İş Kuleleri Kule 3 kiralık ofis

İş Kuleleri Kule 3 kiralık ofis

İş GYO, İş Kuleleri Kule-3'te yer alan bin 33 metrekarelik ofis alanını Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'ye 5 yıl süre ile kiraya verdi. 

Anadolu Hayat Emeklilik, İş Kuleleri Kule-3'ten 5 yıllığına ofis kiraladı!

İş GYO, İş Kuleleri Kule-3'te yer alan bin 33 metrekarelik ofis alanını Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'ye 5 yıl süre ile kiraya verdi. 

İş GYO kira sözleşmelerini 1 yıllığına uzattı!

İş GYO tarafından İş Kuleleri, Kule 2'de kiracı olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş.'nin kira sözleşmelerinin ekspertiz kira değerleri dikkate alınarak bir yıl süreyle uzatılmasına karar verildi.  

İş Kuleleri Kule 2'deki ofis alanı İş Bankası'na kiralandı!

İş GYO projelerinden İş Kuleleri Kule 2'de bulunan yaklaşık 596 metrekarelik ofis alanı, T. İş Bankası A.Ş.'ye kiralandı. 

İş Kuleleri Kule 2'de kiracı olan Anadolu Hayat Emeklilik ile ek protokol imzalandı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İş Kuleleri, Kule 2, 17. katta yer alan bin 33 metrekarelik alanda kiracı olan Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile kira sözleşmesine ilişkin ek protokol imzaladı...

İş Kuleleri 2 ve 3'teki 3 bin metrekarelik ofis alanı İş Bankası'na kiralandı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İş Kuleleri Kule 2'de toplam 2  bin 29 metrekarelik ofis alanı ile Kule 3'te 996 metrekarelik ofis alanı T. İş Bankası A.Ş.'ye kiraladı...

İş GYO İş Kuleleri-Kule 2'de kira sözleşmelerine ilişkin ek protokol imzaladı!

İş Kuleleri, Kule 2, 2. katta yer alan; 127 metrekarelik alanda kiracı olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. ve 292 metrekarelik alanda kiracı olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile kira sözleşmelerine ilişkin ek protokol imzalandı...

İş Kuleleri Kule 3'ün üzerine 444 milyon TL'lik ipotek konuldu!

İş GYO, Kuleleri Kule 3'ün üzerine ilgili İş Bankası'nın lehine 444 milyon TL tutarında ipotek tesis edilmesine karar verdi.

İş Kuleleri Kule 2'deki 1.008 metrekarelik ofis İş Bankası'na kiralandı!

İş Kuleleri Kule 2'de bulunan yaklaşık 1.008 metrekarelik ofis alanı, T. İş Bankası A.Ş.'ye kiralandı...

İş Yatırım Menkul Değerler, İş Kuleleri Kule 2'den ofis kiraladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin İş Kuleleri Kule 2'den 659,2 metrekarelik ofis alanı kiraladığını duyurdu.

İş GYO Kule 3 kiralamasında son durum!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın portföyünde yer alan İş Kuleleri Kule 3'ün kiralama çalışmaları devam ediyor...

İş Kuleleri Kule 3 kiralaması son durum 2018!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İş Kuleleri Kule 3'ün muhtelif kiracılara kiralama çalışmaları devam ediyor..

İş Kuleleri Kule 3 kiralaması ne durumda?

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İş Kuleleri Kule 3'ün muhtelif kiracılara kiralanmasına ilişkin çalışmalara devam ediyor. 

İş Kuleleri Kule 3'ün kiralamasında son durum!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İş Kuleleri Kule 3'ün muhtelif kiracılara kiralanmasına ilişkin açıklama yaptı...

İş Kuleleri Kule 3 kiralık ofis Haberi

İş Kuleleri Kule 3 kiralık ofis

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kiralama işlemleri hakkında açıklama yaptı. 

İş GYO, İş Kuleleri Kule-3'te yer alan bin 33 metrekarelik ofis alanının Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'ye 5 yıl süre ile kiralanmasına ve Ege Perla B Kule, ofis alanında kiracı olan İş Faktoring A.Ş.'nin kira süresinin 1 yıl uzatılmasına karar verdi. Kiralama işlemleri ekspertiz kira bedeli dikkate alınarak gerçekleştirildi. 

İş GYO'nun KAP açıklaması:
İş Kuleleri Kule-3'te yer alan 1.033 m2'lik ofis alanının Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.'ye 5 yıl süre ile kiralanmasına ve Ege Perla B Kule, ofis alanında kiracı olan İş Faktoring A.Ş.'nin kira süresinin 1 yıl uzatılmasına karar verilmiş olup kiralama işlemleri ekspertiz kira bedeli dikkate alınarak...