27 / 03 / 2023

İsmetpaşa Stadı son durum

İsmetpaşa Stadı son durum

İzmit'in önemli sembollerinden İsmetpaşa Stadı satıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, İzmit'in Alikahya bölgesinde yapılacak 33 bin kişilik modern stadyumun maliyeti karşılığında İsmetpaşa Stadı'nı TOKİ'ye verdi.

İsmetpaşa Stadı’nın satışında imzalar atıldı!

Yapılacak 33 bin kişilik modern stadyumun maliyeti karşılığında TOKİ’ye, TOKİ’nin de Emlak konut GYO’ya devrettiği İzmit İsmetpaşa Stadının arazisinin devri ile ilgili resmi protokol 20 Ağustos günü Ankara’da imzalandı.

İş Bankası kartı olanlar acilen baksın! Yeni bir kampanya açıklandı! Son iki gün, hemen buraya bakın!

İş Bankası'ndan son dakika açıklaması resmen geldi. İş Bankası Maximum kartı olanlar şimdi buraya bakmalı! Banka, yeni bir kampanya duyurusu gerçekleştirdi. 28 Şubat 2023'e kadar vaktiniz var!..İşte ayrıntılar...

Gram altının 1.200 TL olacağı tarihi duyanlar resmen buz kesti! Hemen peş peşe açıklanan son dakika bu tarihine bakın!

Gram altının 1.200 TL olacağı tarihi duyanlar resmen buz kesti... Hemen peş peşe açıklanan son dakika bu tarihine bakın...

Mitsubishi Space Star'a flaş son dakika zammı! 17 Şubat 2023 fiyat listesi...

Mitsubishi`nin mini hatchback modeli Space Star`a son dakika zammı geldi! Peki, Mitsubishi Space Star'ın fiyatı ne kadar? Mitsubishi Space Star kaç TL? 17 Şubat 2023 Space Star fiyat listesi...

Gram altın yarın tam bu kadar olacak! Altının piri İslam Memiş önceden açıkladı! Son şans! Bunu yapan köşeyi dönecek

Altın almak isteyen vatandaşları uyaran Altının piri İslam Memiş gram altının yarın ne kadar olacağını açıkladı. Son şans! Bunu yapan köşeyi dönecek!

EYT'liler hemen bu rakamlara bakın! 2023'te emekli olacakların maaşları peş peşe açıklandı! Son dakika! 

EYT'de kimin ne kadar emekli maaşı alacağı artık netleşti. EYT'liler hemen bu rakamlara bakın! 2023'te emekli olacakların maaşları peş peşe açıklandı! Son dakika! 

''Gümüşte yüksek seviyeler görülebilir'' diyen İslam Memiş yeni rekoru açıkladı! Son dakika gümüş fiyatları

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, ''Gümüşte yüksek seviyeler görülebilir'' diyerek yenği rekoru açıkladı. Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Son dakika gümüş fiyatları...

Doların pik seviyesi resmen açıklandı! Dolar Kahini Selçuk Geçer son noktayı koydu! Hemen koşun bakın!

Döviz kurlarında dalgalanmalar devam ederken vatandaşlar doların ne olacağını merak ediyor. Dolar Kahini Selçuk Geçer, doların pik seviyesini açıklayarak son noktayı koydu. Hemen koşun bakın!

Dolar Kahini Selçuk Geçer doların 40 TL olacağı net tarihi açıkladı! Son noktayı koydu! Doları olanlar herkes toplansın

Ünlü Ekonomist Selçuk Geçeri dolar ile ilgili son dakika yorumlar yapmaya devam ediyor. Dolar kurunun ne olacağını merak eden vatandaşlar için dolar 40 TL olacak diyen Geçer, net tarihi açıkladı.

İstanbul’da ekim ayı enflasyonu açıklandı! Son 27 yılın zirvesinde…

İstanbul’da tüketici enflasyonu ekim ayında bir önceki aya göre yüzde 3.96 oranında arttı. Buna göre İstanbul’un enflasyonu son 27 yılın zirvesine çıkmış oldu. Açıklama İstanbul Ticaret Odası’ndan (İTO) geldi.

Dolar o tarihte 10 TL olacak! Ünlü ekonomistten beyin yakan açıklama! Son dakika bombası! Bakmayan çok pişman olacak

Son dakika dolar kuru 18,67 TL seviyesinden işlem görüyor. 19 TL sınırına doğru giden dolar için beyin yakan '' 10 TL'' açıklaması Ekonomist Engin Avcı'dan geldi. 

Emeklilere ilaç gibi ödeme yapılacak! Garanti, İş, Yapı Kredi peş peşe açıkladı! Son başvuru...

Bankaların başlattığı promosyon kampanyaları bu ayda son sürat devam ediyor. Bazı bankalar promosyon kampanyalarını ağustos ve eylül ayında sonlandırırken bazıları ise ekim ayının sonuna kadar uzatma kararı aldı. Peki, ekim ayında hangi bankaların promosyon kampanyası devam ediyor?

Euro resmen eriyor! Avrupa Merkez Bankası açıkladı! Son dakika euro kuru

Avrupa Merkez Bankası (AMB) Başkanı Christine Lagarde faiz artışlarının önümüzdeki toplantılarda da da devam edeceğini açıkladı. Euro dolar karşısında resmen erirken son dakika euro kuru merak ediliyor. İşte euro kurunda son dakika gelişmesi 28 Eylül 2022...

Altın kahini İslam Memiş "Altın rekor kıracak" diyerek açıkladı: Son şans o tarihte, mutlaka alın

Altınlarla ilgili yaptığı tahminler nedeniyle artık altın kahini olarak adlandırılan İslam Memiş, altın fiyatlarında rekor patlamalar yaşanacağını ve ağustos ayında alım için son bir şans doğacağını ifade etti.

İsmetpaşa Stadı son durum Haberi

İsmetpaşa Stadı son durum


İzmit'in önemli sembollerinden İsmetpaşa Stadı satıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, İzmit'in Alikahya bölgesinde yapılacak 33 bin kişilik modern stadyumun maliyeti karşılığında İsmetpaşa Stadı'm TOKİ'ye verdi.  TOKİ  de stadı  Emlak  Konut'a devretti ve resmi protokol 20 Ağustos'ta Ankara'da imzalandı. İsmetpaşa Stadı ile yanındaki yüzme havuzu, dış statlardan oluşan toplam 86 bin 775 metrekarelik arazi, Emlak Konut GYO.ile yüklenici firma Komusoğlu İnşaat-Tokal İnşaat ortaklığı'arasında imzalanan protokolle devredildi. 


İzmit'te 1978'de açılan ve D-100 Karayolu'nun kenarında bulunan İzmit İsmetpaşa Stadı, o tarihte yerleşim alanı dışındaydı. Ancak Kocaeli'ndeki göç ve nüfus artışıyla birlikte çevresi konut ve işyerleriyle dolan İsmetpaşa Stadı, geçmişte Kocaelispor'un birçok maçına ev sahipliği...