ıspartakule evleri satılık

ıspartakule evleri satılık

İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek olan projede 152 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015 listesi dün saat 14.00 itibariyle açıklandı.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekimi sonuçları 2015!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteren projede toplam 152 adet dairenin satışa sunuldu. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekimi sonuçları 2015 bugün saat 14.00 itibariyle belirleniyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi sonuçları!

Toplam 152 adet dairenin satışa sunulduğu proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi sonuçları bugün saat 14.00 itibariyle belirleniyor.

Ispartakule Evleri kura çekilişi için son 3 gün!

Toplam 152 adet dairenin satışa çıkarıldığı proje İstanbul İl 'i Avrupa Yakası Avcılar İlçe' sinde inşa ediIiyor. Ispartakule Evleri kura çekilişi için son 3 gün...

Avcılar Ispartakule Evleri kura başvuru bedeli ne kadar?

Toplam 152 adet dairenin satışa çıkarıldığı projenin son başvuru tarihi 28 Eylül 2015 Pazartesi günü olarak belirlendi. Peki Avcılar Ispartakule Evleri kura başvuru bedeli ne kadar?

Emlak Konut Ispartakule Evleri Projesi nerede?

Fiyat listesi kapsamında 2+1 dairelerin 437 bin TL 'den başlangıç gösterdiği projede 152 adet daire satışa çıkarıldı. Peki Emlak Konut Ispartakule Evleri Projesi nerede?

Emlak Konut Ispartakule Evleri başvuru bedeli!

Toplam 152 adet dairenin satışa çıkarıldığı proje İstanbul İl'i Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde yükselecek. Emlak Konut Ispartakule Evleri başvuru bedeli 3 bin TL olarak belirlendi.

Avcılar Ispartakule Evleri ödeme planı!

Kura için son başvuru tarihinin en geç 28 Eylül 2015 olarak belirlendiği projede toplam 152 adet daire yer alıyor. Avcılar Ispartakule Evleri ödeme planı kapsamında 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Emlak Konut GYO 7 ayda 3.5 milyar TL'lik satış yaptı!

Temmuzda 575 milyon liralık satış hasılatı ile bu yılın ikinci en yüksek rakamına ulaşan Emlak Konut GYO ilk 7 ayda 3.5 milyar liralık satışa imza attı.

Emlak Konut Ispartakule Evleri yedek listesi!

Dün saat 12:00 'de gerçekleştirilen kura çekilişinin ardından projede konut çıkan listeler ve yedek listeler açıklandı. İşte Emlak Konut Ispartakule Evleri yedek listesi...

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi adres!

Daire fiyatlarının 248 bin TL'den başladığı projede 1.500 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi adres bilgilerine göre Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde gerçekleşiyor.

Avcılar Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık!

Daire satışlarının kurayla ve TÜFE’li satış yöntemiyle gerçekleşeceği projede 1.500 adet daire satışa çıkarılıyor. Avcılar Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Avcılar Ispartakule Evleri satış fiyatları!

Satışların kurayla ve TÜFE’li satış yöntemiyle gerçekleşeceği proje Emlak Konut GYO ve TOKİ tarafından hayata geçiriliyor. Avcılar Ispartakule Evleri satış fiyatları 248 bin TL'den başlıyor.

TOKİ Ispartakule Evleri kura çekilişi ne zaman?

Toplam 1.849 adet dairenin yer aldığı projede alt gruplar için peşinatlar 15 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki TOKİ Ispartakule Evleri kura çekilişi ne zaman?

Avcılar Ispartakule Evleri ödemeleri!

Kuralarının 12 Temmuz 2015 tarihinde çekileceği projede başvuru bedeli alt gelir grubu için 1.000 TL olarak belirlendi. Avcılar Ispartakule Evleri ödemeleri kapsamında 240 aya kadar vadelendiriliyor.

Avcılar Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık!

Daire satışlarının kurayla ve TÜFE’li satış yöntemiyle gerçekleşeceği projede 1.500 adet daire satışa çıkarılıyor. Avcılar Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Ispartakule Evleri Bahçeşehir satılık daire!

Ispartakule Evleri Bahçeşehir satılık daire fiyatları 248 bin TL'den başlıyor. Kura yöntemiyle satışa sunulan projede başvurular Türkiye Vakıflar Bankası A.Ş aracılığıyla kabul ediliyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık!

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen Ispartakule Evleri İstanbul Avcılar'da hayata geçiriliyor. Proje toplam 250 milyon TL yatırım bedeline sahip. Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık daire fiyatları 248 bin TL'den başlıyor.

TOKİ Ispartakule Evleri satılık!

Toplam 1.500 adet daire satışa çıkarıldığı projede başvuru bedeli alt gelir gruba 1.000 TL olarak belirlendi. TOKİ Ispartakule Evleri satılık tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişiyor.

Ispartakule Evleri satılık!

Başvuru bedelinin alt gruba 1.000 TL olarak belirlendiği proje toplam 1.849 adet daireden meydana geliyor. Ispartakule Evleri satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Avcılar Ispartakule Evleri satılık!

Başvuru bedelinin 1.000 TL'den başladığı projede 1.500 adet daire satışa sunuldu. Avcılar Ispartakule Evleri satılık daire tipleri 1+1'den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor.

Ispartakule Evleri Emlak Konut satılık daire!

İstanbul Avcılar'da yükselen projede kura çekilişi için başvurular 3 Temmuz'a kadar devam edecek. Ispartakule Evleri Emlak Konut satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Sultanbeyli Selçuklu Evleri satılık!

Yapı Yatırım projesi olarak yaşama geçirilen Sultanbeyli Selçuklu Evleri satılık daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Ulaşım olarak rahat lokasyonda yükselen projede yer alan dairelerin satış sürecine başlandı...

Essa Flora Evleri satılık!

3,5 katlı 5 bloktan meydana gelen Essa Flora Evleri satılık daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje, İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy bölgesinde inşa ediliyor...

Halkalı Theme İstanbul Evleri satılık!

İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı bölgesinde yükselen Halkalı Theme İstanbul Evleri satılık daire tipleri: 1+1 , 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi...

Unikonut Ispartakule Evleri görselleri!

İçerisinde toplam 361 adet konut bulunan Unikonut Ispartakule Evleri görselleri yayınlandı. İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir Ispartakule bölgesinde hayata geçirilen projede konut satışlarına devam ediliyor...

Toya Yapı Toya Vista Evleri satılık!

Konut teslimlerine 2014 yılı Ağustos ayında başlanacak olan Toya Yapı Toya Vista Evleri satılık daire tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi...

Triyanda Evleri satılık daire!

Triyanda Evleri satılık daire bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Egesel İnşaat imzasını taşıyan 391 konutluk Triyanda Evleri İzmir projesinin 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor...

ıspartakule evleri satılık

ıspartakule evleri satılık ıspartakule evleri satılık

Başvuru sürecinin 28 Eylül'de sona erdiği projede daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dizayn edildi. Proje ödeme planı kapsamında 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor.


Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015 listesi dün saat 14.00 itibariyle Zübeyde Hanım Öğretmen Evi'nde canlı yayında belirlendi. Toplam 152 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 2+1 daireler 437 bin TL'den başlıyor.


Ispartakule Evleri projesinde fiyat listesi;

2+1 daireler 437 bin TL ile 608 bin TL, 

3+1 daireler 482 bin TL ile 793 bin TL, 

4+1 daireler 614 bin TL ile 687 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. 


Ispartakule Evleri ödeme planı;

- 2+1 daireler için 60 bin TL peşinat, konut tesliminde 60 bin TL ara ödeme,

- 3+1 daireler için 70 bin TL peşinat, konut tesliminde 70 bin TL...