il özel idaresinden malatyada satılık gayrimenkul

il özel idaresinden malatyada satılık gayrimenkul

Malatya İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığından: Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, Malatya Merkez Hüseyinbey Mahallesi 'nde bulunan gayrimenkul 15 Ağustos 2013 tarihinde satışa çıkacak....

Yeşil Vadi Projesi Kırıkkale İl Özel İdaresi’ne devredilecek!

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankara-Kırıkkale karayolu üzerinde bulunan Yeşil Vadi Projesi, Kırıkkale İl Özel İdaresi’ne devredilecek.

Çanakkale İl Özel İdaresinden 4.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çanakkale İl Özel İdaresi Çanakkale Merkez, Barbaros Mahallesi, Atatürk Caddesi No: 215 de bulunan taşınmazı açık artırma usulü ile satışa çıkarılıyor...

Kapatılan il özel idarelerine ait malların devri TBMM'de!

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve 21 Milletvekili, kapatılan il özel idarelerine ait malların devri ile ilgili Meclis Araştırması açılmasına ilişkin önergesi verdi..

İl özel idareleri tarafından spor tesisleri TBMM gündeminde!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, il özel idareleri tarafından spor tesisi yapılan köylere ilişkin soru önergesi hazırladı..

Sivas İl Özel İdaresi, asfalt çalışmalarına devam ediyor!

İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, il genelinde köy yollarında asfalt ve bakım-onarım çalışmalarını sürdüren İl Özel İdaresi, merkeze bağlı İncesu, Damlacık ve Durdulu grup köy yolunu asfalta kavuşturdu.

'Kentsel dönüşüm devlet değil, özel sektör eliyle gerçekleştirilmeli'

Bursa’da düzenlenen zirveye katılarak Osmangazi’de yürütülen Kentsel Dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Mustafa Dündar, “Türkiye’de kentsel dönüşüm devlet değil, özel sektör eliyle gerçekleştirilmeli” dedi.

Asansörlerin kontrollerini belediye ve il özel idaresi yapacak!

Asansörlerin, yıllık periyodik kontrollerinden belediye ve il özel idareleri sorumlu olacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yapılan düzenlemeyle, asansörlerin kontrolleri belediye ve il özel idarelerinin yasal görevleri arasına eklendi.

Muş İl Özel İdaresi'nden 8.2 milyon TL'ye satılık fabrika!

Muş İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığı tarafından; Muş 'un Merkez ilçesinde bulunan fabrika satışa çıktı. Taşınmazın ihalesi, kapalı teklif usulüyle yapılacaktır.

Belediyeler ve il özel idarelerinin genel bütçe vergi gelirleri kesintileri!

Belediyeler ve il özel idarelerinin genel bütçe vergi gelirleri kesintileri ile ilgili karar, 3 Ekim 2014 tarihinde 29138 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte Belediyeler ve il özel idarelerinin genel bütçesi..

Yozgat'ta il özel idaresinden 10.7 milyon TL'ye satılık iş hanı!

Yozgat İl Özel İdaresi; Yozgat Merkez'de yer alan işhanını 13 Ekim 2014 tarihinde saat 10.30'da ihaleye çıkarıyor. İş hanının toplam bedeli 10 milyon 718 bin 394 TL...

Isparta eski İl Özel İdare binası turizm alanı olarak ilan edilecek!

Isparta İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü geçici olarak yeşil alan ilan edilen eski İl Özel İdare binasının ticari ya da turizm alanı olarak ilan edilmesi için Belediye Meclisi'ne itirazda bulundu.

Kastamonu İl Özel İdaresi Araç'taki muhtelif köy yollarını onaracak!

Kastamonu İl Özel İdaresi tarafından Araç ilçesinde yapılması planlanan muhtelif köy yolları ile sanat yapılarının yapımı için sözleşme imzaladı. Yüklenici firma yetkilisi Uğur Ekici, en zor ve en büyük işi yüklendiklerini ifade etti...

Tunceli İl Özel İdaresi inşaat yapım işi ihale edecek!

Tunceli İl Özel İdaresi Encümeni Tunceli merkezde inşaat yapım işi ihale edecek. İhale 16 Nisan 2014 tarihinde saat 10:00'da Tunceli il Özel İdaresi Encümen toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

il özel idaresinden malatyada satılık gayrimenkul Haberi

il özel idaresinden malatyada satılık gayrimenkul


Malatya Merkez Hüseyinbey Mahallesi 'nde bulunan gayrimenkulün muhammen bedeli 10 milyon 400 bin lira olarak belirlendi. İhale  15 Ağustos 2013 tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.İlanı detaylı görüntülemek için