İsmail Sarı kentsel dönüşüm projeleri

İsmail Sarı kentsel dönüşüm projeleri

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, ilçenin sorunlarına yönelik projelerini açıklamaya devam ediyor. Bayraklı için yapılacak projeleri vatandaşa anlattığımda hepsinin gözlerindeki ışığı, heyecanı görebiliyorum dedi...

Aliağa Belediyesi, Sarı Konutları kentsel dönüşümle yenileyecek!

İzmir Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kentte bulunan Sarı Konutları'nın kentsel dönüşümle yenileneceği dile getirdi. Çalışmaların 18 ayda tamamlanması bekleniyor. 

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kura çekimi yapıldı!

Gaziosmanpaşa'da inşaatı tamamlanan 796 konutluk Sarıgöl Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahipleri noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi. 

Gaziosmanpaşa Sarıgöl kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi!

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi 12B 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi, kura çekiminden sonra kısa sürede hak sahiplerine teslim edilecek.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl 1.Etap Kentsel Dönüşüm Projesi ne zaman teslim edilecek?

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’nde 796 konut, 13 dükkân, 1.039 araç kapasiteli kapalı otopark ve yeşil alanlardan meydana gelen kentsel dönüşüm projesi, 2020 yılının ikinci yarısında hak sahiplerine teslim edilecek.

Vipsar Yapı Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vipsar Yapı Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 TL sermaye bedeli ile İsmail Sarı ve Remezan Kılıç ortaklığında kuruldu.

Sarıyer Derbent'te kentsel dönüşüm hazırlığı!

1.600 adet gecekondunun bulunduğu Sarıyer Derbent'te kentsel dönüşüm hazırlığı başladı.

Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları 2019'da teslim edilecek!

Mahalle Buluşmaları kapsamında Sarıgöl Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları'nın 2019'da teslim edileceğini söyledi.

Sarıyer Armutlu kentsel dönüşüm imar planı askıda!

Sarıyer Armutlu'da riskli alan ilan edilen 140,62 hektarlık alanın imar planı değişikliği askıya çıkarıldı....

Bursa Yiğitler'de kentsel dönüşüm hızla sürüyor!

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yiğitler Mahallesi sakinlerine bölgede yürütülecek kentsel dönüşüm çalışmalarından bahsetti. Edebali, kentsel dönüşümün bölgeye çok büyük artı değer katacağını ifade etti.

Sarıyer Tarabya kentsel dönüşüm imar planı askıda!

İstanbul Sarıyer İlçesi Tarabya Mahallesi'nde belirlenen riskli yapılara ilişkin imar planı değişikliği 17 Ağustos'ta askıdan indirilecek...

İsmail Hakkı Edebali kentsel dönüşüm hakkında bilgi verdi!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Mevlana-Ulus mahalle sakinlerine kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İsmail Kimyeci'den kentsel dönüşüm bilgilendirmesi!

Hatay'ın merkez Antakya İlçe Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında vatandaşlara açıklamalarda bulundu. Kimyeci, vatandaşların evlerini ziyaret etti.

Antakya'da kentsel dönüşüm için imzalar atılıyor!

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahibi Yeşiloğlu ailesi, Hatice Kertuş, Ali Akdağ, M. Celal Yıldız, Abdurrahman Albayrak ve Sabahattin Doğru ile kentsel dönüşüm projesi için ıslak imzalı sözleşme imzaladı.

İsmail Sarı kentsel dönüşüm projeleri Haberi

İsmail Sarı kentsel dönüşüm projeleri

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, ilçenin sorunlarına yönelik projelerini açıklamaya devam ediyor. Kentsel dönüşüm meselesinde vatandaşların akıllarında soru işareti bırakmadan tatmin edici hamleler yapılacağını söyleyen Sarı, "Bayraklı için yapılacak projeleri vatandaşa anlattığımda hepsinin gözlerindeki ışığı, heyecanı görebiliyorum. 


İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım öncülüğünde yapılan araştırmalar ve planlanan projeler sayesinde çarpık kentleşmeye dur diyecek Bayraklı'ya nefes aldıracağız. 


Kimi çocuğunu, kimi torununu kimi kendi geleceğini düşünerek uzun vadeli projeleri benimsedi. Özellikle kentsel dönüşüm konusunda her gittiğimiz yerde anlattık. Başkaları gibi yuvarlamadan açık ve net konuştuk. Kimin hakkı ne ise onu alacak. 3 dairesi varsa 3, 2 dairesi varsa 2 kat ev sahibi olacaktır" diye konuştu. Habertürk...