinde Şubat ayında "Erken Bahar Kampanyası" başlatıldı. Buna göre konut alıcılarına üç farklı ödeme imkânı sunuluyor. Kredi kullanarak veya nakit alımlarda, liste fiyatları üzerinden yüzde 20 indirim yapılacak ve 120 aya kadar vade imkânı sunulacak.

Yüzde 20 peşinat, kalan kısmı da firma bünyesinde senetle 24 ay vadede satışa sunulacak. Yarısı nakit, yarısı teslimatta 120 ay vadeli kredi ile ödenecek şekilde farklı bir seçenek de bulunacak. 

 İhlas İnşaat ın üç projesinde teslimler başlıyor!

BÜYÜKÇEKMECE'DE BİZİM EVLER GÜZELCE 

Büyükçekmece'nin en büyük projesi olarak öne çıkan Bizim Evler Güzelce; Marmara Denizi manzaralı, sahile ve marinaya yürüme mesafesinde, az katlı yapılaşması ile ön plana çıkıyır. 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşan proje; E-5 cepheli cadde dükkânlarıyla bölgenin de ihtiyaçlarına cevap verecek tarzda inşa edildi. 60 bin metrekarelik peyzaja sahip projede kapalı yüzme havuzu, bisiklet yolu, koşu parkuru, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları da yer alıyor. 

BEYLİKDÜZÜ'NDE MARMARA EVLERİ 4 

İhlas İnşaat Grubu, "Marmara Evleri 4" projesini Beylikdüzü’nün en nezih lokasyonunda, E-5 Kara Yolu ile Marmara Denizi arasında yükseliyor. 44 dükkân ve 640 konutun bulunduğu Marmara Evleri 4’de; daire büyüklükleri 126 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Ulaşım açısından avantajlı konumda yer alan Marmara Evleri 4, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı olan E-5 Kara Yolu, TEM Otoyolu, eğitim kurumları, sahil, marina ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

ISPARTAKULE'DE BİZİM EVLER 8 

Daha önce 7 etabın inşa edildiği Ispartakule bölgesinde bulunan Bizim Evler 8 projesi; kaliteli işçilik, birinci sınıf malzeme ve ileri teknoloji kullanılarak bitiriliyor. İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret AŞ tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 8’de; iki blokta 236 daire ile 29 cadde mağazaları ve sosyal tesisler mevcut.
 

İhlas Yapı projelerinde 0.64 faizle konut sahibi olma fırsatı!
Geri Dön