İş Bankası dördüncü levent

İş Bankası dördüncü levent

1996 yılında İş Bankası 4. Levent'te biri 50, diğerleri 35 katlı 3 gökdelen yaptıracakmış. Genel müdürlüğü ve sosyal tesisleri içinde barındıracak kuleler 250 milyon dolara mal olacakmış.

İş Bankası'ndan işverene 'kira destek' kredisi!

İş Bankası, "El Birliği İle Devam Destek Paket"i kapsamında işverene kira destek kredisi sunuyor...

İş Bankası'nın tarihi binası resim müzesi olacak!

Türkiye İş Bankası'nın resim koleksiyonuna ev sahipliği yapmak için tahsis edilen Beyoğlu'ndaki tarihi binanın restorasyonu için hazırlıklar tamamlandı.

İş Bankası kampanyalı konut kredisi faizleri ne kadar? 

İş Bankası kampanyalı konut kredisi ürünü dahilinde sıfır ikinci el ve lojman ayrımı yapmadan tüm konutlara aylık yüzde 0.95 faizle kredi sağlıyor. 

İş Bankası konut kredisi erteleme şartları!

İş Bankası müşterilerine ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ve kredi kartı taksitlerini 3 ay vadeyle erteliyor. Pek bankanın kredi erteleme şartları ve faizi ne kadar?

İş Bankası konut kredisi faizleri ne kadar?

İş Bankası kampanyalı konut kredisi için piyasadaki en uygun faiz oranlarından birini sunuyor. Banka ayrıca kamu lojmanları içinde düşük faizle kredi imkanı sağlıyor.

İş Bankası Grubu'ndan kamu hastanelerine 10 milyon lira kaynak!

Türkiye İş Bankası Grubu, koronavirüs salgını ile mücadeleye destek vermek için 10 milyon TL'lik kaynak ayrılmasına karar verdi.

İş Bankası Grubu'ndan kamu hastanelerine 10 milyon lira kaynak!

Türkiye İş Bankası Grubu, koronavirüs salgını ile mücadeleye destek vermek amacıyla Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki hastanelerin ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılmak üzere 10 milyon liralık kaynak ayıracak.

İş Bankası da kredi ödemeleri 3 aya kadar erteledi!

Kamu bankalarının ardından Türkiye İş Bankası da coronavirüs salgını nedeniyle ekonomik destek paketi devreye aldı. Banka kredi taksitleri üç aya kadar ertelediğini açıkladı.

İş Bankası'nın İş GYO sermayesindeki payları yüzde 50,46 oldu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,18-1,23 TL fiyat aralığından 900.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi gerçekleşti. İş Bankası'nın İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki payları yüzde 50,46 oldu. 

İş Bankası müşteri destek paketini açıkladı!

İş Bankası, müşterilerinin virüs salgını sürecini mali açıdan en az hasarla atlatabilmesi amacıyla hazırladığı destek paketini açıkladı.

İş Bankası’ndan cazip konut kredisi faizleri!

İş Bankası birçok farklı ihtiyaca yönelik farklı konut kredisi seçenekleri sunuyor. Banka lojman alımından sıfır ya da ikinci el ayırt etmeksizin tüm konutlara kadar cazip faiz oranları sunuyor.

İş Bankası lojman konut kredisi kampanyası!

İş Bankası kamu lojmanlarının satışında konut kredisi taleplerini 10 yıl vadeye dek aylık yüzde 0.95 faiz oranı ile karşılıyor...

İş Bankası'ndan ekonomiye 382,2 milyar TL destek!

Türkiye İş Bankası ekonomiye 382,2 TL’lik destek verdi. İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

İş Bankası dördüncü levent

İş Bankası dördüncü levent İş Bankası dördüncü leventİş'in üçüz gökdelenleri


İş Bankası İstanbul Levent'te biri 50, diğerleri 35 katlı 3 gökdelen yaptırıyor. Uluslararası ihale Mayıs'ta açılacak.


İş Bankası, İstanbul Dördüncü Levent'te biri 50, diğerleri 35'er katlı 3 gökdelen yaptırıyor. Gökdelenler için Mayıs ya da Haziran ayında uluslararası ihale açılacak. Böylece İş Bankası, Sabancı'nın ikizlerinden daha yüksek gökdelenlere sahip olacak.

Yaklaşık 250 milyon dolara mal olması beklenen gökdelenler, genel müdürlük ve sosyal tesisleri bünyesinde barındıracak. Alışveriş merkezleri ve kapalı otoparkların da bulunacağı gökdelenlerin yapımı için Türk firmaları ile konsorsiyum oluşturan çok sayıda yabancı firma başvurdu. Firmalar önseçim müracaatlarını yaptı. 

İş Bankası gökdelenlerini Türk şirketlerin liderliğinde yapmak isteyen yabancı firmalar şöyle:

Otak...