İstanbul Atık Yönetimi Türker Eroğlu kim

İstanbul Atık Yönetimi Türker Eroğlu kim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi Müdürü Türker Eroğlu, Şubat 2012’de geldiği bu görevden önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürü’ydü. Peki Türker Eroğlu kimdir? İşte cevabı…

Era Atık Yönetim İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Era Atık Yönetim İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir’de  50 bin TL sermaye bedeli ile Eren Bülbül, Ağacan Koç tarafından kuruldu.

Doruk Atık Yönetimi İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Doruk Atık Yönetimi İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Maltepe’de  50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Yağan tarafından kuruldu.

Diyalog Atık Yönetimi İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Diyalog Atık Yönetimi İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Saim Ocak tarafından kuruldu.

Ec X Çevre Ve Atık Yönetimi İnşaat Müteahhitlik Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Ec X Çevre Ve Atık Yönetimi İnşaat Müteahhitlik Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Ec X Çevre Ve Atık Yönetimi İnşaat Müteahhitlik Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Sultangazi'de yapıldı.

Emg Çevre Entegre Atık Yönetimi Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emg Çevre Entegre Atık Yönetimi Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Osman Köktaş tarafından kuruldu.

İstanbul Prestij Konut Yönetimi Mimarlık Mühendislik İthalat Ve İhracat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Prestij Konut Yönetimi Mimarlık Mühendislik İthalat Ve İhracat Sanayi Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Selay Şapçı tarafından kuruldu.

7c Basalıa Tr Atık Yönetimi Kimya Maden Ve Enerji Üretim Anonim Şirketi kuruldu!

7c Basalıa Tr Atık Yönetimi Kimya Maden Ve Enerji Üretim Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Başal ve Necdet Ergün ortaklığında kuruldu.

Entosektör Organik Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Entosektör Organik Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Fouad Jamıl ve Pıerre Robert  Roger Romaın ortaklığında kuruldu. 

Akıllı konutlar için 'yapı yönetimi' kurulacak!

Akıllı Şehirler Eylem Planı kapsamında yapı güvenliğinden acil duruma, enerji ve atık yönetiminden havalandırma sistemine kadar birçok uygulamanın yer alacağı akıllı konutlar için 'yapı yönetimi' kurulacak...

Alfa Atık Yönetimi İthalat İhracat İnşaat Nakliyat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Alfa Atık Yönetimi İthalat İhracat İnşaat Nakliyat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yiğit Karakaş tarafından kuruldu.

Koç Atık Yönetimi İnşaat Hafriyat Nakliye Temizlik Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koç Atık Yönetimi İnşaat Hafriyat Nakliye Temizlik Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile bugün Çağrı Koç tarafından kuruldu.

Metis Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Hizmetleri Mühendislik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!    

Metis Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Hizmetleri Mühendislik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Tuzla'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Tuskaya tarafından kuruldu.

Kemer Çevre Ve Endüstriyel Atık Yönetimi Anonim Şirketi kuruldu!

Kemer Çevre Ve Endüstriyel Atık Yönetimi Anonim Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Sarp     Yalçınkaya tarafından kuruldu. 

İstanbul Atık Yönetimi Türker Eroğlu kim Haberi

İstanbul Atık Yönetimi Türker Eroğlu kim

Türker Eroğlu kimdir?


Türker Eroğlu, 23 Haziran 1976 yılında Afyon Şuhut'da doğdu . 1993 yılında Afyon Lisesi'nde,1997 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.


1994 yılında başladığı iş hayatında sırasıyla perakende sektöründe satınalma ve pazarlama departmanlarında görev aldı. Özel sektörde çevre mühendisi olarak görev yaptı. 2000-2001 yıllarında 28. Mekanize Piyade Tümeni İstihkam Şube Müdürlüğü’nde yedek subay olarak birçok altyapı ve üstyapı tesisinin yapım, bakım ve onarımında görev aldı. Daha sonra perakende sektöründe yöneticilik yaptı. 


Bimtaş A.Ş.'de kontrol mühendisi olarak görev aldı. 60 daireli Konut Yapı Kooperatifi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Koordinatör olarak 5 . Dünya Su Forumu'nda görev aldı. İski Genel Müdürlüğü’nde İçme Suyu Arıtma Tesisi, Atik su arıtma Tesisi ve Su Kanalizasyon Altyapı Tesisleri İnşaatında Mühendis olarak görev yaptı.

İstanbul...