İstanbul Cevahir Hermes Creative Awards

İstanbul Cevahir Hermes Creative Awards

İstanbul Cevahir Hermes Creative Awards yarışmasında 4 platin ödülüne layık görüldü

Skechers, Cevahir AVM'de açıldı!

Skechers ayakkabı mağazası, İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde 17’nci mağazasını açtı. Marka, diğer illerde de mağaza sayısını artıracak.

Cevahir AVM'deki açık satış noktaları mühürlendi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) CHP’li Meclis üyeleri Hüseyin Sağ ve Deniz Erzincan’ın Cevahir AVM yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunması üzerine başlatılan soruşturma sonrasında ünlü alışveriş merkezinde ilginç bir manzara ortaya çıktı.

Cevahir AVM'ye kaçak soruşturması!

İstanbul Şişli'deki Cevahir AVM'nin, 32 bin metrekarelik alanının kaçak inşa edildiği iddiası üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Biz Cevahir Haliç AVM Mart 2016'da açılıyor!

Biz Cevahir A.Ş. imzasıyla İstanbul Alibeyköy'de hayata geçirilen Biz Cevahir Haliç AVM kapılarını Mart 2016'da açıyor, Biz Cevahir Haliç AVM Alibeyköy Vardar Bulvarı'nın başında yer alıyor...

Türk inşaat sektörünün duayen ismi İbrahim Cevahir vefat etti!

Türk inşaat ve taahhüt sektörünün duayen ismi İbrahim Cevahir, hayatını kaybetti. Cevahir Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cevahir'in (77) İstanbul Şişli'deki otelinde geçirdiği kalp krizini atlatamadığı belirtildi.

Cevahir AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

İstanbul Şişli-Mecidiyeköy arasındaki bir alışveriş merkezi olan İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi hafta içi her gün 10:00 ile 22:00 arasında açık oluyor. Peki, Cevahir AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Cevahir Yapı Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Sheraton Otel İstanbul Ataşehir Şubesi açıldı!

Cevahir Yapı Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Sheraton Otel İstanbul Ataşehir Şubesi, 50 bin TL sermaye ile 18 Eylül'de Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sokak Varyap Meridian I Blok'ta açıldı.

2006 yılında İBB, Cevahir'deki yüzde 50 hissesini satacak!

2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 3 bloktan oluşan, Şişli'deki Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki yüzde 50 hissesini 350 milyon dolar (507.5 milyon lira) bedel üzerinden satışa çıkarmış.

İstanbul Cevahir AVM bayramda açık mı?

İstanbul Şişli-Mecidiyeköy arasındaki bir alışveriş merkezi olan İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi hafta içi her gün 10:00 ile 22:00 arasında açık oluyor. Peki, İstanbul Cevahir AVM bayramda açık mı?

Victoria Secret 3.mağazasını Cevahir AVM'de açtı!

Dünyada tanınan muhteşem iç çamaşırı markası Victoria's Secret, İstanbul'da Shava ortaklığıyla Akasya Acıbadem ve Mail of İstanbul'da açtığı iki ikonik mağazasının ardından, üçüncü mağazasını Cevahir AVM'de açtı.

Victoria's Secret en büyük mağazasını Cevahir'de açıyor!

Victoria’s Secret, İstanbul’da Shaya ortaklığıyla Akasya Acıbadem ve Mall of İstanbul’da açtığı iki ikonik mağazasının ardından, üçüncü mağazasını 18 Temmuz’da Avrupa Yakası Cevahir AVM’de açıyor...

Victoria Secret'ın üçüncü mağazası Cevahir AVM'de açılıyor!

Ünlü çamaşırı markası Victoria's Secret, istanbul'da Shaya ortaklığıyla Akasya Acıbadem ve Mail of İstanbul'da açtığı iki ikonik mağazasının ardından, üçüncü mağazasını 18 Temmuz'da Cevahir AVM'de açıyor

Victoria’s Secret 18 Temmuz'da Cevahir'de açılıyor!

Victoria’s Secret, İstanbul’da Shaya ortaklığıyla Akasya Acıbadem ve Mall of İstanbul’da açtığı iki ikonik mağazasının ardından, üçüncü mağazasını 18 Temmuz’da Avrupa Yakası Cevahir AVM’de açıyor...

İstanbul Cevahir Hermes Creative Awards

İstanbul Cevahir Hermes Creative Awards İstanbul Cevahir Hermes Creative Awards

İstanbul Cevahir,  Hermes Creative Awards yarışmasında "Cevahir AVM Cevherlerini Arıyor" ve "Hepsi Benim" projeleri ile 4 platin ödülüne layık görüldü. 5 bin 600 proje arasından seçilen Cevahir Alışveriş Merkezi yapacağı yeni projelerle pek çok ödüle aday olmak...