İsmet Arslan kimdir

İsmet Arslan kimdir

Denizli'nin Sesi Horoz Gazetesi'nin köşe yazarı İsmet Arslan bugünkü köşe yazısında Türkiye'deki kentsel dönüşümü ve konut sektörünü anlattı. Arslan, kentsel dönüşümün ada bazında yapılması gerektiğini belirtti.

Gökhan Arslan kimdir?

Gökhan Arslan, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Gökhan Arslan kimdir? Gökhan Arslan bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Ahmet Arslan kimdir?

AKP’nin Genel Başkanlığına seçilen Binali Yıldırım'ın yeni hükümet kabinesinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olan Ahmet Arslan kimdir?

Kentsel dönüşümü parsel bazında yapmak büyük yanlış!

Denizli'nin Sesi Horoz Gazetesi'nin köşe yazarı İsmet Arslan bugünkü köşe yazısında Türkiye'deki kentsel dönüşümü ve konut sektörünü anlattı. Arslan, kentsel dönüşümün ada bazında yapılması gerektiğini belirtti.

Dicle Begüm Arslan kimdir?

Mimar Dicle Begüm Arslan kimdir? Dicle Begüm Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mimar Dicle Begüm Arslan, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Dicle Begüm Arslan..

Ömer Kamil Arslan kimdir?

Mimar Ömer Kamil Arslan kimdir? Mimar Ömer Kamil Arslan, bugüne kadar hangi işlere imza attı? Ömer Kamil Arslan, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Ömer Kamil Arslan..

Gülay Yedekçi Arslan kimdir?

Mimar Gülay Yedekçi Arslan, CHP İstanbul Milletvekili Adayı oldu. Peki, Gülay Yedekçi Arslan kimdir? Gülay Yedekçi Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Gülay Yedekçi Arslan...

Berna Araz Arslan kimdir?

Mimar Berna Araz Arslan kimdir? Berna Araz Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Berna Araz Arslan, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Berna Araz Arslan...

Cengiz Arslan kimdir?

Denizli Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan kimdir? Cengiz Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Cengiz Arslan, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Cengiz Arslan..

İsmet Yanık kimdir?

Ordu Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık kimdir? İsmet Yanık, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İsmet Yanık, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte İsmet Yanık..

Yılmaz Arslan kimdir?

Batman Valisi Yılmaz Arslan, 23 Mayıs 2014 tarihinde 29008 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ile merkeze alınan isimler arasında yer alıyor. Peki, Yılmaz Arslan kimdir? İşte Yılmaz Arslan'ın biyografisi...

İsmet Or kimdir?

İsmet Or, bugün Turgay Ciner'in, sahibi olduğu UCZ Mağazacılık'ın çoğunluk hissesini sattığı isimler arasında yer alıyor. Peki İsmet Or kimdir? İşte İsmet Or 'un biyografisi...

Kazım Arslan kimdir?

2014 yerel seçimlerinde AK Parti Yozgat Belediye Başkan adayı olan Kazım Arslan kimdir? Kazım Arslan bugüne kadar hangi görevlerde bulundu? İşte AK Parti Yozgat Belediye Başkan adayı Kazım Arslan...

Hasan Arslan kimdir?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 3 Aralık 2013 tarihli grup toplantısında belediye başkan adaylarını açıkladı. Açıklanan listeye göre Ak Partinin Ağrı Belediye Başkan Adayı olan Hasan Arslan kimdir?

İsmet Arslan kimdir

İsmet Arslan kimdir İsmet Arslan kimdir

Ülkemizde son yıllarda ilgili ve yetkili kişiler tarafından verilen bilgilere göre ülkemizde (6.5) milyon konutun yenileneceği ile ilgili çeşitli bilgiler kamuoyuna değişik gazete sütunlarında sunulmuş olup, bu konuda nasıl bir yol izlenip izlenmeyeceği değişik tartışmalara neden olmuştur. Ülkemizde köyden kente göç olaylarının (1950-1960) yıllardan bu yana devam ede geldiğini biliyoruz. Ülkemizde bütün bu gelişmeler, büyük şehirlerimizin önemli bir sorunu hale gelmiştir. Kırsaldan kentlere göç akımının şehirlerimizin konut, sosyal yaşam, kent kültürü üzerinde büyük sorunlara neden olduğunu, bu sorunlar 50 yıldan beri sonuçsuz, sağlıksız, güvensiz ve niteliksiz yapılaşmayla birlikte, yaşam kalitesi düşük kent modelleri ortaya çıkmıştır. Ülkemiz sürekli göç alan bir ülkedir. Şehirlerimiz de kentsel yaşam kalitesi göçle beraber gelir. Öncelikle kırsaldan gelen vatandaşlar şehre ve kente adapta olmak için...